Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy A8 проблеми
#1

Здравейте колеги тази тема нека да я използваме за това кой какви проблеми има с телефончето. Bu и евентУално да се стигне до тяхното решаване
Цитирай
Аксесоари
#2

Вече четвърти месец от като съм го купил и проблеми не са възникнали нито на хардуерни нито софтуерни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#3

Аз имам проблем и той е следния:
Когато телефона е на зарядното,възпроизвеждането на клип във фейсбук или youtube е съпроводено с прекъсвания в звука! Ако имате идея от какво би могло да бъде създаван този проблем бих се радвал да разбера!
Цитирай
#4

Когато телефона се ползва докато се зарежда прегрявя и клиповете насичат, предполагам оттам идва проблема.
Цитирай
#5

Възможно е от прегряване наистина. Особено ако е на 20% и се сложи на заряд докато се използва непрестанно на макс осветеност и клипове с висока резолюция. Включва се тротлинг и до там. Съответно можеш да му помогнеш като свалиш на 720п + намалена осветеност екран. Но ще пробвам довечера и ще кажа дали и при мен е така. Може да е единичен случай. Сложил ли си последното обновяване?
А някакъв енерго спестяващ режим да използваш случайно, че може и от него да е?

При мен не съм забелязал сериозни проблеми. Освен не до там плавната работа на устройството от време на време. Иначе съм страшно доволен. Батерията издържа повече от С8 Smile а разликите са минимални.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#6

Напълно възможно е особено ако ползваш бързото зареждане.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#7

Ползвам бързото зареждане,но си беше на 100% първото зареждане.Между другото колко часа го направихте вашеъо първо зареждане?!
Цитирай
#8

Една нощ, след като източих напълно заводския заряд на батерията. Пробвай да спреш бързото зареждане с кабел от менюто и виж как ще се държи при зареждане, освен това и ще е по-благприятно за живота на батерията. Аз моя телефон от като съм го купил го зареждам само с айфонското зарядно, което е 1 ампер и е два пъти по-слабо от бавното зареждане на Самсунга което е 2 ампера.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

Така де и беше ли загрял?

Зарежда се докато светне зеления диод и изчакваш още около 10мин.. От там на татък си е загуба на време.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#10

Без бързото зареждане е друго яче! Иначе телефончето е трепач определено!
Цитирай
#11

Вече от седмица съм с телефона и съм супер доволен засега. Единственото нещо което ме дразни е, че много често когато използвам сензора за отпечатъци не ми засича пръста и ме приканва да почистя сензора и да пробвам пак. При някой друг получава ли се това?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#12

Полавам телефончето от два месеца и сензора за отпечатъци си работи отлично.

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай
#13

При мен се случва много често това, но като изчистя сензора и се оправя. Не знам пръстите ми ли са мръсни, че става така.. Big Grin Един приятел има J7 2017 и ми каза, че при него се случва същото нещо.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#14

И при мен сензора се цапа лесно. Омазнява се от пръстите много лесно, аз на 2-3 дена го бърша с влажен пръст и се оправя.
Цитирай
#15

Как да го направя видим на лаптопа за да прехвърля файлове

Samsung galaxy A 70
Цитирай
#16

За сензора - регистрирайте повече отпечатъци, даже да е от един и същи пръст.
За видимост от компютър - след включване на кабела, от самия телефон трябва да зададете, дали само зареждане, или прехвърляне на файлове...

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#17

Инсталирай си Smart switch на лаптопа и с него ще се инсталира драйвера на Samsung.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#18

(2018-05-19, 09:23:18)android_97 написа:  Вече от седмица съм с телефона и съм супер доволен засега. Единственото нещо което ме дразни е, че много често когато използвам сензора за отпечатъци не ми засича пръста и ме приканва да почистя сензора и да пробвам пак. При някой друг получава ли се това?

Вкарай отново отпечатъка, като сложиш пръста си по начина по който ще го изщползваш най много.

Има хора при които кожата на пръстите не е с толкова изразени отпечатъци и сензорите дори не успяват изобщо да се употребяват. Имам роднина с такъв проблем. Използва С8 и не може да регистрира дори пръстов отпечатък.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#19

Пробвах го няколко пъти, но все същото.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#20

(2018-05-10, 22:47:26)ilom написа:  Аз имам проблем и той е следния:
Когато телефона е на зарядното,възпроизвеждането на клип във фейсбук или youtube е съпроводено с прекъсвания в звука! Ако имате идея от какво би могло да бъде създаван този проблем бих се радвал да разбера!

Препоръчително е телефона да не се използва докато се зарежда.
Цитирай
#21

Добре наистина ли само аз имам такъв проблем с отпечатъка... примерно 3 опита са успешни и след това трябва да бърша сензора, че да продължи да работи. Sad Щом го избърша веднага се оправя. В момента имам един айфон 6 временно в себе си и там нямам такива проблеми!

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#22

При мен поне няма проблем със сензора за пръстови отпечатъци, въпреки че доста често ми се налага да го отключвам с мръсни ръце. Само когато пръстите ми са мокри не отключва от раз.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#23

Възможно ли е да има някакъв дефект сензора (въпреки че се съмнявам, щом при почистване се оправя)? На практика за мен е почти неизползваема тази екстра в момента.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#24

Не ми се вярва да е дефект. По-скоро до тип кожа или нещо от сорта. При айфоните например бях чел оплаквания от потребител че през зимата кожата му ставала суха и груба а през лятото мазна и за това при смяната на сезоните обучавал сензора на нова сметка.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#25

Човече, не си направил пръстовия отпечатък както трябва. И при мен имаше подобен проблем в началото. По принцип не е толкова добре измислен както при други марки, което много ме изненада, защото преди това съм бил с леново и там нямаше никакъв проблем дори и с мокри и мръсни ръце. Тук трябва много внимателно да следваш инструкциите когато правиш отпечатъка, виж как ти казва да завърташ пръста при запаметяването, понякога ако правиш отпечатъка без протектор и след това го сложиш също е проблем, защото леко се променя ъгъла и на докосване, което е нормално да обърка сензора. Ако ще го ползваш с протектор, прави отпечатъка с протектора. Имаше и още един проблем, ако се махне защитата с фигура или пин, след три четири опита с независимо кой пръст телефона се отключва и без да е разпознал правилния пръст, което много ме учуди. Не ме питайте как ми щукна да го пробвам това Smile
Иначе няма дефект в сензора. Просто е несъвършенство. Ще трябва малко да си поиграеш за да го настроиш както трябва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)