Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Черен екран Galaxy S3 Neo
#1

Здравейте ! Не знам дали темата е за тук и заради това предварително се извинявам.
Случката е следната:Вчера изведнъж телефона ми не искаше да се включи а то се оказа че просто екрана не работи.Капацетивните бутони светят,звук има дори тъча работи.Махнах батерията и пак го включих...без резултат.Махнах и Сим и СД картата и се оправи за около час.След това цял ден се опитвах да го включа но без резултат.Днес пробвах отново и се включи.Какъв може да е проблема ? Възможно ли е да е от батерията защото е малко надута,но си мисля че ако беше от нея целия телефон нямаше да работи а не само екрана.
Цитирай
Аксесоари
#2

Напълно възможно е да е от батерията,имал съм такива случаи.При запалване на екрана,контролера на дисплея не си ли получи номинала,изобщо не го пали.
Цитирай
#3

Намерих видео което показва точно това което е и на моя.
https://youtu.be/U4VeUR5_bG4
Съмняваме да е батерията...как е възможно да има звук,вибрация и т.н но без екран ?! В интернет открих сходни случаи на хора с нови телефони...
Цитирай
#4

Надута батерия не е добро решение. Смени я първо нея и, ако проблема остане тогава търсиш друго решение.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Ами тя е надуда от месеци и телефона си работеше добре.Днес за пореден път се пробвах да го включа...без резултат.Включих го да се зарежда(ЛЕД индификацията работи),зареди се нормално за 2 часа.Телефона си работи,не мога да си го обясня това...чувам зука когато се включва,вибрация усещам докато се опитвам да си въведа ПИН,следователно и тъчскрийна работи.Това няма как да е от батерията...вчера с часове седя така и като го проверих след това все още светеха капацетивните бутони и телефона очакваше да въведа ПИН.
Цитирай
#6

Аз също мисля, че е от батерията..

Забрави тези, които забравиха теб!
Цитирай
#7

Добре...ако изключим батерията,къде другаде може да е проблема.В интернет има хиляди подобни случаи.Не мога да си го обясня как батерията няма сила да включи екрана а същевременно захранва всичко останало ?!
Цитирай
#8

Ще ти го обясня просто. Когато ти е заминал акумулатора на колата, лампите светват но стартера не завърта. Питате а не се вслушвате в съвети..... Искате да чуете че с комбинация от копчета или друга девотия ще се оправи. Смени батерията и тогава търси друга пречина....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#9

Благодаря на всички за информацията ! Смених батерията,но отново без резултат.Не знам колко ще ми излезе сервизът и не мисля че си струва.
Цитирай
#10

И аз наскоро имах подобен проблем. Причината се оказа повредена карта памет, таблета работеше на черен екран. Когато пробвах да го рестартирам, зареждаше дълго време, след което отново черен екран. Доста си поиграх докато разбета, че е от картата, разкарах я и сега всичко е наред.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)