Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 8 за mi 5, Mi Mix Mi note 2
#1

Здравейте, вероятно вече знаете, но все пак да покажа още едно доказателство, че тези модели ще получат ОРЕО:


НАБИРАТ СЕ БЕТА ТЕСТЕРИ ЗА ГЛОБАЛНАТА ВЕРСИЯ НА MIUI ЗА ГОРЕПОСМЕНАТИТЕ МОДЕЛИ


http://en.miui.com/thread-2252694-1-1.html - тук пише как става.
Обикновено се прави записване през форумното приложение.


Срок за записване - 11ти април
Цитирай
Аксесоари
#2

После сигурно ще пуснат и за други модели.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Ами да правят за девятката вече. Орео е старо Wink
Цитирай
#4

А за Ми Ноут 3 какво се случва, кога ще ролват Орео-то за него?
Цитирай
#5

За Андроид 9, догодина. Big Grin  Те сега да пуснат за Орео.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#6

честно да ти кажа предпочитам стабилна нуга пред бъгаво орео. Особено като гледам при ми 6 и Ми а1 какво се случва...
затова и минах на китайските билдове.
За ноте 3 върви скрита глобална бета, която по последни данни е също базирана на нуга, така че бая ще почакаме.
Все пак снапдрагон 660 е единствено в ноте 3 сложен, а сега ъпдейтват 820/821 (което ме кара да се замисля дали 5s и 5s Plus ще имат Орео и дали ще е преди Ноте 3)
Цитирай
#7

Прав си. И аз предпочитам стабилна версия, макар и да не е най-новата.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#8

8.0 има от две седмици...[Изображение: ffcab58166a8fee86b7c82761ddee162.jpg]

Изпратено от моят MIX с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Мдам, потвърждавам горното. Бъговете са назначителни.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#10

това е базирано на китайски. Глобалката определено ще е по-бъгава.
Иначе и за ми 5 има орео базиран xiaomi.eu
Цитирай
#11

В краен случай, може да се ползвам Xiaomi.eu. Май са по-читави като софтуер.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#12

писано е на много места с какво превъзхождат глобалния ром, но.. реално пипат по рома, така че колкото могат да оправят, толкова могат и да развалят Smile
Цитирай
#13

Аз съм с 8.4.4 на Xiaomi.eu. Флашнат на чисто. Може да се ползва за ежедневна употреба, въпреки че има някои бъгове:
1. Yellow pages - вече е оправен
2. Камерата дава грешка при стартиране с плъзгане на ляво при заключен телефон. При отключен телефон се стартира и работи коректно.
3. Не може да се добави шорткът на контакт на екрана. Успях да заобиколя проблема с Nova launcher + Sesame shortcuts.
4. При ползване на Next Launcher и GO Launcher, уиджетите не се скролват вертикално. Този проблем не се наблюдава при Nova Launcher.
Това са бъговете при мен, не са била за умиране и общо взето успях да ги заобиколя.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)