Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 10

Сензорът за пръстовият отпечатък , когато не е активиран работи като тъч бутон , но пак не е бърз и изисква леко задържане и поради този факт не го активирам .Забелязах , че пръста трябва да се слага по дължина на сензора и тогава работи доста по-бързо. Дано с някой ъпдейт го позабързат , ако е от софтуера . При мен също грам не грее в нормалната употреба , единствено позатопли при актуализацията и това беше . Камерата ме радва супер много , защото категорично прави много добри снимки , аз ги харесвам повече с AI . Предишният ми телефон беше с оптична стабилизация уж , ама си мажеше доста при мърдане . За мен HONOR 10 e отлична сделка като цена качество понеже го взех от оператор А1 с план и ми излиза под 700лв. на вноски .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на nikid за това мнение:
  • disrespectful, durex1988
Цитирай
Аксесоари

За жалост и да искам от оператор съм на оранЖевите, а те го го нямат. Благодаря ви момчета! Ако това само му е кусура, няма да ме откаже...явно за тая цена няма да получа по-добро.

п.с. А от чисто любопитство защо са решили да експериментират точно с тоя тип фингърпринт? Видимо има достатъчно място и за физически бутон?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Защото това е технологията на бъдещия фингърпринт вграден в дисплея. Явно сме бета тестери.  Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • disrespectful
Цитирай

Поръчах два кейса от Алиекспрес. Единия дойде много бързо, но се оказа, че при поръчката съм избрала Honor V 10, та...ако някой се е сдобил с такъв телефон, мога да му подаря кейса. И сега да се оплача  снощи си изтървах телефона. Падна от ниско, ама на едни камъни. Слава Богу, поражения по екрана и гърба няма, но е ожулен на рамката и така ми вади очите, че... Трябва да измисля с какво да го мацна. След падането махнах фабричния протектор, че имаше драскотина по него и останах много приятно изненадана от стъклото. Вярно, че почти не остават пръсти и изглежда по съвсем друг начин.
Цитирай

Най-сетне имам кейс, че и хубав, бре! На предната страница някой беше писал, че протектора не прилепва хубаво по краищата. Моя кес дойде с протектор и ми го сложиха в сервиз-същата работа. Около два мм   си седи незалепено. Сега фледах линка, който е посочен в али, не видях някой да има същия проблем като нашия. Дали нещо при поставянето не сме сгафили? В моя комплект имаше освен два вида кърпички и едно като капкомер с някаква течност вътре. В сервиьа не знаеха какво е и сложиха протектора както всички останали. Някой ако знае нещо по въпроса, моля да пише. Много ми е дразнещо така и ще поръчвам нов, ама ако и той така ще ми седи, мерси!
Цитирай

Това е течност, която се слага по малко в краищата на протектора. Така краищата му стават като плътно залепени. Слага се отгоре на долу в фугата и се бърше със суха кърпа.

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай

Искам да попитам понеже вчера телефона ми падна от джоба и му се счупи задното стъкло. Преди време за Huawei P9 имаше безплатна смяна гаранционно на дисплей в първите 3 месеца за Huawei Honor 10 има ли такава опция, както и при счупване на задното стъкло отпада ли гаранцията? Какво бихте ме посъветвали струва ли си ремонта къде правят такава подмяна?
Цитирай

Гледах в алиекспреса има стъкла за по 27-28лв, питай тук колко пари ще ти искат за смяната и едва ли гаранцията ще покрие щетата Smile

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай

Някой купувал ли е подобен калъф и работи ли ?[url=Ясно, смарт-Зеркало чехол для телефона для huawei Honor 10 Кожа Стенд Флип задняя крышка для huawei Honor10 Honor 8 9 облегченная Чехол
http://s.aliexpress.com/RVFreymy?fromSns=Copy to Clipboard]Ясно, смарт-Зеркало чехол для телефона для huawei Honor 10 Кожа Стенд Флип задняя крышка для huawei Honor10 Honor 8 9 облегченная Чехол
http://s.aliexpress.com/RVFreymy?fromSns=Copy to Clipboard[/url]

Smile
Цитирай

А след като протектора е поставен вчера, дали бих могла да го отлепя леко и да капна от тая течност? Много ми е грозно така, чак ми иде да го махна. В едно клипче гледах, че след поставянето, ако има балончета с въздух може да се отлепи, почисти и постави наново.
Цитирай

Зависи от протектора , има такива , които позволяват многократно отлепяне , но при някои само едно отлепяне и вече не става . Аз съм забелязал , че темперираните стъкла позволяват да се отлепват няколко пъти , но това е в момента на слагане , няколко дни по-късно вече не е ясно. Щом те дразни и ще го махаш така и така , нищо не ти пречи да му повдигнеш краищата и да пробваш с течността .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Благодаря за отделеното време. Надигнах крайчето, капнах, залепна. После реших да го отлепя целия и да го намажа по краищата-до там! Отстрани залепна, в средата се събра мазнотията. Стана мазало! И така беше яано, че протектор няма да имам, пробвах да го почистя и пак да го ззалепя-тая мазнотия няма чистене. На всичкото отгоре се начупи до като го чистих с кърпата, б@си   ,,  якия,,  протектор. Ся съхна и вехна как ще го опазят тоя телефон, че утре заминавам на море. Като се знам с кви леви съм, май най-добре и сигурно е изобщо да не го взимам. Ще поръчам активен калъф, дано да дойде бързо, а също и няколко различни протектора да се уча да ги слагам Smile
Цитирай

Без да го надигаш се слага тази течност, тя си влиза във фугата...
Не са Ви виновни продуктите, а Вашата небрежност.

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай

Повечето неща в модела ме грабнаха, но изгледах няколко ревюта за камерата и се оказа, че видеостабилизацията хич не е на ниво...
Цитирай

Мръсна уста, това не е небрежност  Това е незнание. Благодаря ти, че писа, ама това трябваше още в началото да го кажеш. За следващият протектор поне ще знам. Мерси!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vess 77 за това мнение:
  • mrysna_usta
Цитирай

Ами той го беше написал. Мненое 106.
Иначе моя не залепна по краищата, ама и нямаше такава течност в комплекта.
Гледах един клип как махат протектора и го мият със сапун. После подсушават с компресор и слагат отново. Направих го и залепна в средата, ама по краищата на около 1 мм не ще и не ще. Седи си така за сега.
Цитирай

(2018-08-27, 19:17:49)skiman написа:  Ами той го беше написал. Мненое 106.
Иначе моя не залепна по краищата, ама и нямаше такава течност в комплекта.
Гледах един клип как махат протектора и го мият със сапун. После подсушават с компресор и слагат отново. Направих го и залепна в средата, ама по краищата на около 1 мм не ще и не ще. Седи си така за сега.

Не е нужно да слагаш точно такава течност.Аз като слагам протектор койте не залепя в края ползвам обикновенно олио.Топиш върха на клечка за зъби и по малко минаваш по периферията на протектора.После почистваш и си готов.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  •
Цитирай

Откъде си взехте телефоните? И има ли го някъде с "бруталния" преливащ цвят, как се водеше там....с всичките цветове. Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Моят е в синьо лилаво. Преминаваи през зелени нюанси в зависимост от светлината . Закупен от Теленор. В момента е намного добра цена с преподписване - 590 лв.

Smile
Цитирай

На оранЖевите съм аз.... Sad А в нета свободно трудно се намира този цвят... иначе го има в гет-а 719 лв нещо такова...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Излезна ъпдейт В146

П. П:как се държи при вас отключването с пръстов отпечатък, май няма голяма разлика

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

И аз го получих преди 10 дни в UK. Не откривам разлика в пръстовия отпечатък
Цитирай

Има известно подобрение при мен .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай

Чакаме да отворят бета тестовете на Android Pie да видим какво ще е новото
Цитирай

Имате ли вече EIS ? Колебая се много между няколко телефона, като най вече клоня към Honor 10, ама малко ме спира това загряване, проблема с пръстовия и това, че се радвате на 5ч SOT, моя телефон ако направи толкова ще се очудя, свикнал съм на маалко по-големи батерии и отде тая разлика не знам ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)