Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ Huawei P20 Lite ] - Софтуерни Актуализации

(2019-01-28, 14:44:45)hari87 написа:  Незнам трябва май да се звънне във виваком.

Разбра се каде е проблема трябва да съм с версия поне 8.0.1 за да имаме volte.

От къде да я свалим тази версия?
Цитирай
Аксесоари

Аз съм с версия 8.0.0 но си имам Volte от много време насам. За информация съм на Теленор. [Изображение: 63f9451574c00928d4242b555c8480db.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Mtel поддържат ли Volte?
Цитирай

Аз също имам VoLTE на теленор съм! Smile
Андроид 8.0.0.168(C432)



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2019-01-27, 19:45:00)shivachevm написа:  Отваряш актуализатора и даваш горе на настройките, изтегляне на най нов пакет. При мен така стана.

Опитвам както казвате,но ми казва че пак няма актуализации(вашия апарат от виваком ли е ?),отделно онзи ден ми дойде смс че ми е активирано voLTE , но не работи ...и ако се загледате в сайта на поддържани модели има долу бутон покажи всички и показва доста модели които са поддържани ама нещо се излагат виваком
Цитирай

От виваком е да. Идея си нямам защо е така,и на мене ми дойде смс за volte, но нищо...

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

[quote='roverkarlovo' pid='1536471' dateline='1548692662']

Опитвам както казвате,но ми казва че пак няма актуализации(вашия апарат от виваком ли е ?),отделно онзи ден ми дойде смс че ми е активирано voLTE , но не работи ...и ако се загледате в сайта на поддържани модели има долу бутон покажи всички и показва доста модели които са поддържани ама нещо се излагат виваком


На А1 съм. Операторът бави ъпдейта явно.
... И нямам VoLTE.

The Truth is out there.
Цитирай

Моят от А1 и на А1 няма ъпдейт. Явно не е до оператора.

Изпратено с помощта на Tapatalk

Извинявам се, след повторна проверка за актуализации и натискане на трите точки, а след това изтегляне на най-нов пакет се появи това:
[Изображение: f00f00dd6441758cf7f2a1b01f69be25.jpg]

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз пробвах с теленорска карта и сико е точно с volte но тъпия виваком звънях им 2 пъти и немогат да ми обяснят защо са ми пратили смс при положение четелефона не поддържа тая функция.
Цитирай

Как да не я поддържа. Има си я функцията и си работи перфектно.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Явно е от оператора

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Извода до тук е, че на скапания телефон, след скапания ъпдейт до 168, скапаното VoLTE пак не се появи, та се чудя по тоя случай тия скапаняци от Рибаком за чии го пратиха тоя смс, като такава услуга на телефона на практика няма.
Цитирай

Според мен проблема с volte е от софтуера, не от оператора. Моя p20lite си имаше volte и си работеше перфектно. Около Коледа дойде ъпдейта 168 ( не знам защо толкова голяма разлика, очевидно сега се появява при повечето), след инсталирането на ъпдейта volte просто не работи. Има го в менюто, активирано е, но не работи. Телефона е от Теленор с тяхна карта, те казаха, че от тяхна страна всичко е ок. Съпорта на Хуауей, след разговор каза, че ще пусне проблема към колегите в Китай и да чакам обаждане или мейл с евентуално решение... Та още чакам... Вече месец :-)

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Гледам в firmwarefinder излезе 172,където пише, че се оправя проблем с мобилната мрежа... Може бис него ще се оправи, ако дойде скоро.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз снощи ъпдейтнах до 168, но нямам проблем с volte. [Изображение: a7b14c4ea3930967019f12f4673550d5.jpg]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Нямаш проблеми но защото най вероятно си на теленор а ние които сме на виваком и мтел едем у... я и моя тел. няма ядове с теленорска карта.
Цитирай

(2019-01-30, 18:19:13)hari87 написа:  Нямаш проблеми но защото най вероятно си на теленор а ние които сме на виваком и мтел едем у... я и моя тел. няма ядове с теленорска карта.
Да, на Теленор съм.

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

Някой да го инсталирал вече? Отзиви?[Изображение: c437ec2cb38be83aaae8d87b71b92715.jpg]

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен поне такова нещо не излиза в Update секцията.
Цитирай

[Изображение: TpY2UhcPj0fnyILb3kVKUht85VhhaHC_cqf2CpNS...1-h1057-no] [Изображение: BuJDRtIqT1QbhxhMXcxPOuxHybHb_MYxmFpeqVn-...1-h1057-no] нова функция
Цитирай

(2019-01-31, 17:36:03)lip6eqt написа:  [Изображение: TpY2UhcPj0fnyILb3kVKUht85VhhaHC_cqf2CpNS...1-h1057-no] [Изображение: BuJDRtIqT1QbhxhMXcxPOuxHybHb_MYxmFpeqVn-...1-h1057-no] нова функция
Не е нова. Винаги е имал тези функции. Явно сега ги забелязваш

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

проверих на два други телефона при 162 го няма, след актуализация до 168 се появява
Цитирай

Аз съм още с 162....През изтегли най-новия пълен пакет ми излезе: ...168(C432)-FULL
Сега ще го изтегля и ще видя дали ще се появат жестовете,които от толкова време чакам!
Цитирай

Тия жестове не са кой знае какво, аз от половин месец ги ползвам, но вече мисля да ги махам нацяло, защото доста често във натовареното ежедневие свързано със писане на съобщения, някак си закачам страните а те връщат назад и цялото писане пропада за около 5 секунди докато изкараш наново клавиатурата и намериш до къде си стигнал ...



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Huawei has now started rolling out EMUI 9.0 OS based on Android 9 Pie to the several smartphones. Well, this time we have something good for the Huawei P20 Lite (Nova 3e) users.

Recently, the Huawei P20 Lite has spotted running Android 9 Pie OS on GeekBench. Now, we have a confirmation on the possible date for the stable EMUI 9.0 update.

According to the Huawei, the company is currently working on NVC (Native Video Calling) or “ViLTE” feature for the device and the EMUI 9.0 will be releasing it in batches tentatively by mid of Apr’19 along with most awaited feature NVC.

Това е директно от техния сайт за новини.

Huawei Mate 20 Pro 
[-] 3 потребители изказват благодарност на wolfy за това мнение:
  • gorila, Krisign, mom4ev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)