Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

здравейте.. Дата вече е ясна - 31ви Май.


Едно от устройствата също - МИ 8.


Това е вероятния линк за лайвстрийм: http://www.mi.com/a/h/5857.html?client_id=180100041086

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Apostolov
Аксесоари
#2

Може би така ще изглежда.
С голям ноч... и грозна камера...
[Изображение: fa301c2b165003095f64b154f0c73c2a.jpg]

Тук има видео

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
#3

Защо прескачат Ми7 и защо копират Апъл в това отношение, а не и в тъпата си ценова политика, много са готини, но много се наакват за някои неща.
#4

Аз, на този етап, отказвам да пазарувам тазгодишни xiaomi модели.
Надявам се да се усетят че имат с какво да налагат тренда вместо да крадат дизайн и да се свърши тази "мода" с ночовете.
Просто е вбесяващо грозно, ако ще и 10 софтуерни прикрития да му сложат.
Да не говорим че трябва да е Амолед дисплея, за да се скрие добре черното.

Също така си го обяснявам това крадене от страна на китайците, защото имаше някакъв проблем с apple и май вече не се продават официално в китай, за което не съм сигурен в момента как се развиха нещата и затова не искам да спекулирам.
това не ги извинява да правят айфоноподобни изделия.
ще видим на 31ви де.
Ако това, което четох е вярно ще има много избор. Най-много се точа на ми банд 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • texasvalden
#5

(2018-05-23, 20:29:01)suffer написа:  Най-много се точа на ми банд 3

Само да не я направят като епъл уоч  Big Grin  Bu
#6

Почти Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
#7

(2018-05-23, 20:29:01)suffer написа:  Аз, на този етап, отказвам да пазарувам тазгодишни xiaomi модели.

Също така си го обяснявам това крадене от страна на китайците, защото имаше някакъв проблем с apple и май вече не се продават официално в китай,

Аз също, като видях, че се насочват към ноч-манията и си взех "стар" модел. Въобще не съжалявам.

Айфонят се продава в Китай. Apple клекнаха и преместиха сървърите за китайските айфони в Китай, дадоха и ключове за достъп на правителството. Пазарният им дял расте там, макар и бавно.

Китайците са луди по западната култура. А в тяхната копирането не се смята за нещо лошо, напротив. Това е причината да купуват Айфоня, това е причината да копират. Ще изчакам да им мине, има разработки в тая насока, очаквам догодина повечето да разкарат веждЪтЪ.

И аз чакам да видя какво ще представлява новата гривна. Интересуват ме две неща: цена и батерия. Ако ще копират конкуренцията за сметка на батерията, да си я носят, ще изчакам.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
#8

(2018-05-23, 20:28:09)Eastern написа:  Защо прескачат Ми7 ...

Заради юбилей стават (станаха) на 8 годинки Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
#9

http://www.mobilebulgaria.com/news/43352...1%83%D1%81

Доста се изхвърлят. Mi6 - 5.15инча, Mi8 - 6.2? От къде на къде? Имат достатъчно грамадни телефони, защо не запазиха сравнително компактните размери на Ми серията? Дано има и някаква по-малка версия. Преди известно време прочетох някъде такава информация, че ще има голям и малък вариант, дали ще е така ще видим. Не, че ще купя сега телефон, сегашния казах, че ще се опитам поне 2години да го ползвам, но ако продължават така не знам как ще си намирам апарат след година време, дано стремежа към големи екрани /6+ инча/ с малки рамки леко се промени, но силно се съмнявам. Sad Щото, колкото и да няма рамка, грамадния екран си е все грамаден и неудобен.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
#10

Еми официално обясниха че точно поради свръх развитието,дефакто апарата прескача 7 и е 8.много драстична разлика щяло да има с 6 и не му отивало да е 7.значи ако продължават да се развиват така следващи може и 13 да е
#11

Ако не искате вежда, то Микс 2С би бил добър вариант. Аз лично съм се насочил към него. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#12

Намерих лайв стриим в Youtube, според който предаването започва утре сутрин в 11.30 часа Българско време, а не както досега се смяташе в 9.00. Някой ако знае точния час за началото, е добре да сподели Smile 



#13

Live stream: https://s1.mi.com/m/ghd/live/index.html?...17409.0374
#14

(2018-05-31, 08:25:31)suffer написа:  Live stream: https://s1.mi.com/m/ghd/live/index.html?...17409.0374


това не ми тръгна , аз гледам тук:  https://www.youtube.com/watch?v=OxiqvkgCbdU

 Xiaomi Mi5 Prime 3/64 , Mi9 SE 6/128 , GTR 3 Pro Infinite Black
 кешбек :  Backit , MegaBonus
#15

Ще има и Mi8SE със SD710 при това на добра цена и с по-компактни размери. Всички продукти до тук изглеждат обещаващо, постарали са се от Шиаоми. Тук може да следите обобщено продуктите, които са представени и характеристиките им, добавят постери и информация постоянно:
http://www.bgr.in/news/xiaomi-mi-8-mi-ba...l-cameras/

[Изображение: dsf.jpg]
#16

Ще ме извиняват, ама...грозна работа, поне за мен. 'Добре', че е тоя ноч, че да може човек да ги различава някак от всичките подобни, които излязоха. Ако не изкарат някакъв по-нормален телефон, има шанс Mi6 да е последния техен продукт, от 1 година съм с него, ще се постарая още толкова да изкарам и тогава ще мисля.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
#17

Те имат вече така наречения "нормален телефон"- Mi Mix 2s. Като не ти харесва ноча, ето ти предложение без ноч. Поне с Xiaomi имаш избор, доста богат при това.


#18

Проблема за мен не е в ноча, а в това, че като видиш гърбовете на последните им 5-6 телефона и няма да можеш да кажеш кой кой е, защото са почти еднакви. FP на едно и също място, еднаква камера, размерите и те почти 1:1. За мен развалиха Mi серията, която се отличаваше с по-компактен на размер дисплей. А сега от 5,8 до 6,2 инча, каквото ти душа иска. А тия, които искат нещо ДО 5,2 да духат супата. Тъжно. Имат достатъчно много други апарати с голям дисплей, тук не трябваше да пипат, или да е минимално.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
#19

(2018-05-31, 19:21:56)MapTo_D написа:  А тия, които искат нещо ДО 5,2 да духат супата. Тъжно.

Добре бе човек, искаш апарат до 5.2 инча, разбирам. Тогава Mi 8 SE е твоя телефон, той е толкова. 5.8 инча със новото съотношение на екрана се равнява на точно 5.2 инча със старото съотношение. Предполагам не очакваш новите модели да идват със стария стандарт 16:9? Прилагам и снимка за по-добро възприятие  Storstark


[Изображение: Xiaomi_Mi_8_SE_5.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
#20

(2018-05-31, 19:21:56)MapTo_D написа:  ...За мен развалиха Mi серията, която се отличаваше с по-компактен на размер дисплей. А сега от 5,8 до 6,2 инча, каквото ти душа иска. А тия, които искат нещо ДО 5,2 да духат супата. Тъжно. Имат достатъчно много други апарати с голям дисплей, тук не трябваше да пипат, или да е минимално.
Съгласен съм, не всички харесват фаблети, но явно това е модата сега. Аз също съм привърженик на по-малки размери, но след като и този бранд тръгна в тази посока, просто не остава нищо друго, колкото да не ми се иска, да го сменя в един момент с друг, който все още в портфолиото си предлага флагмани с нормални размери.

 
#21

Поредния, който не разбира за какво 'говоря', и не само аз, а и други. Искам 5.2 инча екран, а не телефон с екран 5.8 инча, който бил с размерите на такъв с 5.2. Сега по-ясно ли стана. Самсунг S9, който е с 5.8 и осезаемо по-тесен от Mi8SE е супер неудобен и на мен, който имам сравнително големи ръце не ми харесваше как го усещам, просто дисплея е голям и не мога да работя с една ръка! Това, че апарата е компактен и с минимални рамки не помага, след като диспея ти е грамаден.
Ти да нямаш акции в Xiaomi, че така се надъхваш и казваш кой е моя телефон и кой не? Спокойно, остави и другите да имат някакво мнение, било то и различно от твоето.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 1 потребител изказва благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • Wild bear
#22

Всеки е свободен да си взима каквото иска Smile  Просто ти отговорих логично на твоята позиция, а впоследствие се изясни, че ти си имал съвсем друго предвид. Твоя си работа, идеален телефон няма и никога няма да има. Всеки си преценява какъв компромис и в каква степен да направи. На мен само ми е интересно да дадете пример за някой актуален флагман с така наречените "компактни размери". Физическите размери на телефона да бъдат до 5.2 инча. Има ли въобще такъв?


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
#23

Ако не беше толкова заслепен от Xiaomi щеше да знаеш, че има - Nokia 8 Sirocco например. При размер на екрана 5.5, физическият размер на устройството е точно толкова, към 5.2.

 
#24

Ами няма. Всички яхнаха вълната на т.нар. 'безрамкови телефони' със странно съотношение на дисплея. За това ще си стоя с вече не актуалния Mi6 и тайно ще се моля, някой да се усети, че не всички се радват на 'модното' и да пусне телефон с по-скромен от към големина екран.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
#25

А аз с MI5, докато си намеря с подобни размери, иначе отдавна да си го бях сменил с друго устройство.

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)