Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къде отиде Surround shot?
#1

Самсунг явно обичат да премахват удобни и интересни функции с всяка нова версия на Андроид, а и не само.

Някой да е забелязал, че Surround shot липсва? Ако я имате от преди ще си стои докато не се обнови от Андроид 7 до 8. Като се потърси в Galaxy Apps не се открива нищо. Върнах на Андроид 7 и отново не я намира. Успях да я инсталирам единствено от линк водещ директно до приложението. Ето го ако някой използва тази интересна опция като мен.

http://www.samsungapps.com/appquery/appD...D=SM-G955F

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен си го има в среда Орео:

[Изображение: 21386307.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

И при мен я има

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай
#4

Ако не ви е проблем опитайте да деинсталирате и излезте от Galaxy Apps. След това от камерата след плъзгане от ляво на дясно опитайте от + да добавите. Ако го няма от линк-а се намира и инсталира.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#5

ДА, и при мен я има, значи е нещо бъг при теб

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#6

То и при мен го имаше преди даресетна. От преди си го бях инсталирал. Но след като затрих всичко и се наложи да го инсталирам вече не беше сред опциите. В чужди форуми има хора, които също се оплакват.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#7

Аз пък нямам последните две неща.
Цитирай
#8

Кое нямаш?

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

Спорт и Дв. камера

Даже gif, селфи със задна камера Big Grin
Цитирай
#10

Инсталират се от плюса горе в дясно (до трите точки).

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#11

Идеално. Не че ме притесниха..
Ръчния режим щеше да ми свърши работа за спорта и Дв. камера. Но не го знаех това, не съм се ровил толкова много в тая камера.
Чудесното на нея е, че просто вадиш телефона, натискаш някой желан режим или просто на авто и всичко е идеално със снимката Smile
Цитирай
#12

Не работи изписва че не съществува това в магазина ..
Стоков bgl.s8+ е апарата.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#13

Ето най после и официалния отговор....


Прикачени файлове Миниатюри
   

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай
#14

Най-накрая. И какво, ей тей, на шега, спират едни от най-интересните възможности на телефона. Това за мен е измама.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#15

След 4 различни обяснения за едно и също нещо те бягаха от отговора все едно се пита български политик. Имах чувството, че говоря с малоумници.

Още жалея за опцията -отговор с помахване върху сензора за близост, която премахнаха с обновяването при С6 към Андроид 6 до колкото помня. Като ги питах беше същата драма и така и не ми отговориха .... не ме разбирали за коя опция им говоря. А имаше и снимкив материал + клипчета от youtube Smile . Ужасни са съпорта просто. Все едно съм в българска държавна институция и искам да си свърша работата Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай
#16

(2018-06-05, 15:18:47)alexander_sirakov написа:  Най-накрая. И какво, ей тей, на шега, спират едни от най-интересните възможности на телефона. Това за мен е измама.

Аз останах с впечатление, че ти беше питал за  "360 градуса - фотосфера", което ми се струва различно от т.нар. "панорамна снимка". При мен има "surround shot" опция, но не прави онези сфери. Може и да се заблуждавам, но като, че ли е различно.  Rolleyes

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#17

Точно за това говорим. Самсунг го наричат Surround Shot. Панорамата е друга опция...при нея снимката става само в една равнина.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#18

Да, моя е грешката - виртуалната снимка имах предвид.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#19

Виртуална снимка е това:
https://www.youtube.com/watch?v=RQTry7qlrbI

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#20

Да, зная го и все съм мислила, че за него се пита. Когато @alexander_sirakov си постна запитването, се усетих, че е нещо друго и се разрових.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#21

Не съм виждал това surround shot и не съм сигурен какво точно е правило. Явно съм ъпдейтнал до орео, преди да видя тази опция.

Стария ми телефон имаше една функция photo sphere - нещо като панорама - но на 360 градуса и също нагоре и надолу.
Като взех S8-цата се чудих защо няма това нещо и за целта ползвам приложението google street view - то прави такива снимки.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • divna
Цитирай
#22

(2018-06-06, 14:41:59)seemore написа:  ... и за целта ползвам приложението  google street view - то прави такива снимки.

Мерси за споделеното - ще го разгледам и аз Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#23

При мен това винаги го е имало не е изчезвало

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#24

Прикачи скрийншот.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#25

[Изображение: 22021200.jpg]

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)