Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пренасяне стикери на Вайбър?
#1

Моля за малко инфо,ако някой е запознат със структурата на Вайбър.Имах комплект стикери на Вайбър на стар апарат,смених апарата(номера е същия на новото устройство,който беше и на старото).Не ми ги прехвърли на новото устройство.Имам Вайбър и на компа,там стикерите си стоят.Успях да ги локализирам къде се намират в компа и ги изтеглих.2 папки са-1/номера на пакета стикери,2/папка с икона на стикера.Прехвърлям ги ръчно в директорията на Вайбър на апарата,на съответните места,но не ми се зареждат.Някой може ли да ми каже какво изтървам и дали е възможно ръчното добавяне на стикери?Май има и някакъв лог на свалянето?Стикерите са със аудио и анимация-Фермата 2017.Няма ги налични за добавяне,няма ги вече и в старото устройство,вайбър явно прави сам ресет при регистрация в ново устройство.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-04-10, 15:00:35)vertexe написа:  Моля за малко инфо,ако някой е запознат със структурата на Вайбър...
Повече инфо по въпроса: https://forum.androidbg.com/showthread.p...ight=viber

 
Цитирай
#3

Темата я прегледах,не ми дава отговор на въпроса,който всъщност е "Мога ли да прехвърля ръчно комплект стикери от вайбър(на комп) към вабър(на телефон)?
Цитирай
#4

По-добре си задай въпроса във правилната тема, вместо да правиш нова за това.

 
Цитирай
#5

@vertexe, опитай да влезеш в VIber > Settings > Sticker Market > Settings > Sync my sticker.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#6

HAMMER_T--ГОЛЯМ СИ,ЧОВЕКО!!!Благодарности и репичка!Разглобих приложението за тел и комп на съставните му части,сглобих всичко ръчно,профили синхронизирах и пак не можах да ги подкарам!Там са го скрили!Благодаря ти!!
Цитирай
#7

Здравейте, не намерих друга тема за вайбър, та ще попитам в тази. Преди, в общ чат в група, бях mute-нал известията и, когато някой пишеше, излизаше само цифра върху иконката на вайбър. След последния ъпдейт, вече няма никакво известие. Някой знае ли как пак да ми излиза известието с цифрата върху иконката при заглушени известия?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)