Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с пръстов отпечатък след ъпдейт до Орео
#1

Някой да помогне къде се намира менюто за заключване с пръстов отпечатък ????

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки-общи-заключване на екрана и сигурност-биометрични данни-пръстови отпечатъци

Samsung Galaxy Note GT-N7000
Цитирай
#3

(2018-05-24, 20:10:58)tiho_madjarov написа:  Настройки-общи-заключване на екрана и сигурност-биометрични данни-пръстови отпечатъци

Само разреши лицево разпознаване има там няма нищо за пръстов отпечатък !!!!

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#4

Ако и в търсачката го няма, не знам какво да кажа. Смени менюто на английски и търси в нея fingerprint. Накрая заводски настройки и се надяваш те да го поправят това.
Цитирай
#5

Не се оправя по никакъв начин просто го няма в менюто !!!!

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#6

Току що проверих на моя,всичко си е наред.Дори си добавих нов отпечатък без проблем.

Samsung Galaxy Note GT-N7000
Цитирай
#7

(2018-05-25, 07:28:21)divdivak написа:  Не се оправя по никакъв начин просто го няма в менюто !!!!
Преди време бях чел за такъв проблем след ъпдейт, само че на G5 на някакъв канадец. Оправил се по следния начин.
Изключваш телефона. След това натискаш и задържаш за десетина секунди бутоните за усилване и намаляне на звука и бутона за вкл/изкл(трите заедно).
Излизат някакви бар кодове. След това натискаш бутона за включване и телефонът се стартира. Ако не се стане, правиш същото отново. На втория път му се получило на оня. Не знам дали ще помогне, но не пречи да пробваш.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай
#8

(2018-05-25, 17:51:49)rosko73 написа:  Преди време бях чел за такъв проблем след ъпдейт, само че на G5 на някакъв канадец. Оправил се по следния начин.
Изключваш телефона. След това натискаш и задържаш за десетина секунди бутоните за усилване и намаляне на звука и бутона за вкл/изкл(трите заедно).
Излизат някакви бар кодове. След това натискаш бутона за включване и телефонът се стартира. Ако не се оправи правиш същото отново. На втория път му се получило на оня. Не знам дали ще помогне, но не пречи да пробваш.

Благодаря незнайно как но се получи !!!!  Cool Big Grin Cool Big Grin

Samsung Note 10 + , Poco f3 256 GB  &  Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#9

Привет колеги! За да не правя нова тема, ще ползвам тази.
От две седмици имам проблем с пръстовия отпечатък! Интересното е, че се оправя сам дали след споменатия начин или от самосебе си. Някой идеи! Преди малко ресетнах настройките и е пак така Sad

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Пробвай с нов отпечатък, друг пръст.
Цитирай
#11

Пробвах всичко, ресет... Пак така Sad

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)