Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] съвет за телефон до 1800лева с много добра камера и батерия
#26

Ще ги видя lg-тата ,Благодаря ви много! Иначе ноча не ми пречи особено на хуавея-мога с настройките да го скрия,но айфон  Х няма такъв вариант,а доколкото видях и се отключва само с face ID-абсурд Big Grin  със сигурност отпада Х,може 8+,но май хуавея е по-добре.

Шиаоми съм имала два- ми3 и ми5. И двете ги уцелих някакви дефектни,а ми ги носиха пт Китай (оригинални) и нямаше как да ги сменя и нямах гаранция. Ми3-то като се зареждаше,имаше ghost finger, набираше хора, отваряше приложение,пишеше само някакви странни букви по Месинджър... като набра бившия в 3 през нощта, просто започнах да го зареждам изключен, докато не го счупих (екрана) и вече имах извинение да си купя друг. Ми 5 също беше дефектен-редовно не намираше никакво WiFi, самоизключваше се постоянно и т.н., камерата (предната) я ненавиждах, изглеждам восъчна с нея? прекрасни телефони са иначе,но не ми се рискува или занимава с настройки, предпочитам да дам пари веднъж и поне 2 години спокойно без никакви гимнастики и посещения на сервизи,както с П9-ката. Visslar
Аксесоари
#27

Е то това за сервиза не можеш да го прогнозираш, нито да си напълно сигурна че който и да е модел и марка няма да му се наложи сервиз. Огромна част от LG G2 имаха петна по дисплея, но примерно моя няма, на приятелката също, двете S7 Edge - единия тоест моя засега няма проблеми, другия ходи в сервиз за дисплей. А имаше много по голяма вероятност двете G2 да ходят в сервиз.... Така че какъвто ти е късмета всъщност Smile

Sent from my LG-D802
#28

Е да де , ама едно е дадения модел да им 4, 5 % случайни дефектни бройки, друго е 40% от модела да дават един и същи дефект. Тук вече става въпрос за превенция. С други думи да не си купува бройка от дадения модел.
#29

Аз съм за LG V30. Имах същата дилема скоро. Много четох, много питах,постоянно ходих да ги пипам телефоните. V30 в Marocan Blue e много...секси. Накрая взех един Самсунг, но просто уцелих супер промоция. Сега (тайно) съжалявам. Имал съм всякакви флагмани и специално за снимки ЛГ имат най - естествени цветове и тонове. Да Самсунг преекспонират яко.
Тия дни излиза и Г7 поне тук в Европа и ще е супер оферта на ок. 700 Евро. А и Пиксел 2 май убива всички с камера. Но той всъщност е правен на базата на V30.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
#30

Ако ще е Pixel да е Pixel 2 XL, има една идея по-добра камера от стандартната Двойка, а и има по-добра батерия.
В магазините в България е около 1600 лева, предполагам че от чужбина ще е още по-малко.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
#31

Ще дам глас за Pixel 2 XL.Камерата е ТОП,батерията е добра,работи ОТЛИЧНО и покрива всичките ти изисквания,освен размера.За сервиз няма как да говорим дали ще го посети..всяка една техника може да посети сервиз по всяко едно време.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#32

Благодаря на всички, прочетох всяко мнение! Днес си взех П20 Про twilightSmile
#33

Честито, много повече да те радва от p9 ката.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
#34

Ако е възможно още повече, ще е страхотно ! БлагодаряSmile
#35

Аз бих избрал Samsung Galaxy S9+, защото има повече +, но щомто си доволна от Huawei, честито.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#36

P20pro е най-добрата камера за момента!
#37

(2018-06-07, 19:01:13)dessexc написа:  Благодаря на всички, прочетох всяко мнение! Днес си взех П20 Про twilightSmile

Това е правилният избор! Честито! Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)