Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, някой има ли впечатления от WildMaps - офроуд офлайн карта и GPS навигация.
Някой няма ли да я "почва" ? Tongue
Цитирай
Аксесоари
#2

Toва е програма с OFRM Geotrade картата за Гармин на СЪБИН.
Забрави за кракване!!!
Цитирай
#3

(2018-05-09, 16:38:41)rado7318 написа:  Toва е програма с OFRM Geotrade картата за Гармин на СЪБИН.
Забрави за кракване!!!

Поживём — увидим
Цитирай
#4

Инсталирах навигацията на телефона си и въпреки, че още не съм я използвал по предназначение и вече открих проблем... Не знам дали се дължи на резолюцията на екрана на телефона ми (1080X2160) или на нещо друго, но тук има малко презастъпване...      . В хоризонтално положение нещата изглеждат много по-добре.     

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#5

За OFF ROAD е уникална, то това и е и целта.
Иначе не е нещо особено. Струва 50лв. на година, и според мен си ги заслужава само заради ОФФ РОУДА.
Цитирай
#6

Малко съм разочарован.... Оказа се, че в тази навигация ВСИЧКО е платено.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#7

Аз съм другия тотално разочарован от WildMaps, недостатъците не са един или два...
Интерфейсът е първобитен и доста грозен, TTS гласа е плашещ.
Доколкото знам, всички търговски обекти отбелязани по картата са си платили за да присъстват там.
Защо тогава трябва ние също да заплащаме за тази карта?
Съгласен съм, че трябва да уважаваме труда на създателитеq но това ми идва в повече.
Не съм се стиснал за 50-те лева на година, но това нещо не е достойно да се конкурира с другите офлайн приложения на пазара.
Някой ще каже, че уж било създадено за ОФФ Роуд.... Bu
На което веднага ще му отговоря, че за да се продава един продукт той трябва да е наистина добър.
В противен случай няма да оцелее и ще загине като някои вече бивши недоносчета от Маркета.
Цитирай
#8

WILD - див, подивял

Името съответства на програмата Big Grin
Цитирай
#9

За оффроуд използвам Windy Maps , която е напълно безплатна и много добра.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)