Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за Redmi 5 Plus

Ми разлика няма никаква основен че постоянно ми се появява съобщение че месинджер му е позволено да изкача над другите програми там балончетата ?

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай
Аксесоари

Може малко да се насилят нещата с ъпдейта
1 влизаме в инсталирани приложения, намираме ъпдейтъра и изчистваме данните
2 пробваме дали ще дойде ъпдейта, ако не повтаряме точка 1
При мен се получи от 3 опит

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

(2018-08-28, 19:13:52)painmaker1 написа:  Може малко да се насилят нещата с ъпдейта
1 влизаме в инсталирани приложения, намираме ъпдейтъра и изчистваме данните
2 пробваме дали ще дойде ъпдейта, ако не повтаряме точка 1
При мен се получи от 3 опит
Получи се,благодаря.П.с и при мен от 3-тия път стана

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен след 20 опита и изчиствания резултата е нулев. Нвма ъпдейт ще си почакам колкото трябва

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Има някви промени като портретен режим на фронталната камера, фейс отключване като се смени региона на Индия и някви дребни неща

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Сериозно ли бреййй при мен го няма портретен режим(буке ефект) на камерата! В нета пише че това са го вкарали на MIUI 10 чак

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай

На предната камера горе има едно кръгче и хоп боке ефект

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Отключването и боке ефекта само на индия регион ли го има или е като темите. Просто трябва да е различен региона от тези наЕС. Че с индията нали излизах еднакамара допълнителни приложения

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Само отключването е на индия. При регион Индия само един магазин тип Гугъл плей ми се инсталира и темите.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

(2018-08-28, 21:38:35)painmaker1 написа:  Само отключването е на индия. При регион Индия само един магазин тип Гугъл плей ми се инсталира и темите.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Друг регион не съм пробвал.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Не бързайте с тази Осмица, че ако се окаже бъгава ще ви трябват пак флашове и ресети.
Цитирай

(2018-08-28, 19:13:52)painmaker1 написа:  Може малко да се насилят  нещата с ъпдейта
1 влизаме в инсталирани приложения, намираме ъпдейтъра и изчистваме данните
2 пробваме дали ще дойде ъпдейта, ако не повтаряме точка 1
При мен се получи от 3 опит

На кое казваш ъпдейтър? Ходих, гледах...в Системните има Актууализиране на системни приложения, но няма как да се чисти.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

Updater-a е приложението със стрелка нагоре (обикновено на син фон).
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай

В инсталирани не в системни, ако не се вижда цъкаш на трите точки горе в дясно и на всички приложения да се виждат.[Изображение: 6d2ef79c405f5bf56e91d5b86edfc835.jpg]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Да се надяваме да няма проблеми с осмицата, все пак пише че е стабилна версия

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
[-] 1 потребител изказва благодарност на painmaker1 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай

Може и като отидеш на проверката на актуализация да излезнеш от приложението и като го извадиш дс го ичистваш от работата на заден фон задържаш на него и ще ти отвори директно мястото сизчистването накеша и вс останало

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Лицевото разпознаване работи много добре с 10-ката, както и боке ефекта.
Цитирай

Ще изчакам официалната десетка, че не вярвам да е останало много.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Май около средата на новия месец трябвада се появи. 9ката миналата година тогава дойде някъде.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Ето нещо интересно от осмицата[Изображение: 490fe67d65d4fc34733f66fadddae972.jpg]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Здравейте колеги, искам да попитам тъй като един приятел се колебае между Redmi 6a и Redmi 5 и въпросът ми е дали се очаква актуализация до Орео за стандартната версия на Redmi 5 или ще остане само за плюса.
Цитирай

(2018-08-28, 22:46:57)painmaker1 написа:  Ще изчакам официалната десетка, че не вярвам да е останало много.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk


Няма как да я сложиш, без да минеш през този ъпдейт.
Цитирай

За сега откривам,един бъг в камерата.След като направиш селфи с боке ефекта,след това за около 3-7 секунди има едно забиване ,след което се оправя до следващото селфи

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-29, 09:31:49)nikiberk89 написа:  За сега откривам,един бъг в камерата.След като направиш селфи с боке ефекта,след това за около 3-7 секунди има едно забиване ,след което се оправя до следващото селфи

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Най-вероятно през тия 3-7 секунди обработва и записва снимката.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2018-08-29, 03:36:10)stanchev36 написа:  Здравейте колеги, искам да попитам тъй като един приятел се коле*ае между Redmi 6a и Redmi 5 и въпросът ми е дали се очаква актуализация до Орео за стандартната версия на Redmi 5 или ще остане само за плюса.

Съмнявам се, да пуснат Орео. Аз съм с Redmi 5. Телефона ще получи MIUI10, но на базата на 7.1. Китайците яко се омазаха и не смогват да пишат софтуер.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • stanchev36
Цитирай

И при мен кацна тази сутрин. Регион Индия съм, ако има значение.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай

И при мен се появи, след като видях поста и пуснах ръчна проверка за актуализации. Тегля го, пък да видим това дългоочаквано Орео.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)