Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Max 3 - новини, спецификации и предстояща премиера
#76

Еми той си е таблет, каквото и да има ще е все неудобно.
Аз лично мисля, че този тип телефони трябва да са са най-добрият екран на пазара, а не някакъв средняк.
7 инча екран носиш със себе си, поне да има защо.
Аксесоари
#77

Тук идеята е да кара батерията и екранът да е голям и достатъчно ярък. На макс серията нещата са по-добре отколкото в останалите Redmi-ta
#78

Той по име си е "MI", но с тройката много го доближиха до Redmi серията. На практика това е един пораснал Redmi Note 5. Big Grin

POCO F5 12/256 GB





#79

Aми и макс 2 беше почти 1:1 с редми ноте 4, като изключим металния гръб и камерата от ми 6.
Тук също наблюдаваме подобен тренд
#80

Да, миналата година взе камерата от флагмана, което не е малко. Също така батерията "порасна" от 4850 на 5300mAh без промяна на големината и резолюцията на дисплея, което също си беше добър ъпгрейт. Новият модел може и да прави по-малко СОТ заради по-големия дисплей, ще видим.
Както и да е, просто очаквах нещо повече, ще "стискаме палци" да има и Pro. Big Grin

POCO F5 12/256 GB





#81

Ще има, третата модификация Pro със Snap 670 и хард 128GB
Някъде го бях чел
#82

Като тенденцията е яка батерия, защо не сложат един снап 845- той е икономичен.
#83

Защо .... Не е ясно защо ... И за какво беше забавянето от два месеца за представянето.

POCO F5 12/256 GB





#84

Защото Снап 845 е много по скъп той се слага във флагмане не устройства от среден клас какъвто е МАКС серията.

#85

Е да го направят 450 долара.
Ама поне ще е страшен таблет/фаблетSmile
#86


S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Victormihov
#87

(2018-07-20, 22:03:40)Victormihov написа:  Е да го направят 450 долара.
Ама поне ще е страшен таблет/фаблетSmile

Ей тъй като почнеш глуповато да се изхвърляш за пари,цялата китайска идеология отива на кино.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • Victormihov
#88

хахаха
#89

https://www.gizchina.com/2018/07/23/mi-m...s-website/

на сайта на Куалком има информация за Ми Макс 3 Про
Снапдрагон 710
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • hana, ronnie72
#90

Това вече е нещо. Да видим кога ще се появи.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#91

И колко нагоре ще е цената. Smile

POCO F5 12/256 GB





#92

Интересен батери тест. Очакванията ми спрямо Max 2 бяха да се справи по зле. Главно заради по големия дисплей.

[-] 1 потребител изказва благодарност на logmax за това мнение:
  • ronnie72
#93

Ми Макс 3 Про Снапдрагон 710 няма да има https://www.gizchina.com/2018/07/25/xiao...not-exist/
#94

(2018-07-25, 19:35:20)esm написа:  Ми Макс 3 Про Снапдрагон 710 няма да има  https://www.gizchina.com/2018/07/25/xiao...not-exist/

Еми ако е сигурно, чакам да пуснат синия в Honor-а и да го взимам Big Grin Tongue

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
#95

В сайта на Куалком има инфо за Pro, сега се казва, че няма да има .... ?!?!

POCO F5 12/256 GB





#96

Едно сравнение
https://www.gearbest.com/blog/new-gear/x...d=15044976
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • ronnie72
#97

има ли откъде да си го купя от бг
#98

дори и да има няма да е с глобален ром, а с гаражен или в най-добрия случай с xiaomi.eu
#99

Някой има ли мнение от ползване на телефона? Обмислям покупка и ми е интересно да чуя мнения. Отделно, малко съм скептичен относно обновяването на софтуера.

Гледам доста ревюта с него, добре се представя.Сравняват го с huawei honor note 10, но honora почва от 450 долара.Макс 3 в момента е 330 за 6гб.Аз го чакам да падне надолу още, и ще го налазвам.Относно софтуера, кое те притеснява?Нов модел е, ще си го поддържат предполагам.Няколко телефони note 5 pro купих последните 2 месеца, и нямат проблеми със софтуера.Идват си ъпдейти, и няма ядове.Не мисля че и с макс 3 ще има някакви проблеми. Smile

Honor Magic 5 pro Black
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)