Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

redmi note 5a - покупка?
#1

Здравейте, извинявам се, че ползвам темата, но съм се насочила и аз към този модел. Доволен ли сте, четох, че звукът при разговор не е хубав. Ще го ползвам за разговори, интернет и снимки.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти.. Най-малкото заради визията препоръчвам Redmi 5.
Освен ако не държите на камерата.. Тогава може би ( и то вероятно заради предната) би имало смисъл да се гледа този.. Вече остарял модел.
В щепсел(shtepsel) . Бг има за 249лв 3/32 версиите
Цитирай
#3

Подкрепям за Редми 5. Ако парите не са определящи, вземи 5-та. Но и да вземеш Note 5а, ще ти върши отлична работа.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#4

Т.е. основните им камери са еднакви като качество на снимки ли? Предната не ме бърка, не съм по селфитата. А звукът хубав ли е? 
Сегашният ми телефон е ЛеновоА6000.
Цитирай
#5

Трябва да се гледат ревюта и сравнения.
Редми 5 го има по техно веригите
Цитирай
#6

Теленор ми предлагат 24м по 10 лв за 5а и 24 м по 15 лв за 5-цата. Не мога да реша дали си струва 5-те лева повече за Редми 5. Това е, нали 
http://www.telenor.bg/bg/private/device/...-32gb-dual Предполагам, че е с Глобал ром, щом е от Теленор?
Цитирай
#7

Скъпо ти го дават. Казах че е 249 от българия този телефон
Цитирай
#8

Колега собственника съм на redmi note 5a вече месец и съм мега доволен просто за парите това което се предлага си залужава. Чисто визуално 5а ми допада повече от 5 като характеристики имах едно кафе време да разгледам петицата и не усетих огромна разлика.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)