Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за Redmi 5 Plus

Нищо общо с лакомия. Все пак са обещали да не печелят над 5%
Цитирай
Аксесоари

Да да. И един шоколад, завива мармота със станиол.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Нашите дето им слагат по 100-200лв отгоре и ти ги продават с гаранция са печалбарите.
Едно е да предлагаш модели във всички ценови категории и съвсем друго да пускаш много модели, за да си на печалба.

Не ги оправдавам за множеството телефони, но ги разбирам
Цитирай

Донякъде съм съгласен с теб. За това тези дето пускат много модели, имат калпава софтуерна поддръжка. За жалост, Xiaomi тръгна по този път. А именно ъпдейта на MIUI и новите функции, ги правеха различни. Макар че не пускаха новите версии на андроид. И положението с ъпдейтите до момента, го потвърждава.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Ама ако искате ъпдейти Developer ромът си е супер. И всяка седмица има ъпдейт с най-новото. Стабилните са по-скоро за хора, които не обичат да ъпдейтват.
Поддръжката си е на ниво. Просто никой друг производител не си ъпдейтва толкова ниския клас, освен нокиа, а те нямат и 10 модела още и чист андроид по-лесно се обновява, а нашите има да пишат доста, за да натамънят MIUI отгоре Smile
Ако отворите форумите за останалите производители ще видите същото. Не си мислете, че Xiaomi са единствените.

Може да има вина, че индийците нещо не се справят с рома, но има и алтернатива.
Също така специално за 5+ има информация, че ще има ОРЕО, така че по-добре малко търпение и ъпгрейд отколкото да се натискат много разработчиците и всичко да е бъгаво.
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • hapi6, ivoslavitrifonov1975
Цитирай

Със сигурност съм тъп, но не разбирам този зор за ъпдейти. Едва ли не, ако няма ъпдейт всеки месец, телефонът не струва.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

По никакъв начин не си тъп.

По-скоро можеш да запиташ всеки който иска ъпдейт, какво очаква от този ъпдейт.
1. Най-новия Security patch от google?
2. По-добра батерия
3. По-добра камера
4. Оправени бъгове от преден ъпдейт
5. MIUI 10
6. Android 8
7. Android 9
8. Друго?
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • hapi6, IoPetrov
Цитирай

Аз тази вечер сложих 10-ката да я пробвам. Последния ъпдейт 8.8.16 от xiaomi.eu. За сега се държи доста добре, има си боке ефекта на предната камера, има отключване с лицево разпознаване, което работи сравнително бързо. Преди това бях с чист андроид 8.0 (къстъм ром, където също ги имаше тези неща), но тук батерията се държи много по-добре. Всяка събота има ъпдейти и мислех да кача още предния, но имаше много бъгове и изчаках този. А за руута, можеш да си качиш къстъм ром, който няма всички тези приложения за които говорите, може да си променяте честотите на процесора и видео ядрото за по-голяма икономия на батерията, но за разлика от производителността. Има приложения, които работят само с руут.
Цитирай

На някой да му се е появил ъпдейт 9.6.5.0 ,че при мен се появи замалко и изчезна...Странна работа

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Че то за кога това 9.6.5.0 чакаме 10 другия месец. При мен не е измизал

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Във 4pda пише че е андроид орео, но явно са го изтеглили както си правят на всеки ъпдейт. Сигурно ще го пуснат до няколко дена

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Не му ли видяхте буквите?
Логично е щом първата бета с андроид 8 е миуи 10 да имате ъпгрейд чак на миуи 10
Цитирай

Намерих скрийн[Изображение: c922dd36e65738d96375c2eaaa6001b4.jpg]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Същото ми беше излезло и на мен,но след това изчезна..

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Яко. ОРЕО Е.

Странно как го пускат без нито една бета миуи 9 базирана на орео
Цитирай

Което значи,че би трябвало скоро да го пуснат...мисля

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това е бетата, пускат за една част после за останалите.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

и на мен това ми се беше появило 9.6.5.0 на сутринта имах известие но нито съм рестартирвал нищо(нищо не съм инсталирвал) а сега ми пише че е 9.6.5.0 не помня преди какво е било но днеска ми направи впечатление че камерата менюто е по различно не като старото при вас как е ?

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай

При мен не се е ъпдейтнал.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Щом е различно значи май е минал ъпдейта. Виж с какви букви е версията. 9.6.5.0 бетата която пускат сега е вече с орео

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Ооо сега виждам че съм с орео ама как се е ъпдейтнало през ноща без дори да ме пита???..... Сега виждам то само решавало кога да ъпдейтва само


Прикачени файлове Миниатюри
   

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай

Това с ъпдейтването е до настройки явно е на автоматично при теб.
Тествай сега ореото и да споделиш впечатления

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Споделете батерията как е с орео, че при мен след 9.6.4.0 се появи дрейн. Smile

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Samsung Galaxy S3 --> HTC One X
Цитирай

Гледам,че в форума на xiaomi хората споделят файла за орео.Може да се инсталира и ръчно.И се чудя,дали да изчакам или да го пробвам още сега

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен се появи както колегата беше описал за секунди ,и щом му дадох да се инсталира изчезна.На 9.6.4 си стои апарата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)