Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с уиджета за времето
#1

Колеги имам проблем с уиджета за времето. След връщане на фабричните настройки и 1 час играчка да наглася всичко по старо му и да на свалям приложенията и т.н. .Когато отворих приложението за времето започна (очаквано) да ми иска всякакви разрешения,зачетох се в първото и то беше да изпълнява някакви телефонни обаждания или нещо подобно,него го отказах,второто беше нещо за смс-и което също го отказах и на края ме изхвърли от приложението,но при повторно отваряне въобще не го отваря... Опитвах се да го настроя за моя град,но не знам какво направих и сега не мога въобще да го отворя,като цъкна на иконката със слънцето ме праща или в съобщенията,или в контакти ... Някакви идей как да го оправя без да връщам пак фабр. настройки ?
Аксесоари
#2

Само на приложението върни настройките
Settings - installed apps
#3

Намери го в Приложения, изчисти кеша и данните. Можеш и разрешенията да си му дадеш пак.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
#4

Да ги чета ли тия разрешения какво искат или няма смисъл ? Има ли шанс да трупат сметка или нещо такова ?
#5

Сметка не трупат, но е наистина странно. И все пак...

Винаги можеш да си свалиш weather m8 и да не ползваш вграденото.

Скрийншотът ми е от вграденото. Дал съм му каквото иска, защото ако не искаш да те следят просто не ползваш смартфон Wink


Прикачени файлове Миниатюри
   
#6

А да имате наблюдения че двойното чукване за вкл. на дисплея не работи ? Няколко пъти го пусках и спирах и все не ще да си работи,поне при мен ... Дали е възможно да е от стъкления протектор ...
#7

Два телефона са при мен и двата са 1:1 , единствената разлика е , че единият е официалният ром , другият е с къстъм ром И НА ДВАТА СИ ИМ ДЕЙСТВА ДВОЙНОТО ПОЧУКВАНЕ.
PS: И двата са БЕЗ ПРОТЕКТОРИ .

 Xiaomi Pocophone F1
#8

Аз съм с протектор и нямам нимамви проблеми, работи си перфектно двойното почукване.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
#9

Темата беше за уиджета за времето.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)