Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем оптимизиране на приложения на s7
#1

Здравейте моля за помощ относно този проблем с моя телефон.Значи,проблема е такъв че когато ида в секция батерия оптимизиране на приложения и дам тикчето за оптимизиране на всички приложения за пестене на енергия то се включва и всичко е ок до тук , но веднага след като излезна и влезна пак всички приложения са пак не оптимизирани някак си се изключват сами , моля кажете ми защо така се получава


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Абсолютно всички приложения ли се връщат като неоптимизирани, или само системните? От скрийншота ти се вижда, че са само системни.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

Да, това са само тези които по принцип не могат да се оптимизират, така че няма проблем.
Цитирай
#4

Ами да мисля че са само те. незнаех че не могат

Извинявайте за невежеството ми но знаете ли как се чисти кеша на приложенията някой би ли ми обяснил от къде точно се влиза, ако може със скрий шот ще ми бъде по лесно да разбера благодаря ви!!
Цитирай
#5

Имаш си приложение за това в поддръжка на устройството. Като му дадеш оптимизиране сега чисти и кеша.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#6

Да не отварям нова тема имам проблем с актуализация на приложенията както на еджа, така и на Ноут 8, а именно като започна да актуализирам започва едно безкрайно даунладване и до там през домашния уайфай, като компютри и др. такива си работят без проблем през нета и не мога да реша проблема. Някой да помогне, ако може моля.
Цитирай
#7

А с изключване от електрическата мрежа на рутера за 10-15 секунди пробвано ли е?

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#8

Да, но без ефект. Но днес рано сутринта се оправи. Важното е че сега всичко е ок.
Цитирай
#9

Смени Wi-Fi канала на рутера от настройките,явно има конфликт с други в района!
Цитирай
#10

Ок, благодаря за помощта.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)