Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за увеличение на звука на тв чрез колонка
#1

Здравейте, взехме един телевизор Philips  на баба ми, но е адски слаб звука.Моля за съвет за външна колонка и кабел евентуално.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-просто е да включиш колонки за компютър в буксата за слушалките на телевизора. Wink

Doogee S30
Цитирай
#3

Просто си купуваш звукова система или пък по-евтини колонки, ръгаш в буксата на телевизора, както писаха по-горе и си готов Smile
Нищо сложно.
Цитирай
#4

Новите модели телевизори нямат изход за слушалки. Вероятно затова пита човека иначе с колонки за ПС е най лесно. Предлагам саундбар с оптичен вход задължително иначе трябва и дак да се купи

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#5

Човека е дал pdf-а. Има си и слушалки и SCART букса. Аз му предложих най простия вариант.

Doogee S30
Цитирай
#6

(2018-04-16, 05:06:20)guitman написа:  Човека е дал pdf-а. Има си и слушалки и SCART букса. Аз му предложих най простия вариант.
Ще пробвам с колонки, инак от настройките няма особенна промяна.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Увеличихте ли звука и от приемника на кабелната освен този от ТВ?
Колкото и да са слаби говорителите все ще се чуват
Цитирай
#8

Верно какъв ще е тоя телевизор, че докрай усилен да не се чува ПОНЕ нормално. Ако е така значи е дефектен.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#9

Наистина е странно ако, както добре е отбелязано в коментара по-горе, ако и приемникът е увеличен докрай, телевизорът да не се чува много, следва, както в другия коментар е писано, да е дефектен. Иначе вземаш едни колонки и в жака за слушалки, то е ясно. Дори при малките, като този, все пак има някакво нормално ниво на звука, пък и не е куча марка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)