Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 5- покупка

Да, най-вероятно е Хонконг.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай
Аксесоари

(2018-07-07, 19:59:08)suffer написа:  Hk е Хонг Конг според мен

Точно така!


Цитирай

От гиърбест чрез холандски пощи ми дойде таблет,също като dhl от гореспоменатите оферти.отива до там,там го препращат за бг,обаче не съм плащал допълнително,а и за десетина дни ми дойде
Цитирай

Еми аз така бях поръчал смело, макар да знаех опциите за гарантирано и негарантирано НЕ-посещаване на митницата. Е, получих допълнителен икспириънс, беше забавно дори. Ако някой изпадне в криза, може да ми прегледа постовете, някъде бях описал процеса.
Цитирай

Отпред различават ли се redmi note 5 и redmi 5 plus че си поръчах note 5 а имам стъклени протектори от 5 plus дали ще ми свършат работа?
Цитирай

Не съм 100% сигурен, но мисля, че им лека разлика в сензорите и няма да може да използваш протекторите.


Цитирай

Пристигна един Ноте 5, поръчан за приятел. С обикновена поща от Голдуей за 14 дни, много добре! Обаче са забравили да сложат преходник за зарядното, щото е китайската версия. Разбира се, ще им пусна искане да ми върнат 10 долара, но къде в България може да се намери евтин преходник? Някой да знае магазин или сайт?

П. П. Намерих го, струва 1.35 лв Smile Фактически зарядното се води US стандарт: Преходник за зарядното 1.35 лв.


Цитирай

Между 30 и 50 стотинки са в китайските(шихо напр.) магазини,не се излагай с тези компнесации
Цитирай

Взех преходника, много е удобен, идеално влиза в контакта!

На китайците им писах, че в комплекта няма преходник, както са се ангажирали. Да видим какво ще предложат. Ангажимента е техен за това в офертата. Навсякъде пише, че получавате съответния преходник и досега винаги съм получавал. Кой знае кой разсеян работник е пропуснал да го сложи...


Цитирай

Здравейте,
   предстои ми покупка на Xiaomi . Кой е по-добрия от двата? XIAOMI Redmi 5 Plus 64GB Dual или XIAOMI Redmi Note 5 32GB Dual ? Визуално и двата ми допадат ,но кой е ТОП-а?

Poco F3 5G Black
Цитирай

(2018-07-13, 13:49:27)Muko написа:  ...но кой е ТОП-а?

XIAOMI Redmi Note 5 32GB Dual
Цитирай

зависи какво искаш от телефона...
Камера - Ноте 5
Производителност - ноте 5
Батерия.. вероятно 5+ но би трябвало да са горе-долу идентични.

Красив гръб - 5+ Smile

Андроид 8 - Ноте 5 си има
За 5+ ще има глобален, или поне текат тестове
Цена 5+ е по-евтин не знам 64 срещу 32 как би било, но за да е актуален телефона няколко години по-добре да има малко повече памети(ром и рам)
Цитирай

Note 5 бие отвсякъде- по добър процесор, много по-добра камера! За мен избора е ясен!

Ако ще го ползваш повече от година, насочи се към 4/64 GB версията. Разликата в цената е малка и напълно си заслужава. Иначе и 3/32 GB ще ти свърши работа.


Цитирай

Здравейте колеги,
И аз понеделник вечерта си поръчах Син Ноте 5 Глобална Версия 3-32 с ДХЛ доставка общо за 197 долара. Поръчах го от Ми Глобал Сторе, 3-ти Шаоми телефон ще ми е, но за първи път поръчвам от Китай. Затова за да е по сигурно поръчах го с ДХЛ  Big Grin
Колеги имате ли представа горе долу кога ще ми го доставят, снощи са ми изпратили тракинг номера на UPS с който са го изпратили от Хонг Конг до Великобритания. Дано до края на другата седмица да си го получа.
А между другото ако някой го има синия може ли да ми прати някакви снимки, щото платих 14 долара повече за този цвят  Big Grin

Xiaomi Mi4 LTE - - -> Redmi Note 4 - - -> Redmi Note 5 !!!
Цитирай

Имаше май един син тука,колегата ако види поста....

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-07-14, 16:27:28)babdeyd написа:  ...Колеги имате ли представа горе долу кога ще ми го доставят, снощи са ми изпратили тракинг номера на UPS с който са го изпратили от Хонг Конг до Великобритания. Дано до края на другата седмица да си го получа...

Имам 5 поръчвани телефона от там все с DHL ... Средно 5 дни е при теб ... Един ми дойде за 3 дни и един за 7 ...останалото на 5тия ... Следи номерата ... Вижда се къде е телефончето ...
Цитирай

(2018-07-14, 16:27:28)babdeyd написа:  Здравейте колеги,
И аз понеделник вечерта си поръчах Син Ноте 5 Глобална Версия 3-32 с ДХЛ доставка общо за 197 долара. Поръчах го от Ми Глобал Сторе, 3-ти Шаоми телефон ще ми е, но за първи път поръчвам от Китай. Затова за да е по сигурно поръчах го с ДХЛ  Big Grin
Колеги имате ли представа горе долу кога ще ми го доставят, снощи са ми изпратили тракинг номера на UPS с който са го изпратили от Хонг Конг до Великобритания. Дано до края на другата седмица да си го получа.
А между другото ако някой го има синия може ли да ми прати някакви снимки, щото платих 14 долара повече за този цвят  Big Grin

Аз съм със Синия Smile https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1477643

Xiaomi Mi9T  6/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonit0 за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай

Благодаря за снимките, синият цвят изглежда супер. Май наистина си заслужава повече парички за синия.

Xiaomi Mi4 LTE - - -> Redmi Note 4 - - -> Redmi Note 5 !!!
Цитирай

Здравейте, колеги!Много си харесах телефончето, и това ще бъде моят избор.Бихте ли ми препоръчали от къде да го поръчам, за да избегна митницата?Поздрави  Cool
Цитирай

#222 мнение прочети. Аз лично го поръчах от goldway.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-07-16, 00:30:22)danielbonev написа:  Здравейте, колеги!Много си харесах телефончето, и това ще бъде моят избор.Бихте ли ми препоръчали от къде да го поръчам, за да избегна митницата?
Погледни и офертата на GlobalStore - цък

 
Цитирай

Mi global store $183-4/64-черен
Цитирай
Sad 

Здравейте,
Аз си го поръчах от Mi Global Store c DHL доставка. Тази сутрин телефона беше доставен до Англия с UPS. От сутринта насам следя тракинг номера на DHL който е от Англия до България, но нещо няма движение. Или DHL не отразява на време или цял ден не успяха да го предадат на DHL.
Между другото колеги установих, че в Алиекспрес има 2 маркета на име Mi Global Store. Какво става, вие от кого пазарувахте. Единствената разлика, е че надписа  Mi Global Store в единият е написан на един ред, а при другият е написан на два реда. Кой от тези два е фейк.
Аз съм поръчал от отзи дето надписа му е на един ред Smile
Колегата NOMAD понагоре е дал линк за Mi Global Store, но всъщност то не е Mi Global Store, то е дето надписа е написан на два реда, като се влезе в профила на продавача маркета му е кръстен Xiaomi Mi Store  Bu
Е*аси китайците всеки копира всичко. Кой от тези два маркета е Mi Global Store, от който най-често купувар съфорумниците  Angry

Xiaomi Mi4 LTE - - -> Redmi Note 4 - - -> Redmi Note 5 !!!
Цитирай

Това не бива да те притеснява. Обичайна практика е един търговец да има няколко лота. При избор на магазин е важно да се обърне внимание на:
1. Главни показатели:
    - Positive Feedback;
    - Feedback Score; 
    - От колко време работи магазина.
2. Косвени показатели:
   - Брой на артикулите, предлагани в магазина;
   - Дали търговеца активно отговаря на мненията на купувачите, закупили стока от него;
   - Да има достатъчно отразени контакти за обратна връзка с продавача

 
Цитирай

Те почти всички търговци имат по няколко оферти.броя на продадените устройства е достатъчен ориентир за мен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)