Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Huawei P20 Lite ] - Софтуерни Актуализации

И аз тези дни си мислех че ъпдейтите никакви ги няма бая време вече нещо май ни отпиляха много рано?
Цитирай
Аксесоари

Някои да знае дали ще получим андроид 9 или поне GPU turbo, нещо ни забравиха мн рано
Цитирай

Някъде тук във форума бяха писали, че P20 Pro вече получава Андроид 9, така че предполагам актуализацията престои. Може би, като най-евтин модел от серията, ще сме последни... :-)

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Преди 4-5 дни получиха п20 вече и п20 про ама ние май няма да сме скоро.
Цитирай

Лошото е, че освен да чакаме, не можем друго да направим...

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

В XDA бяха писали, че ще е през първото тримесечие на 2019- та година. Линкът е от китайски сайт.

The Truth is out there.
Цитирай

При мен снощи се появи актуализация 168. Телефона работи нормално, има нова функция за скриване на навигационната лента и навигиране чрез скролване от различен край на дисплея. Но това може да го е имало и от преди... След актуализацията обаче спря да работи VoLTE. До преди това си работеше и показваше иконата. Сега в менюто стои активирано, но не работи... При оператора функцията е активна, така че явно е софтуерно. Някой с подобен проблем и идея за разрешаването му? За самата актуализация този път няма информация каква е и какво добавя.[Изображение: 304f8d0fd771280d7b652f17c8dec631.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на danchostz за това мнение:
  • gorila
Цитирай

Ето какво ми отговориха вчера...

(2018-12-29, 17:50:43)INVISIBLE_MG написа:  Ето какво ми отговориха вчера...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

То това ще е най голямото и значимо нещо което този модел ще получи... Ако изобщо получи де. Преди p20lite, бях с p8lite, и единствения по голям ъпдейт беше андроид 6.0 ако не се лъжа... След това само корекции за сигурност на гугъл. Предполагам и с този модел ще е така.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Честита Нова Година

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има ли вече някой получил Андроид 9?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен последната корекция на сигурността е от 1 октомври, ти за андроид 9 питаш... Нещо ни забравиха...
Цитирай

(2019-01-07, 12:42:19)pslray написа:  При мен последната корекция на сигурността е от 1 октомври, ти за андроид 9 питаш... Нещо ни забравиха...
При мен е с корекцията от 1 декември... Всъщност някой знае ли как точно става полуването на ъпдейтите? Когато един ъпдейт е наличен за България, оператора и IMEI имат ли значение кой кога ще го получи, или при всички идва едновременно. От подръжката на Хуауей не можаха да ми отговорят.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги мнения.Как се държи има ли нещо ново.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Според вас това значи ли че, ъпдейта вече е пуснат за нашия модел


Прикачени файлове Миниатюри
   

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай

(2019-01-14, 18:01:33)nasko_1_2_ написа:  Според вас това значи ли че, ъпдейта вече е пуснат за нашия модел
То къде пише, че за нашия модел вече е пуснат? Като гледам никой не се е похвалил да е с Пай

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги , с LX1 8.0.0.162 версия съм от виваком и забелязах,че от както съм с тази версия понякога (всъщност откакто се обнови до нея) телефона не реагира като му натисна Power бутона , днес чаках 5-6 може и повече секунди да светне .При някой от вас наблюдава ли се подобен дерт , и като цяло имам впечатление че сякаш с всеки нов ъпдейт телефона се сбозва повече и се забава , отделно и батерията не кара както преди.
Цитирай

Актуализирай до 168 и виж дали има ефект.

The Truth is out there.
Цитирай

(2019-01-27, 10:32:09)Krisign написа:  Актуализирай до 168 и виж дали има ефект.

А как точно става тази работа (през Firmware Finder или по друг начин)? Може ли някаква по-детайлна инструкция?
Цитирай

Отваряш актуализатора и даваш горе на настройките, изтегляне на най нов пакет. При мен така стана.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-01-27, 10:32:09)Krisign написа:  Актуализирай до 168 и виж дали има ефект.

Няма известие за нов софтуер ...вчера го върнах към фабрични настройки , и явно е от софта защото прави същите парчета .
Цитирай

Цъкаш на актуализиране. Първият път ще ти покаже,че няма актуализация,но ти избери горе от трите точки да изтегли най-нов пълен пакет.

The Truth is out there.
Цитирай

Аз съм със 162 пробвах даа изтегля пълен пакет ама нищо нестава и днес от виваком ми пратиха смс че ми е активиран volte и с него нещо несе получават нещата.
Цитирай

За актъализацията при мен така се пилучи, не мога да кажа защо при теб не се получава... А volte-то и аз пилучих смс, но като влезеш в сайта си пише кои модели поддържат, p20 p20pro. Нашите изобщо ги няма, явно го пускат като услуга а не за нашия модел.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Незнам трябва май да се звънне във виваком.

Разбра се каде е проблема трябва да съм с версия поне 8.0.1 за да имаме volte.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)