Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi note 3 или Xiaomi RedMi 5 Plus
#1

Здравейте,в момента съм с Xiaomi Redmi Note 3 snapdragon 650 2GBRAM Шест-ядра-1.8GHZ .Чудя се има ли смисъл замяна с Xiaomi RedMi 5 Plus 4GB RAM ,64GB вътрешна памет, snapdrahon 625 Осем-ядра-2.GHZ (ако не ме лъже паметта).Дали ще усетя разликата от двата телефона ?

П.С.Телефона е предимно за снимки и игри.
Аксесоари
#2

Ами в момента имаш ли затруднения?

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#3

(2018-04-25, 17:04:54)nehranimaiko написа:  Ами в момента имаш ли затруднения?

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Нямам никакъв проблем с  note 3 освен ,че от другата страна ме чуват много лошо Big Grin 
Въпроса ми е камера и производителност на петицата дали са по-добри или не,за да знам дали има смисъл в инвистицията на нов телефон ?
#4

Производителност - вероятно не.
Батерия - да.
Нов изглед, по-голям екран.. И 4/64ще си е ъпгрейд, определено
#5

За игри и снимки кой от двата модела е по-добър предвид и факта,че след Redmi Note 3 вече излязоха много телефони?
#6

Честно казано на телефон под 800-1000лв за хубави снимки не може да се разчита, но разбира се ще прави някакви задоволителни за 80% от хората снимки.
Вече трябва да дефинираш какво значи хубава снимка според теб.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#7

(2018-04-25, 18:37:56)nehranimaiko написа:  Честно казано на телефон под 800-1000лв за хубави снимки не може да се разчита, но разбира се ще прави някакви задоволителни за 80% от хората снимки.
Вече трябва да дефинираш какво значи хубава снимка според теб.

Интересувам се дали игрите ще вървят по-гладко и снимките дали ще са по-качествени от сегашния ми телефон. Ако нищо от това не е по-добро от моя телефон в момента няма смисъл да го купувам Smile
#8

Похвалиха го 5 плюс в индия, че снимал по-добре от Ноте4, а ноте 3 си снимаше също много зле, така че би трябвало да са по-добри.
Производителност на 650 ти казах че е по-добре от 625, но докато имах ми макс 2 не съм имал проблеми с игрите
Shadow fight 2,3, lords mobile, traffic rider..
#9

ами ти нали знаеш какво значи това, че някой трябва да е имал твоя телефон и да го е сменил с този за който питаш че да ти каже с хирургическа точност кое как е в сравнение с твоя сегашния....
има си хардуерни спецификации- сравняваш и преценяш
то зависи и кои точно игри, щото и на моя вървят игрите които съм инсталирал а съм със SD435

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
#10

Благодаря ви.Взимам го пък ако не ми допадне ще го махам.Сега погледнах за игри и до колкото може да се вярва asphalt8 си върви без проблем.Тези клипчета в тубата не съм им голям фен понеже и във вода го "киснаха" и със чук го биха,а нищо му нямаше , но ще се спра на него и още утре утивам в магазина Smile
#11

Щом ще го гледаш на живо значи можеш и да го тестваш
#12

Благодаря Ви.Телефона вече е купен и от днес ще се тества.Може да заключвате темата.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)