Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 6x - Официално представен
#1

[Изображение: Xiaomi-Mi-6X-a.jpg]


[Изображение: Xiaomi-Mi-6X-b.jpg]



Мисля, че няма изненади и всичко се знаеше:

5.99" екран, 18:9 съотношение, резолюция 2160 х1080
две задни камери 12+20МР и 20МР предна с подръжка на изкуствен интелект и портретен режим
Батерия - 3010mAh
MIUI9 върху андроид 8.1 (което правело консумацията на батерията много ниска... ще видим ревюатата)
Заради Project Treble се твърди, че много лесно може да се подкара AOSP ром на това устройствo

процесорът е същия като Mi note 3 - Snapdragon 660, Като най-скъпия вариант ще е с 6гб рам и 128гб вградена памет. Говори се че няма NFC
Ще има и 4/64 версия.
Цената на която е обявен телефона е 238$, което е около 430лв по днешен курс (вероятно това ще е цената за "по-слабата" версия )
Цитирай
Аксесоари
#2

Всичко добре, само се изложиха с батерията. 2910 mah за 6 инча дисплей доста зле ми се струва.
Цитирай
#3

ако андроид 8 е по-оптимизиран, вероятно ще прави 4-6 часа екран, а може и повече
аз на 5.5" с 3500 mAh и андроид 7 правя 6-8 часа
Цитирай
#4

Нищо по различно от note 5 pro ,добавени са две три неща за да ни вземат няколко долара повече .
Не ми е ясно за какво се хаби ресурс за подобни клонинги .
Цитирай
#5

Премиера в Китай на Xiaomi Mi 6X с 18:9 дисплей и Snapdragon 660: http://en.miui.com/thread-2272895-1-1.html

 
Цитирай
#6

(2018-04-25, 11:36:50)puluks написа:  Нищо по различно от note 5 pro ,добавени са две три неща за да ни вземат няколко долара повече .
Не ми е ясно за какво се хаби ресурс за подобни клонинги .

Като за начало, ако има Ми а2 той ще е базиран на 6х
Цитирай
#7

Батерията е 3010мач доколкото видях на лайв стрийма
Цитирай
#8

Да. И в линка на Номада е така.
А направо преписвах от статията
Цитирай
#9

Рамките отстрани ми се виждат много големи на снимките, дано не са така и наживо.
Цитирай
#10

Добър телефон на добра цена, но цената ще е до време такава.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Много добро предложение, очертава се да бъде по-голям хит от MI A1. Най- голямо впечатление прави, че и трите сензора на камерите са страхотни модели на Sony. Основната камера е f/1.75 aperture Sony IMX486 sensor with a pixel size of 1.25μm, втората камера е 20-megapixel  f/1.75 aperture Sony IMX376. Същия сензор на Sony като на втората е използван и за предната камера. Очаквам впечатляващи снимки!

Донякъде батерията от само 3000 mAh е разочароваща, но всъщност е една добра батерия, масово използвана в този клас. Това, че ние сме свикнали на 4000 mAh от Редми серията на Xiaomi е друг въпрос Smile

Със сигурност това предложение ще отнеме част от клиентите, чакащи търпеливо за Note 5 Pro. Добра статия по въпроса има тук: MI A2 срещу Note 5 Pro


Цитирай
#12

Добър телефон направиха ,но 80-100$  разлика са си пари спрямо note 5 иначе бих го предпочел ,ще видим след няколко месеца дали ще смъкнат цената .
Някъде четох ,че щял да има и глобална версия а не само A2 с Android One
Цитирай
#13

https://www.youtube.com/watch?v=-nfhw_Neg5c

Не е това което очаквах. Особено издатъка на камерата наистина изглежда огромен. Очакваме по обстойното ревю.

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)