Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отзиви за Huawei P20 Pro
#76

Рестартирането може да е от някоя бъгъва програма.
Цитирай
Аксесоари
#77

Каквото съм ползвал на предните телефона ползвам същите. Между 10 и 15 приложения, което е нищо, които тегля само от Google Play. Игри не играя. Ще видим какво ще кажат. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#78

(2018-06-24, 11:29:43)Диан написа:  При мен пак се рестартира за 2 дни 3 пъти и ще го пращам за ремонт с нагласата, че ще ми кажат, че нищо му няма. Такова усещане имам. Въпроса е, че ако се окажа прав какво правя след това? Не може да стоя на този телефон и постоянно да му треперя дали няма да се рестартира. С п8, п9 и п10 плюс съм нямал такива проблеми, но за жалост сега такъв ми б
Ако не си доволен или имаш проблеми със тях винаги можеш да подадеш жалба към КЗП аз така си решиж проблема със вивата успех.
Цитирай
#79

"Ако" се стигне до там как КЗП ще задължи Виваком да ми смени апарата при положение, че от сервиза казват, че нищо му няма ? Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#80

На старите телефони тези програми може да не правят проблем, а на този да някоя да прави. Старите телефони не са били с Орео 8.1. Може някоя програма да не е оправена все още за тази версия. Аз имам към 50 инсталирани програми и нямам проблем с рестарт.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#81

(2018-06-24, 11:57:20)Диан написа:  "Ако" се стигне до там как КЗП ще задължи Виваком да ми смени апарата при положение, че от сервиза казват, че нищо му няма ? Smile

Колега, прочети седма страница Дефекти на P10 Lite, там подробно съм описал моите неволи с магазина и сервизите и как КЗК ги задължи и ми върнаха парите! Но трябва да си 100% сигурен, че в апарата (хардуер и софтуер) е проблема. Успех!
Цитирай
#82

(2018-06-24, 11:57:20)Диан написа:  "Ако" се стигне до там как КЗП ще задължи Виваком да ми смени апарата при положение, че от сервиза казват, че нищо му няма ? 
Стигнели се до КЗП повярвай че няма да имаш проблеми пробвай и аз имах подобен проблем не искаха да ми заменят телефона при положение че не можеха да разберат от какво е губише си обхват винаги слаб обхват и жалба към КЗП ииии всичко се оправи успех.
Цитирай
#83

Отзивите от сервиза са повече от отлични.
Просто им обясни и вербално и писмено в детайли Wink
Цитирай
#84

Чакам ги да дойдат да го вземат, вече минаха 24 ч. от заявката (нали толкова трябва да е), но тия папагали от DHL никви не звънят. Започвам да се напрягам и си знаех, че тярбваше да го пратя на приятели да го занесат на място. Втори път "От врата на врата" - НЕ. После защо други фирми имали повече работа - ами ще имат!

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#85

Някой да знае има ли функция да разпознава , че гледам екрана и да не го изключва . На самсунга ми от 2014г го има , тук търся 2 дни и не намирам никъде .
Цитирай
#86

Няма.
Цитирай
#87

Това дори не съм мислил , че няма да го има , защото не ми се струва като нещо особено . Имам друг въпрос - на другия ми телефон като се зареди батерията и светкавицата от индикатора на батерията изчезва , а на П20 си стои , така ли трябва да бъде ?
Цитирай
#88

На лок скрийна пише charged., като е зареден
Цитирай
#89

Някой има ли проблем с автоматичната яркост на екрана? При рестарт винаги има отметка на автоматично и винаги го спирам.

HUAWEI P20 Pro
Цитирай
#90

(2018-07-09, 19:34:25)l4m3rch3 написа:  Някой има ли проблем с автоматичната яркост на екрана? При рестарт винаги има отметка на автоматично и винаги го спирам.
При мен няма

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

Това не е точно за тук, но имам проблем. Имате ли представа защо е така? Уж най - новия телефон пък не става
Иначе съм адски доволен от телефона. [Изображение: f2f8983fba1e57ca9e985d76a15b9607.jpg]

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Цитирай
#92

Почти всеки ден ползвам vlc и си работи отлично

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
#93

До 31 юли клиентите на Теленор, които закупят на лизинг смартфон Huawei P20 или P20 Pro и се включат в услугата UPGRADE, няма да заплащат месечни такси за нея през първите шест месеца. 


[Изображение: ed9ef439ca36fdd1f76f26a209a8e619-full.jpg] 

За повече инфо: http://www.mobilebulgaria.com/news/43724...ли-p20-pro

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • zdravko959
Цитирай
#94

Е страшна далавера хахаха

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#95

От няколко дни използвам телефона като втори апарат. Взех го защото останах без резервен апарат... 
Добро е устройството. Батерията впечатлява. 
Но аз лично не мога да се откажа от многото функции на Нот-8... Така че си остава резервен... След няколко дни ще напиша повече впечатления, но Уауу ефект няма. Даже...очаквах повече...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#96

Все пак е с ноут 8.
Цитирай
#97

Ами аз не знам какво искаш, за мен работата плюс тая батерия си е уаул. С мейта съм, но и при p20 pro трябва да е така.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

Ако някой иска да си остави телефона в шкафа или за втори апарат - подарете ми го бре.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#99

Добро утро на всички, 
След като използвах телефонче като основно няколко дни мога да да напиша следното :
- Изключителна батерия  "чук"  
- Много добра камера в снимането на снимки  особено нощните. Видео е на средно ниво, има много какво да се желае. 
- Много стабилна работа на устройството като цяло. В началото имаше някой нюанси, но като "загря" всичко си дойде на мястото ?
- Телефончето грее при натоварване. От доста време не бях ползвал топъл телефон и това малко ме смути в началото, но не му пречи на работа по никакъв начин.
- Като дизайн съм с смесени чувства. Малко ми идва  шарен, като биташка сергия. Ако го сравняват с дизайна на Нот-8 бих се изразил така - Нота е като витрина на скъп бутик. А  П-20п. е като щанд на улицата... (това е лично мнение и никой не ангажирам с него) 
- звукът от високоговорители е много добър... 
- Лично моите слушалки (Сони ) свирят по - добре на п-20 от колкото на Нота с вграденото приложение  
- От свързаността и покритието има какво да се желае при сравнение  с Нота, но разликите са минимални...
- Екрана е много добър, но без фанатизъм! 
Него сравнявайте с екраните на Самсунг, разликата е огромна. 

- като цяло много добро устройство с много сериозни възможности  При сравнение С Нота бих се изразил така - два различни класа. П 20 п. е като френски автомобил набъкан с екстри, които работи добре и върши работа, нищо не ти липсва в него. Но когато се качиш в едно Ауди-Q7 от същата година на производство разбираш защо е три пъти по - скъпо и какво е класова разлика ... 

Телефонът е много добър и не съжалявам  че съм го купил. Ще си го ползвам с удоволствие като второ устройство . 
Никой  които го е купил няма да съжалява...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • NaniG, scorceni
Цитирай

Пххахаха Q7...мда. Като Q7- цата ти спре малко преди Пазарджик и ти светне един червен надпис на таблото STOP без видима причина, и после чакаш 2 часа репатрак решаваш, че е по-добре да се върнеш на "скапания" френски автомобил. Защото все пак целта е да стигнеш до Бургас, а не да си останеш по средата на магистралата.
Това е лична случка. След което Q7-цата беше върната в магазина и бе заменена с Пежо.

оф топик. Моля за извинение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)