Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 8/ MI 8 EE/ MI 8 SE- Покупка
#26

@tiesto_pld освен линка ако можеш и ти да напишеш нещо по-подробни впечатления от първа ръка( разбира се след като излезд ревюто или там каквото подготвяте), мисля че ще зарадваш доста хора. Предлагам да е в нова тема за да не цапаме тази.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 1 потребител изказва благодарност на ss_23 за това мнение:
  • rumo
Цитирай
Аксесоари
#27

Някои хора ще изчакат телефона да пристигне във България, за да си го вземат с официална двегодишна гаранция. Моята прогноза, базирана на досегашния опит е, че това ще стане след около два месеца. Xiaomi Mi 8 ще бъде достъпен в големите магазини, като Техномаркет и Технополис, вероятно и в някои по-малки обекти.

При мобилните оператори само Мтел/А1 предлага всички модели на Xiaomi, включително и тези от висок клас като MI 6 и Mi Mix 2. Следователно Mi 8 със сигурност ще бъде наличен при тях. Другите два оператора засега не изявяват желание да продават моделите от висок клас на Xiaomi. Доста странно, явно мениджърите с костюми по офисите нямат никаква идея какво желаят техните клиенти. Това е и основната причина, поради която ще прехвърля една от картите ми към Mtel/ A1, когато изтече договора и- след 2 месеца.

Ако сте абонат на някой от другите два оператора и желаете вашия оператор да ви предложи този страхотен модел, може да им пишете e-mail. За Виваком тук: https://www.vivacom.bg/bg/residential/kontakti

За Теленор тук: https://www.telenor.bg/bg/private/online-request

Да се надяваме хората в маркетинговите отдели да отчетат огромния интерес и да предложат адекватни оферти на клиентите си!


Цитирай
#28

достъпен като Ми 6 - с 200-300лв отгоре (Минимум)
Това си представям аз от Солитрон
Цитирай
#29

Mi6 тук беше над 1100лв месец май 2017та. На мен ми излезе 780лв по тогавашния курс на долара. За едната гаранция може и да не си струва да се дават толкова пари. Ако вече ще се подписва договор с оператор и телефона се предлага на добра цена е друго.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#30

Според мен трябва да сравняваме с настоящата цена на Xiaomi Mi Mix 2, който в момента е 900 лв. в Технополис и 820 лв. в Мтел/ А1 с масовите планове от 20-25 лв. Това ни дава идея за очакваната цена на Mi 8 във България, който както знаем е с по-ниска стартова цена от Mi MIx 2.


Междувременно в Mi Global Store бялата и черната версия на Xiaomi Mi 8 са вече налични за незабавна експедиция и в трите си версии- с 64, 128 и 256 GB вградена памет:  Xiaomi MI 8- в наличност


[Изображение: Untitled_2.jpg]



Цитирай
#31

Ми8 6ГБ + 64ГБ Най ниската цена на която го намерих беше 398 евро от dd4.com (след регистрацията ти дават бонус код -10% за първа поръчка и с него цената е такава) , но още не съм поръчал и се чудя дали да е този или не. Не знам сайта колко е коректен не съм поръчвал нищо от там.
Цитирай
#32

^ Цената е добра, но за самия сайт не мога да кажа нищо, не съм го чувал.


Цитирай
#33

Mi Global Store вече предлага и MI 8 SE на цена - $378.99. Към магазина

 
Цитирай
#34

(2018-06-08, 07:23:35)freeborn написа:  Ми8 6ГБ + 64ГБ Най ниската цена на която го намерих беше 398 евро от dd4.com (след регистрацията ти дават бонус код -10% за първа поръчка и с него цената е такава) , но още не съм поръчал и се чудя дали да е този или не. Не знам сайта колко е коректен не съм поръчвал нищо от там.

Само внимавай, да не е с тоя fake rom. Че после ще имаш дертове. Не знам защо го позволяват това, от Xiaomi.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#35

И мен ме хвана страх от този сайт и за това го поръчах от geekbuying. С DHL 447 евро излезе + застраховка. Знам че ще платя и ДДС на митницата , но не мога да чакам месец за безмитното пристигане. JEYDHTHL това е кода който ми намали с 5 евро от цената. Питах съпорта и казаха че другата седмица ще са готови за изпращане и така ...
Subtotal: € 438.30
Shipping Cost: € 12.62
Shipping Insurance: € 1.69
Coupon Discount: -€ 5.09
Total: € 447.52
Цитирай
#36

^ Е добре де, защо не поръча от Алиекспрес с опцията DHL Express, където гарантирано избягваш митница? Сега ще дадеш едни грешни пари на вятъра...


Цитирай
#37

Не знам с DHL да може да се избягва митница, защото не си купувам телефони толкова често за да ги знам. От тази година имат различни правила , но знам ли щом казваш може и така да е
Цитирай
#38

Ами очакваме отзиви като пристигне.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#39

(2018-06-08, 16:47:06)freeborn написа:  Не знам с DHL да може да се избягва митница, защото не си купувам телефони толкова често за да ги знам. От тази година имат различни правила , но знам ли щом казваш може и така да е

Направи си сметката и ако трябва канцелирай поръчката.
В али има 2-3 магазина, които доставят до тук през англия и няма грижи с ддс-то. Доатавката е около 25$, само трянва да се ослушваш за определен банер в описанието на стоката
https://m.aliexpress.com/storesearch.htm...=511989693
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#40

(2018-06-08, 16:47:06)freeborn написа:  Не знам с DHL да може да се избягва митница, защото не си купувам телефони толкова често за да ги знам. От тази година имат различни правила , но знам ли щом казваш може и така да е
Да, при определени търговци може, но ако си решил да отказваш поръчката оттам, провери за за колко време ще ти бъде възстановена обратно сумата на картата, да не се наложи да чакаш известно време, може и седмица да е.

 
Цитирай
#41

Който не знае (като мен) ще си плаща на митницата. Не са проблем тези 150-200лева стига да дойде по бързо защото съм с една нокия с фенерче и не мога да си намеря място от тъпотия.
Цитирай
#42

^  Ти си знаеш. Аз бих канселирал поръчката (ако не е тръгнала още)  и поръчал с опцията "DHL express", например от тук: https://ru.aliexpress.com/store/product/...253eUlIpDi


Важното е да се следи за такава картинка на сайта на търговеца:


[Изображение: 9.jpg]


Цитирай
#43

А ако купя от тях с кой метод е най добре да платя за да съм спокоен, че ако стане нещо ще си получа парите обратно, както е paypal ?
Цитирай
#44

В Ali се плаща с карта. Парите се задържат и не се дават на търговеца веднага. Може да прочетеш в самият сайт. Аз ще те посъветвам, да гледаш репутацията на търговеца. И по възможност на пише 'top brand'

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#45

Благодаря на всеки който ме насочи как и от къде да си купя телефон. Преди половин година се разделих със старото ми xiaomi mi3 и си купих нов ZTE axon 7. Просто не можах да го изтърпя без MIUI и преди десетина дни го продадох, когато беше премиерата на Mi8. Зарекох се това да ми е новият телефон и така се надявам да ми служи 3-4 години. Ще пиша отзиви, когато го получа и благодаря отново.
Цитирай
#46

Хубаво, че пак поне си решил да поръчаш чрез DHL, вярвам, че не береш парите от дърветата за да казващ "все тая" на едни 150-200лв (пък и да ги береш).
Аз дори до Израел поръчах телефон от Mi Global чрез DHL и дойде до вратата без данъци такси и глупости, дето тук не се води Европа, а данъчните и за въздух взимат пари.
Поръчай само с Mi Global чрез DHL - няма митници и такси.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#47

На 12.06 стартират продажбите на синята и Gold версия на Xiaomi MI 8: https://www.gizchina.com/2018/06/09/xiao...n-june-12/


[Изображение: HTB10_Whju_KOSBu_Njy0_Fdq6z_Dn_VXa6.jpg]

Междувременно Xiaomi MI 8 SE във бял и черен вариант е вече физически наличен в магазините: MI 8 SE физически наличен в магазина


Цитирай
#48

Шанс SE да падне до 300$ или под 300$ ?
Цитирай
#49

^ Официалната цена е 280 долара, така че ще падне рано или късно до посочената от теб цена, просто след няколко месеца. Ако не ти се чака дотогава, в първото мнение от темата съм дал линк, където MI 8 SE в момента е 330 долара.


Цитирай
#50

Не че не харесвам MI8 SE ,но MIX 2 е на същата цена и не е ли по добрия вариянт?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 7 гост(и)