Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro
#1

Тема за дискусии относно софтуерните актуализации.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще почакаме, и на FF не излиза нищо
Цитирай
#3

Започнало е разпространение на ъпдейт 8.1.0.107 за регион Европа (за модела CLT-L29). Има подобрения и по камерата.
http://www.mobilebulgaria.com/news/43017...0%B9%D1%82

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Няма го засега, няма го и в FF.
Ама да се забави ден, два , да поснимам с 106, че да има база за сравнение Smile
Цитирай
#5

Хайде, че чакаме отзиви за камерата мастерАИ и стабилизациите да кажете кое и как се е променило ...
Цитирай
#6

Ами няма да е от мен, клипове не правя, нямам намерение дори да проверявам дали евенчуали са го добавили. Just don't give a ***** Smile
Цитирай
#7

Ети го и 1ия ота ъпдейт. 
В Фф го няма.

Ъпдейтнах, променили са интерфейса на камерата и сега е много по-приятен, стария в 106 направи си ме дразнеше.
Предстои някое друго фото, да видя дали има разлика.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

Какъв е новият интерфейс, няколко снимки може ли, в про режима има ли промяна?
Цитирай
#9

Нямам скрийнове преди промяната.
В про има исо до 6400 като новост.


[Изображение: Screenshot_20180419-225503.jpg] [Изображение: Screenshot_20180419-225524.jpg]
Цитирай
#10

Почна да се появява б109/б120 за другите региони.
Подобрения в батерията и перформанса като цяло.
Цитирай
#11

Днес го включих за първи път тела и веднага дойде b107. Нямам база за сравнение със 106 тъй като го ъпдейтнах веднага.

Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай
#12

Още като го купих и включих, веднага дойде ъпдейт! 21.04.2018


Прикачени файлове Миниатюри
   

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#13

Б120 е разрешена в FF за дуал симовете, а днес се е появила б128.
Цитирай
#14

На мен не ми разрешава още б120

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#15

[Изображение: Screenshot_20180515-100009.jpg] [Изображение: Screenshot_20180515-100018.jpg]
Цитирай
#16

На мен не ми дава да инсталирам. Пише, че версията не е съвместима с моя телефон.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#17

Днес се наканих да кача б120, но не ми дава през FF, въпреки че е разрешена за инсталация.
Като чета из нетя, не съм само аз така Smile
Цитирай
#18

(2018-05-17, 08:37:33)emzo написа:  Днес се наканих да кача б120, но не ми дава през FF, въпреки че е разрешена за инсталация.
Като чета из нетя, не съм само аз така Smile

И при мен е така

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#19

Значи, чакаме официално. Малко се бавят за момента с актуализации те и подобренията, за нов модел Smile.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

B120 дойде автоматично. Хайде честито!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emilkolev85 за това мнение:
  • elby
Цитирай
#21

(2018-05-18, 16:06:25)emilkolev85 написа:  B120 дойде автоматично. Хайде честито!
Знае ли се какви са подобренията?

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#22

Ето какво е новото :


Прикачени файлове Миниатюри
   

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emilkolev85 за това мнение:
  • elby
Цитирай
#23

Продължава да нямам актуализация и до момента!
Цитирай
#24

На Теленор съм и нямам ъпдейт. Последната ми версия е 107. Някой знае ли кога ще получа ъпгрейд?
Цитирай
#25

Когато - тогава !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)