Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 5- покупка

В розов вариант само индийската версия,така ли е или нещо не схващам?има ли някой купил индийския вариант?
Цитирай
Аксесоари

(2018-07-06, 13:41:35)Wild bear написа:  В розов вариант само индийската версия,така ли е или нещо не схващам?има ли някой купил индийския вариант?
Няма такъв и няма да има,освен ако не отидеш в Индия да си го купиш.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Моля неразбиращите просто да не коментират


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2018-07-06, 21:52:47)Wild bear написа:  Моля неразбиращите просто да не коментират
Нещо не си схванал приятел,ако ще и бимбянов цвят да постнеш!Цветовете не определят версията,това което си постнал ти го пише Note 5 globul....

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Дефакто Китай/Европа!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Global rom e китайската версия с глобален ром просто
Цитирай

Добре,да започна отначало,явно с малко писане не се схващат нещата.трябва ми бимбянов цвят(розов според колежката ми,но да не обидя тука колегите,бимбян е),по възможност 4/64(рам/ром,само пояснение).сега въпроса ми е-има ли такъв китайки вариант?
П.п снимките бяха че няма нужда да се ходи до където и да е(индия в случая).
Цитирай

Току що направих проверка в алиекспрес, при при 3- 4 от топ търговците:

Глобална Версия - 3 цвята (без Rose Gold)
Само Глобален Ром - 4 цвята ( включително Rose Gold)
Други варианти няма.
Най- интересното, което не знаех - изглежда на алиекспрес индийската " Про" просто не се предлага и за индийци.
( влязох през индийско VPN и за мое учудване се оказа, че ми предлагат доставка до Индия ($ 11 ) , но само на глобална версия или ром)

* наложи се да отскоча до индия за малко, надявам се да е от полза
Цитирай

И при мен излиза същото и малко се обърках от това,но сега се поразрових в коментарите на купувачите и виждам розов цвят с червената кутийка,значи си има китайски вариант в розово,олекна ми че няма да се налага да ходя до индия(а бях почти резервирал билет от жп-то)
Цитирай

Трябваше да зададеш въпроса отначало то "трябва ми розов note 5"! Отговорих,ти пак не разбра, колегата по-горе ти потвърди , няма как да попаднеш на индийска версия, червените кутии са китайски/европейски а ако видиш бяла е индийска.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Е като питам в тема за покупка на апарата за розов цвят,според теб,искам да сменям маслото на колата ли?
Цитирай

(2018-07-06, 13:41:35)Wild bear написа:  В розов вариант само индийската версия,така ли е или нещо не схващам?има ли някой купил индийския вариант?
?!

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, аз купих златист нот 5 про от БГ вносителя!
Оказа се, че е леко розовееш цвета спрямо златния редми 5 плюс на съпругата ми.
По розово златист е!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2018-07-07, 07:02:32)mitakabs написа:  Колеги, аз купих златист нот 5 про от БГ вносителя!
Оказа се, че е леко розовееш цвета спрямо златния редми 5 плюс на съпругата ми.
По розово златист е!
Купил си Redmi Note 5 ,Pro го няма у нас.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Много ясно че нашите ще пишат про,прайм хипер дупер,по лесно се хващат на въдицата.
Цитирай

(2018-07-07, 10:28:11)Wild bear написа:  Много ясно че нашите ще пишат про,прайм хипер дупер,по лесно се хващат на въдицата.
Про-то всъщност има по-лоша камера...просто преписват грешна информация.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Само не знам това с имената умишлено ли го направиха или изтърваха козите. Дотук успяха да ми прахосат маса допълнително време по отсяване на информация. Друг допълнителен негативен юзер ефект (предлагам нова абревиатура - НЮЕ Smile - едно и също кодово име Whyred - 2 - различни типа камери.
Хипотезата ми засега е че целта е да се ограничи изтичането на маса от MIUI-то - просто трябва да седиш и чакаш официални ъпдейти, защото те най- добре знаят за коя версия какво е най- добре.
Огромен Минус от мен. Ако стойността на телефона беше около 600 лв. - вече спадна до 500.
За цветовете няма да коментирам, освен че колегата по- горе явно си е всел rose Gold, което го има за глобалната версия
Цитирай

Не виждам какво е толкова убъркващо. Ние можем да закупим от България точно 2 версии: едната е изцяло китайска без Банд20 и на малко по-ниска цена. Другата е глобална версия и има Банд20 и е с около 20-30 лева по-скъпа. И на двете може да се инсталира глобален ром. И двете версии вървят идеално в България. Тази с Б20 има 4g в някои европейски държави, но като цяло не е болка за укиране ако се ползва китайската версия без Б20.
За индийската версия, която в самото начало я обявиха с pro отзад, няма какво да коментиране - няма как да бъде закупена от тук.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 9 by xiaomi.eu weekly
[-] 1 потребител изказва благодарност на pazdir за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2018-07-07, 11:43:13)pazdir написа:  Не виждам какво е толкова убъркващо. Ние можем да закупим от България точно 2 версии: едната е изцяло китайска без Банд20 и на малко по-ниска цена. Другата е глобална версия и има Банд20 и е с около 20-30 лева по-скъпа. И на двете може да се инсталира глобален ром. И двете версии вървят идеално в България. Тази с Б20 има 4g в някои европейски държави, но като цяло не е болка за укиране ако се ползва китайската версия без Б20.
За индийската версия, която в самото начало я обявиха с pro отзад, няма какво да коментиране - няма как да бъде закупена от тук.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

да, извинявам се, темата е за покупка. След покупката, обаче ако искаме да си играем и човъркаме по телефона, нещата се затрудняват допълнително.
Цитирай

Какво мислите за гиърбест, 190$ + 8 за дчл

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Ако не от европейски склад -> митница
Цитирай

Нали ако е с дчл не минава митници или се бъркам

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Обикновена поръчка с DHL => задължително митница!

Поръчка от алиекспрес с опцията DHL express, само от магазини, които са написали изрично с голям банер  =>  "No custom duty for EU by DHL". Тогава няма митница и куриер ви носи пратката до вратата!

Ето ти конкретна оферта за 182 долара черен вариант + 26 долара DHL: https://ru.aliexpress.com/store/product/...b370064fea

Забележи големия банер => "No custom duty for EU by DHL"


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • painmaker1
Цитирай

Ако няма предварителна договорка за EU Express и пратката е Китай - Български - директно ще отиде на митница.
Цитирай

Гиърбест имат някви складове в Европа и при поръчка пише като склад HK. Поръчвал съм си само дребни неща и идват между 10 и 15 дена с безплатната поща.

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Hk е Хонг Конг според мен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)