Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проложение което забранява телефона да бъде изключен, ако е заклю
#1

Срещнах следният проблем при моят телефон а явно е така при всички марки и модели.
Докато телефона е заключен, ако цъкна екрана само да светне, без да въвеждам паролата или пръстовеият отпечтък, задържа бутона за изключването и ми излизат опциите за изключване и рестартирване на телефона. 
Реално не е лесно да се сдобият с данните ми в случей на кражба, но пък за мен ще е затруднение да открия телефона през профилите в гугъл.

Ако телефона е постоянно включен ще мога да го проследявам през GPS.

Въпросът ми е дали има някакво безплатно приложение, което блокира опциите за изключване, докато телефона е заключен.
Цитирай
Аксесоари
#2

а ако се спрат мобилните данни, как ще го проследиш по GPS?
Цитирай
#3

socercho,наистина ли си мислиш,че ако тела го набара някой,ще го носи 1 седмица в джоба си,с включени мобилни данни,с твоя профил на магазина, и включен GPS,за да можеш да го локализираш и да го намериш!?!?!
Цитирай
#4

Извинявам се, че задавам въпроса си тук, но не открих подходяща тема. Искам да питам, как да настроя на Орео нокията си, като говоря по Вайбър или друго приложение, телефонно позвъняване да не прекъсва разговора ми, а просто да ме известява, че някой звъни? Много е дразнещо да звъни в ухото.

Samsung Galaxy Z Flip 3 ; Samsung tab s7; 
Samsung galaxy watch 5 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)