Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] LG G6
#1

Здравейте, в момета в емаг телефона е намален на 699лв и цената ми се струва добре. Мислех да взимам Nokia 7 Plus за около 630лв с договор, но предпочитам LG-то. Та въпросът ми е с гаранциите на телефоните как се справят емаг, има ли проблеми? Понеже всички знаят, че LG-тата редовно дават дефекти, ако гаранцията е ОК обаче няма място за притеснение.
Цитирай
Аксесоари
#2

LG и еМАГ е комбинация, която бих избягал като дявол от тамян. И от двете съм си патил.
И сега имам проблеми с този търговец. Но за това си има други лекове.

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#3

Ами поръчах го пък дано нямам проблеми, не можах да устоя на тази цена.
Цитирай
#4

Гаранцията на LG се обслужва от "Мост Компютърс". Така, че не би трябвало да имаш проблем с гаранцията.

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#5

Значи Емаг работят с Мост-а, това е добре, ако е вярно.
Цитирай
#6

Работят Smile

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#7

Ако знаех, можеше на V30 да скоча, ама заради OLED-а предположих, че ще ползвам гаранция рано или късно и като не знаех, че Мост я обслужват. Smile А дали може директно към тях да се обърне човек или трябва през Емаг да мине телефона?
Цитирай
#8

Със G6 трудно ще попаднеш на дефектна бройка,общо взето е стабилен телефон.Аз в последствие се разочаровах от камерите,но всеки има различни виждания.До момента от излизането си почти няма никакви репортнати проблеми,малко са такива които имат проблем или дефект с апарата.За цената си е ОК.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#9

Само това, че е модел на 1 година.
Цитирай
#10

Това е абсолютно без никакво значение от моя гледна точка.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#11

Първоначалният избор беше Nokia 7 Plus, но LG G6 е по-добрият вариант според мен и не се поколебах на тази цена.
Цитирай
#12

Колега дано да си прежалил актуализациите Big Grin.
Цитирай
#13

Бил е с телефон, който заради чипа (тегра 3) получи само 1 актуализация, тъй, че е свикнал Big Grin А и G6 вече получава Орео и ще чака поне 1 година за Android P


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#14

Ами да, сегашния ми е руутнат и с нугата върви доста добре, само че вече има проблеми. А иначе ми се иска V серия, така че догодина може и да се преоборудвам. Smile За момента обаче G6 ще ми е идеален.
Цитирай
#15

(2018-05-25, 15:23:38)Dowper написа:  Ако знаех, можеше на V30 да скоча, ама заради OLED-а предположих, че ще ползвам гаранция рано или късно и като не знаех, че Мост я обслужват. Smile А дали може директно към тях да се обърне човек или трябва през Емаг да мине телефона?

Получи ли го вече? Ако не си, можеш да го откажеш и да си платиш само доставката. Пък и да си го получил, можеш да го върнеш в рамките на 1 месец https://m.emag.bg/info/30-dni-pravo-na-vrashtane?ref= и да си поръчаш V30.
Но имайки предвид, че V30 не се продава официално в европа, не вярвам, че гаранцията ще се обслужва от мост компютърс.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#16

Не съм го получил още (за жалост, пратили са го с Европът, дано ми се обадят днес), но ще остана с G6. Вече за V40 или V50 ще го мисля, дано се продават официално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)