Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro

(2019-05-29, 18:10:16)fossa написа:  Мерси. Надявам се при следващия ъпдейт да го поправят, защото не ми харесва така Smile .

Аз заради тоя бъг си взех п30 про Smile там е оправен проблема Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари

Нова кампания на Huawei предлага отстъпка за смяна на дисплей. На 26 юни се предлага до 50% отстъпка за извънгаранционна смяна на дисплей на следните модели: P20, P20 Pro. Промоцията важи при посещение на Центъра за обслужване на клиенти на Huawei в София на ул. "Леге" 6 или пък при ползване на услугата "От врата до врата", с която на тел. 080018818 може да се поръча куриер за сметка на компанията, а след това ремонтираното устройство ще бъде върнато обратно на избран адрес. Повече за промоцията - тук

 
Цитирай

Здравейте.
П 20 Про при събуждане показва едни прекрасни картинки. Една от тях са италиански макарони. Рових из телефона, но не я намерих. Как да я намеря ?
Цитирай

В папка "Magazine Unlock"

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-06-19, 11:43:54)gurcayy написа:  В папка "Magazine Unlock"

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Тази папка е празна.
Цитирай

(2019-06-19, 11:35:55)vesodimov написа:  Здравейте.
П 20 Про при събуждане показва едни прекрасни картинки. Една от тях са италиански макарони. Рових из телефона, но не я намерих. Как да я намеря ?

Когато цъкнеш Power off/on копчето ти излизат тези картинки.Скролваш наляво или надясно докато я намериш.После от най-долният край на дисплея си "извади" със скрол допълнителните иконки и когато цъкнеш на сърцето картината се запаметява в галерия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • skysoft
Цитирай

Когато цъкна Power ON излиза картинка, но като скролна се оключва екрана. Може ли някой да я намери и да я качи ?
Цитирай

(2019-06-23, 16:56:24)vesodimov написа:  Когато цъкна Power ON излиза картинка, но като скролна се оключва екрана. Може ли някой да я намери и да я качи ?
Скрола направи съвсем хоризонтален без да кривиш надолу или нагоре.
Отделно трябва да ти е направен телефона да се отключва с пръстовият отпечатък. Иначе ако е нагласен да се отключва при плъзгане няма как да се получи. 
Аз съм изтрил голяма част от картините и не мога да кача, но пробвай както ти казах и ще стане.
Цитирай

(2019-06-23, 19:24:13)шерлок холмс написа:  Скрола направи съвсем хоризонтален без да кривиш надолу или нагоре.
Отделно трябва да ти е направен телефона да се отключва с пръстовият отпечатък. Иначе ако е нагласен да се отключва при плъзгане няма как да се получи. 
Аз съм изтрил голяма част от картините и не мога да кача, но пробвай както ти казах и ще стане.
Телефонът се отключва при плъзгане. Не е настроен с пръстов отпечатък. Значи с моя телефон няма да стане. Благодаря.
Цитирай

(2019-06-24, 09:17:59)vesodimov написа:  Телефонът се отключва при плъзгане. Не е настроен с пръстов отпечатък. Значи с моя телефон няма да стане. Благодаря.
Става!Направи го само временно да се отключва с пръстов и после си върни това отключването с плъзгане.
Цитирай

От вчера ползвам нов P20 Pro.

На какво може да се дължи този абсурд - 17% батерия за една нощ без да е ползван телефона?
Екранът не се е включвал и за минута.

[Изображение: 31661-huawei-p20-pro-screenshot_20190629...anager.jpg]


[Изображение: 31662-huawei-p20-pro-screenshot_20190629...anager.jpg]

Честно казано, очаквам под 1% разход за подобно нещо, не 17...

SetCombG
Цитирай

Влез в менюто за стартиране на приложенията, намира се в менюто на батерията, и спри стартирането на всички инсталирани приложения, без най - важните за теб. И при мен беше така преди да ги спра, след това , на колкото % го оставя вечер, на толкова е и на сутринта.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
[-] 2 потребители изказват благодарност на gogov67 за това мнение:
  • kodbg, Mihail_
Цитирай

Колеги, един въпрос, че нещо се омотах: хоум бутона на P20 Pro при прокарване на пръст през него, съвсем гладко ли приляга с корпуса около него или има една милимунда да е нагоре и се усеща леко надигнат? Свалих стъклен протектор и сякаш за първи път ми направи впечатление, че не е равен с корпуса, а преди беше. Въобразявам ли си или просто не съм обърнала внимание?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2019-09-08, 11:59:49)Бижу написа:  Колеги, един въпрос, че нещо се омотах: хоум бутона на P20 Pro при прокарване на пръст през него, съвсем гладко ли приляга с корпуса около него или има една милимунда да е нагоре и се усеща леко надигнат? Свалих стъклен протектор и сякаш за първи път ми направи впечатление, че не е равен с корпуса, а преди беше. Въобразявам ли си или просто не съм обърнала внимание?
Много леко се усеща между дисплея и сензора за отпечатъци че има преход между двете повърхности.
Но предполагам това е защото са два отделни елемента на една повърхност.
Или е много чуствителен пръста ти. Но ако не хлопа или тропа не се притеснявай.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Благодаря ти, значи просто си въобразявам и се вглеждам прекалено. Така го усещам и аз, но явно съм отвикнала, защото като е със стъклен протектор, се пада под нивото на стъклото и съм забравила как е.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Здравейте,искам да попитам към днешна дата,заслужава ли си да сее вземе P20 4/64гб за 600лв ?Благодаря предварително.

Изпратено от моят Nokia 8.1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-07, 21:53:42)nikiberk89 написа:  Здравейте,искам да попитам към днешна дата,заслужава ли си да сее вземе P20 4/64гб за 600лв ?Благодаря предварително.

Изпратено от моят Nokia 8.1 с помощта на Tapatalk
Според мен няма смисъл. Първо, ще получи само още една по-голяма актуализация. Освен това за тези пари може да се купи някой хубав нов телефон от среден клас, който като процесор ще е почти същия, все пак този е на година и половина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vankata за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай

(2019-11-07, 22:11:38)vankata написа:  Според мен няма смисъл. Първо, ще получи само още една по-голяма актуализация. Освен това за тези пари може да се купи някой хубав нов телефон от среден клас, който като процесор ще е почти същия, все пак този е на година и половина.
Ясно,благодаря,че ми се искаше да го взема заради камерата.Иначе сега ползвам Нокиа 8.1....а жената има P30 и снима чудесно,но пък е бая пари.

Изпратено от моят Nokia 8.1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-07, 21:53:42)nikiberk89 написа:  Здравейте,искам да попитам към днешна дата,заслужава ли си да сее вземе P20 4/64гб за 600лв ?Благодаря предварително.

Изпратено от моят Nokia 8.1 с помощта на Tapatalk

За около 600-650 лева може да се намери почти нов Р20 pro в olx ако ти се занимава, иначе колегата е правн за Р20 не си заслужава да дадеш толкова пари, по добре някой тазгодишен модел.
Цитирай

(2019-11-08, 22:57:36)Mihail_ написа:  За около 600-650 лева може да се намери почти нов Р20 pro в olx ако ти се занимава, иначе колегата е правн за Р20 не си заслужава да дадеш толкова пари, по добре някой тазгодишен модел.
Стана така, че уж за мен взех днес oneplus 7 pro, но жената го хареса и връчи на мен P30, та официално съм с хуауейчето.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имам един странен проблем, като гледам в ютюб по едно време основният говорител става много по- тих. Даже по- тих от малкия. Не съм забелязал някаква връзка кога се случва, но след като рестартирам приложението се оправя. Някой има ли подобен проблем и съответно решение, защото е малко дразнещо.
Цитирай

И при мен се случи така няколко пъти, мисля, че около 15-а мин. излезе надпис от рода: "Дълго време слушате на максимална сила". Но скоро не се е появявал. След някакво време си го увеличавах и нямаше проблем.
Цитирай

Не съм мокрил телефона, но от време на време хората ги чувам по-лошо. Предният водустойчив, който имах беше Xperia z3 и след ден се оправяше.
При вас как е, имате ли подобни проблеми?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

И при мен така... Чудих се дали да не питам и аз същото...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Здравейте, не намирам подходяща тема, и затова пиша в тази, на моя колежка иот нищото и отказал тъча, при опит за рестартиране пак не се получава не отчита нито за пин код нито за вкл или рестарт, апарата е П20 Про, някой да даде съвет...

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)