Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забравен акаунт
#1

Здравейте колеги,
имах един Huawei P9 Lite, който използвах за служебен телефон... и нали съм умен Lol си направих някакъв измислен акаунт в гугъл за да си съхранявам служебни номера и т.н..., предполагам без да казвам разбрахте какво е станало. Телефона спрях да го ползвам и си седи в един шкаф с месеци. Преди седмица реших да го взема отново да го ползвам, заредих го и  реших да го ресетна до заводски настройки. Но тъй като ми поиска парола (която с времето ми се е изпарила от акъла), реших да го върна чрез рекавъри менюто... и стана интересно, тухла четворка... нито знам какъв акаунт си бях направил нито нищо. Та въпроса е, има ли начин да го оправя или да го хвърлям в шкафа да събира прах, а другия вариант е да го пробвам дали ще полети от осмия. Аз съм си виновен знам, затова и го обръщам на ирония. Благодаря ви предварително.

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, за 10-на минути ако му отделиш, може да го съживиш по някакъв подобен начин - https://www.youtube.com/watch?v=58bREBCkmFY

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)