Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 8/ MI 8 EE/ MI 8 SE- Покупка

Забелязахте ли, че при сърч в Алито никой от големите магазини не излиза? Дали не са свършили бройките след 11.11? Smile)
Само от един магазин ми излизат резултати...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари

(2018-11-27, 23:42:53)disrespectful написа:  Забелязахте ли, че при сърч в Алито никой от големите магазини не излиза? Дали не са свършили бройките след 11.11? Smile)
Само от един магазин ми излизат резултати...
Ами не, излизат си всичките, опитай да ги търсиш с Browsing inPrivate.

 
Цитирай

Голямо търсене падна и при мен, къде ли не, в алито, олх, технополис,онлайн магазини и пр. Миналата неделя го взех от Техмарт Велико Търново на цена 799лв с 2 години гаранция.
64 гигабайтовия е. Двоумих се между него и хуавеи мейт 10 про, който беше 899лв. Взех ми 8 цата, понеже досега само хуавеи ползваме, за да имам база за сравнение.
Цитирай

(2018-11-29, 13:51:57)mmotors написа:  Голямо търсене падна и при мен, къде ли не, в алито, олх, технополис,онлайн магазини и пр. Миналата неделя го взех от Техмарт Велико Търново на цена 799лв с 2 години гаранция.
64 гигабайтовия е. Двоумих се между него и хуавеи мейт 10 про, който беше 899лв. Взех ми 8 цата, понеже досега само хуавеи ползваме, за да имам база за сравнение.

Верно ли го има в Техмарт? В Скай Ситито? Понеже работя дет се вика там и ако наистина го имат искам да го разгледам на живо. И коя версия е глобалната с ЕУ зарядно и т.н.? Ако е така цената не е зле. Той излиза 700 и нещо през Алито и то без гаранция.

п.с. В сайта им е 999 лв.........

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

(2018-11-29, 13:51:57)mmotors написа:  Голямо търсене падна и при мен, къде ли не, в алито, олх, технополис,онлайн магазини и пр. Миналата неделя го взех от Техмарт Велико Търново на цена 799лв с 2 години гаранция.
64 гигабайтовия е. Двоумих се между него и хуавеи мейт 10 про, който беше 899лв. Взех ми 8 цата, понеже досега само хуавеи ползваме, за да имам база за сравнение.

Във Техмарт Пловдив го има на цена 999лв .За първи път го видях на живо и мн ми хареса,жалко беше,че почти всички шайомита тям бяха с изтощена батерия и не успях да ги тествам

Sent from my E2303 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

На черния петък го бяха пуснали на тази цена. Поиграх си с него и го взех. Човека каза, че те си ги внасят и дават 2 години гаранция  С европейско зарядно е. MIUI Global 10.0.3.0 stable..
Цитирай

Всичко супер, но 1 бон няма да им дам за нищо на света. За 8 стотака иначе се ядва, добро промо си уцелил. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

(2018-11-30, 17:03:52)disrespectful написа:  Всичко супер, но 1 бон няма да им дам за нищо на света. За 8 стотака иначе се ядва, добро промо си уцелил. Smile

Абсолютно по същия начин разсъждавам и аз Wink
Цитирай

От Skyfon за 699лв по време на черния петък го взех 6/64 Глобал с европейско зарядно и двугодишна гаранция. Търсих в Алитата такава цена не можах да намеря. Как го правят, незнам !

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-11-30, 19:14:45)tenistani написа:  От Skyfon за 699лв по време на черния петък го взех 6/64 Глобал с европейско зарядно и двугодишна гаранция. Търсих в Алитата такава цена не можах да намеря. Как го правят, незнам !

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Е аз взех от Mi global store на 11.11 ми 8- 6/128 гб за точно 720 лв

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

(2018-12-06, 10:13:06)vesko_iotov написа:  Е аз взех от Mi global store на 11.11 ми 8- 6/128 гб за точно 720 лв
Много добра цена... Ако бях аз, с моя късмет шах да съм на митницата

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Защо? Той вероятно си е платил Dhl доставка. От този търговец с този метод няма митница
Цитирай

Mi 8 6/128 Black от Gear Best na 01.11.2018 за 748 лева с включена застраховка 15 евро. Пристигна с Priority Line за 18 дни до вратата. Аз доволен, аз щастлив Wink
Цитирай

(2018-12-06, 10:38:26)suffer написа:  Защо? Той вероятно си е платил Dhl доставка. От този търговец с този метод няма митница

Точно така със DHL без митница за 10 дена до вратата.Глобал версия.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Здравейте,
моля да извините възможните грешки, присъщи на първо мнение/въпрос във форума.
Каква е разликата между тези два телефона, продавани от един търговец и на пръв поглед представляващи напълно еднаква "Глобална версия"?
https://www.aliexpress.com/store/product...1c8fCcu2s2
и
https://www.aliexpress.com/store/product...1c8fCcu2s2
Благодаря
Редакция: Сигурен съм, че единия телефон беше на цена от 494 $, но не ми е ясно какво съм объркал. Не го намирам в момента.
Моля за извинение. Вероятно аз съм създал проблем, който го е нямало.
Цитирай

Днес получих Mi 8 64GB, Global Version. Поръчан от Mi Zealer (Aliexpress) за $385 (665 лв). Цената включва и транспорт с GLS от Италия. Дойде за 8 дни доставен до вратата ми от Интерлогистика (партньор на GLS за България). Нямаше никакви допълнителни такси, мито и т.н.

@stst68 - аз лично не виждам разлика между двата продукта. Може би се намират в различни складове.
Цитирай

Пуснал си 2 еднакви линка, никаква разлика.
Цитирай

Чак администратора да си вземе Ми 8 значи сме си избрали хубави телефони Smile)
Цитирай

(2018-12-12, 19:32:24)Gothic_madness написа:  Чак администратора да си вземе Ми 8 значи сме си избрали хубави телефони Smile)


Как бре? Разправят, че айфон х бил 100 пъти по - хубав и само 3 пъти по - скъп Tongue Само дето не може да прави face unlock в тъмното Bu
Цитирай

Mi Zealer защо не му е активнен бутона Italy?

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пробвай сутрин. Обикновено пуска по 5 бройки на ден по това време (поне с Покофон беше така)
Цитирай

Това не го знаех. Благодаря за идеята.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз не казах точно по кое време, ама Покофона пише, че е поръчан в 11:31
Цитирай

Здравейте, извинявам се ако въпросите ми не са за тук. Тъй като мога да ползвам определени марки само телефони като Самсунг,и Нокия, защото съм незрящ и достъпността при тях е най-добре развита, насочил съм се към xiaomi 8.
Xiaomi8 със чист андроид ли е както при Нокия или е някакъв техен модифициран?
Колко е поддръжката на Xiaomi ?

poco X4 pro 5G
Цитирай

@stefan87, не, MI8 не е с чист Андроид, а е с MIUI, но MI A1 и MI A2 са с такъв. Поддръжката е различна, според модела, но е достатъчно дълга за повечето модели на Xiaomi, важи и за моделите с чист Андроид също.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stefan87
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)