Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с phone на Sony.
#1

Здравейте. Имам следния проблем ; Преди малко бях изтеглил по новата версия на Phone Sony от apkmirror ли какво беше.. Беше добре,но почна да спира многократно. Опитах се да деинсталирам актуализицията ,но не ми дава.. Като вляза в настройки спира и то.. Буквално ме изхвърля от настройки .. Изписва, че картата я няма..  как да върна фабричните настройки, защото не ми дава да вляза в настройките 
   Знам, че съм глупав, но исках да видя каква е новата версия, а не знаех,че така ще стане. Моля помогнете
Цитирай
Аксесоари
#2

преинсталирай през XperiaCompanion
Цитирай
#3

(2018-06-10, 14:21:49)geleto74 написа:  преинсталирай през XperiaCompanion

Благодаря за бързия отговор, сега ще го направим.
Цитирай
#4

Пиша тука, че да не отварям нова тема..
Бях изтеглил новата версия на Xperia Home, ама не ми дава да я инсталирам ( За тия дето ще кажат - Не виждаш ли какво пише, Виждам много добре)  Преди ставаше, а ся не ми дава откакто върнах фабрични настройки..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

има две версии на Xperia Home виж в самото приложение какво пише едните са sonyericcson за старите модели а за новите е  sonymobile
Цитирай
#6

(2018-09-06, 08:35:14)geleto74 написа:  има две версии на Xperia Home виж в самото приложение какво пише едните са sonyericcson за старите модели а за новите е  sonymobile
Да, стана. Благодаря.
А видях в на xda форума,че са пуснали за z5c 7.1.1 Smart Cleaner, Xperia Assistance като апк.. Линк ако искате ще пратя да погледнете..

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

да може линк за да не се ровя да ги търся
Цитирай
#8

(2018-09-06, 10:40:12)geleto74 написа:  да може линк за да не се ровя да ги търся
https://forum.xda-developers.com/z5-comp...1-t3636318
Само че като се инсталира, как ще стане видимо.. Как да го обясна ся..

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)