Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi redmi note 5a преместване на файлове
#1

Колеги собственника на въпросното телефонче съм от седмица и съм много доволен. Питането ми е как става преместването на приложенията или част от тях на картата памет. На предните телефони използвах appmgr||| но сега нищо не става
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей. MIUI не поддържа преместване на приложения на картата памет.
Само снимки, видео, музика

(говоря в чист вид. Без ROOT)
Цитирай
#3

Благодаря. Това без root е много кофти
Цитирай
#4

А защо ти е да ги местиш? Това се правеше едно време, когато RAM-ма беше под 1 GB, сега няма смисъл. Андроида работи по-различен начин от тогава. Тези приложения дето не са ти необходими, може да ги забраниш.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#5

Колега, явно предишния ти телефон е бил старичък, вече няма нужда от подобни гимнастики, обемите на вградената памет доста нарастнаха. Дръж си картата за снимки, клипове, музика и т.н.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#6

Да възможно е предният телефон беше Сони Е4, което ме разочароваше още от начало.
Цитирай
#7

Спокойно колега. Няма нужда да местиш на картата. Телефона ще си работи отлично.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#8

И е по бърз когато се използва вътрешната памет. Ако ти трябва голям обем си вземи карта памет, но бърза, и дръж там всички снимки/видео/музика както е предложил @suffer. Останалото да си е на вътрешната.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#9

Благодаря колеги ?
Цитирай
#10

(2018-05-23, 09:38:39)pantany написа:  Благодаря колеги ?

Доволен ли сте от телефона? Обмислям да си го купя и аз.
Цитирай
#11

Взимай смело. Хубаво е телефончето.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)