Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro
#26

Колеги, забелязвате ли недостатъци бъгове ?
Аз съм изключително доволен, нищо което да ме дразни .... засега Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

До де го купя само тва да чувам. Big Grin
Ако на някой му е удобно да пробва тази програма дали записва разговорите както трябва, безплатната версия трябва ръчно да се натиска бутона за запис.
https://play.google.com/store/apps/detai...t.recorder
Ето и инфото което са дали за 20 pro: https://www.boldbeast.com/forum/topic158...order.html
Цитирай
#28

Малко по=късно ще я пробвам
Цитирай
#29

(2018-05-03, 08:33:41)emzo написа:  Колеги, забелязвате ли недостатъци бъгове ?
Аз съм изключително доволен, нищо което да ме дразни .... засега Smile


Телефонът е изключително бърз, лети и е с много чувствителен екран-леко пипаш и всичко си тръгва.
Това много ме радва. Тази плавност, за стотни даже не се замисля.

Единствено в камерата му не ми допада ,че ръчния режим има някои проблеми, които се надявам с ъпдейт да оправят.
Не е изпипан.
И това посочвам като недостатък.
Цитирай
#30

@eksoldier - работи отлично.
Цитирай
#31

Много благодаря!
Цитирай
#32

Май ще ми е следващия телефон само се чудя да почакам мейта или направо да взема Прото.
Цитирай
#33

Ако имаш предвид мейт 20, според изтекли бенчове, новия кирин ще е звяр. Но дотогава има 5 месеца до представяне и още 1 до магазините.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Ами s8 ще си кара до тогава нямам бърза работа актуален си е още. Ще помисля.
Цитирай
#35

Трябва да призная, че бях върл фен на Самсунг. Имал съм Samsung Galaxy S3, S4, S6, S7, и сега си взех Huawei P20 и съм много доволен. Уникален е телефона камерата е невероятно, много ми допада разработката на huawei Emui, като подобрение на андроид софтуера, като цяло съм много впечатлен и доволен.
Цитирай
#36

P20 Pro - някой може ли да даде идея за работеща програма тип "Auto Speaker"?
Предполагам, че е заради версиятан на Орео-то, но нито една не работи.
Мерси.
Цитирай
#37

Някой може ли да сподели впечатления от аудио възможностите на телефона - сила и качество през говорители и слушалки. Също така как е като сила на звънене?
Цитирай
#38

Има го във всяка техно верига.
Иди го чуй, не се доверявай на мненияот форуми.
Цитирай
#39

От ползващите го някой слуша ли музика през bluetooth слушалки? Работи aptx кодека без проблем?
Цитирай
#40

(2018-05-06, 12:10:06)eksoldier написа:  От ползващите го някой слуша ли музика през bluetooth слушалки? Работи aptx кодека без проблем?

Аз ползвам Plantronics BackBeat FIT.
Музиката насича от време на време, но мисля, че и това е по-скоро проблем на Орео-то, отколкото на телефона.
Цитирай
#41

Пробвал ли си различните кодеци, всъщност не знам твоите имат ли aptx. И аз за тва питам щото чета, че с ореото има някви ядове, а аз често слушам музика, но ползвам само безжични слушалки...
Цитирай
#42

(2018-05-06, 15:57:10)eksoldier написа:  Пробвал ли си различните кодеци, всъщност не знам твоите имат ли aptx. И аз за тва питам щото чета, че с ореото има някви ядове, а аз често слушам музика, но ползвам само безжични слушалки...

Нищо не съм пробвал, защото не ми е кой знае какъв проблем. Предполагам, че със някой от следващите пачове ще го решат?
Цитирай
#43

Нямам идея, тук се зачетох https://forum.xda-developers.com/huawei-...7867/page1
Цитирай
#44

Телефонът си работи перфектно с моите слушалки. Засече си директно, че поддържат aptx, a звукът е отличен. Пробвах със spotify. Останах много доволен. [Изображение: 9ba954dd89fd6a7168126284ad335075.jpg]
Цитирай
#45

Момчета, имаме ли настройка за промяна вида на шрифта и аз не я намирам, или няма такива "женски глезотии", а само настройка за размера?  Blush

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#46

Добър вечер. Извинявам се за поста, но не откривам подходящ раздел, където да публикувам моя въпрос.
Собственик съм на П20. Чудя се дали е нормално да се виждат тези цветни кръгове, който се виждат на скрийншота качен от мен?
Не се забелязват на други картинки с бял фон.


http://prikachi.com/images.php?images/959/9325959o.jpg
Цитирай
#47

И аз имам цветни петна на този прозорец и гледам, че са съвсем същите цветове и на същите места. Явно е фон. С Р20 Рro съм.
[Изображение: Screenshot_20180511-213849.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#48

Не е нормално, че е oled, да, ама това е проблем с дисплея според мен. Ходи до продача да ползваш гаранцията.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Това е съвсем нормално ако бяха от телефона на скрииншота нямаше да се виждат

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#50

Дишайте Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)