Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля за спешна помощ!
#1

Здравейте,
Телефона ми умря тотално. Въпроса ми е: как да сваля снимките и клиповете, при положение, че нищо не работи. Пробвах с компютъра, обаче не го намира!!! Има ли програма, която да помогне?
Моля за помощ! Много важни неща имам в него!
Благодаря предварително
Телефона е LG G2
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,

Горят им дънните платки. А чипа за паметта се намира на нея. Трябва ви помощ от специализиран сервиз.

https://forum.xda-developers.com/lg-g2/h...n-t3351859

Тук предлагат да се мести паметта на работеща платка, което не е шега работа. Или пък ако има вариант да ви ремонтират платката, но нямам представа дали е възможно въобще.
Цитирай
#3

Идеята ми е да го свържа по някакъв начин с компютъра. Дали има вариант това да стане?
Цитирай
#4

Мисля,че може ноо ще е мн скъпо платено.. както каза колегата трябва да ти преместят чипа с паммет-а на друга работеща дънна платка..за 1-ви път чувам лг г2 да умре.. моя ако не бяха ми го откраднали щеше да направи 8 години без нищо да му се пипа Big Grin.
За снимки и клипове ползвам Google Photo и съм го направил да си ги качва при WIFI,така на всяко устройство имам снимките ,който са ми нужни.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#5

Само че по важно е, какво да направя, а не какво трябваше да направя. И за трети път да вметна, търся начин (не да местя чипове), а да СВЪРЖА ДВЕТЕ УСТРОЙСТВА.
Благодаря
Цитирай
#6

Е как ще свържеш нещо, което е умряло? Няма никакъв начин.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

пробвай с това https://www.wondershare.net/ad/dr-fone/d...gLg5vD_BwE
Цитирай
#8

Пробвах, но то е само за Samsung. Друг вариант?
[-] 1 потребител изказва благодарност на tottibg за това мнение:
  • madmen
Цитирай
#9

Никакъв. Ти искаш от умрял да проходи ли? Примерно, ако му наместиш краката на някой жив...

Реално, да , другия път ползвай Google Photos или друг backup софтуер по избор. В плановете и на 3-та оператора има Disk.bg на А1 (100GB), Capture (Telenor, 100GB), pCloud (Vivacom, 128GB) и всичките поддържат автоматичен backup, Google Photos поддържа 15GB или неограничено ако си склонен да ги компресира (намаля леко качеството, но не е фрапантно, ако са ти адски много снимките, а не ти трябва кой знае какво качество, примерно ги гледаш само на телефон/таблет).
Цитирай
#10

Аз извършвам такава дейност, но пак става въпрос за сваляне на паметта. И не е нужно да се мести на никаква друга платка, просто се прави със специализирана апаратура
Цитирай
#11

Успях да го стартирам и сега като го свържа с компа чувам само звука за свързване с др. устройство, но не ми го показва никъде!!!
Хайде трудното го оправих, поне с това помогнете
Цитирай
#12

Кажи какво си пробвал да правиш и какво става?Кое тулче използва за рековери,опита ли флаш на фърма,как мина и програмката дава ли ти някаква грешка?Hard Reset опита ли,какво стана?Излязоха 4-5 решения при първо чукване в гуглето на "LG G2 dead",ти пробва ли ги?Решение за проблема ти от рода на "....натисни зеленото копче 2 и готово.." няма! Жокер-търсиш драйверите за чип-сета на тела,свали стококовия ром,закачи го с някой тул за флаш и пробваш да го събудиш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)