Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Max 3 - новини, спецификации и предстояща премиера

(2018-08-03, 12:57:52)danielhm написа:  има ли откъде да си го купя от бг
Разбира се, че има: цък

 
Аксесоари

А как идват 4gb ram? След видеото на MKBHD, в което казва, че на него са му малко, започвам да се двоумя.

Зависи как си с мултитаскинга...
Едва ли ще ползвате телефона за едно и също

Ако съдиме по макс 2, за нормално ползване са си достатъчни.Аз игри не играя, но последно време чат пат го усещам как прилагва.Лично аз съм твърдо решил да е 6гб.Вече всеки сам си преценява, колко гб да е.Искаше ми се хонор ноут 10 да взема, но ми идва скъпичък, та чакам да му се срине цената  и да заменя макс 2-ката с макс 3 Smile

Honor Magic 5 pro Black

За година ползване лаг не съм усетил. Към момента е със софт ГС 9.6.3. Разбира се, всеки ползва устройството по различен начин. Няма лошо новият Мах да е с 6GB. Smile

POCO F5 12/256 GB





Здравейт моля за съвет. Смятам да поръчвам Mi Max 3 орентирах се към Goldway защото съм поръчвал от там и съм доволен, но сега видях , че друг търговец продава въпросни модел с 10 $ по евтино и пак с DHL до англия но е на пазара само от 1 година което честно малко ме притеснява. Заслужаватли си 10-те долара риска според вас. Има и др. въпрос разбрах , че тел. е китайска версия (те си го пишат) с глобален китайски ром. По късно като излезе глобален не китайски ще може ли да се сложи ?

Вероятно ще може, но нищо не ти пречи да си го отключиш и да ползваш xiaomi.eu.

Внимавай с ARB. MI MAX 3 е втория модел, който получава тази глупост

Ако гледаш продавача Mi Global Store, важи. Преди около 2 месеца купих 2 броя през 2 седмици redmi note 5 с доставка до Англия , и оттам до габ*о с dhl никакви проблеми.Не е най-бързата доставка, но съм доволен.От него ще купувам и аз макс 3 по натам

Honor Magic 5 pro Black

За Xiaomi Mi Store става въпрос. Сега гледам ,че и др. са го намалили на 239 $. Може просто Goldway да не са си актуализирали цените.Абе 10 $ са си половината ДХЛ дето се вика. Ако се поръча с AliExpress Standard Shipping за колко време отиват до Англия ? и от там евентуално с габиели (не съм сигурен как се произнася де Smile )

Не си играй да пестиш за доставка, защото ще го изядеш четвъртит с митниците.Поръчай си го с dhl, мирна ти глава.Мен мибанд 3 ми я държат на митница в англия...

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • logmax

Синият цвят за Mi Max 3 вече е наличен на преордер на сайта на JD.com с доставка след два дни. Цената е идентична с тази за черен или златен цвят на телефона.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3...-32883.php

POCO F5 12/256 GB





Вече цената пада на ми макс 3 още малко да падне и грабвам един.
Ей така за игранеSmile Той си е таблет реално.

направо си е Powerbank Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov
Exclamation 

Аз вече съм пред нова дилема, след представянето на POCO F1 вчера.. MI MAX 3 vs POCO F1 Bu Unknw_mini

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на Apostolov за това мнение:
  • Victormihov

Някой има ли го от форума да каже как е телефона като батерия и екранSmile
7 инча са си 7 инчаSmile
И дали грее при игри.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • intolerable

(2018-08-24, 09:34:27)Apostolov написа:  Аз вече съм пред нова дилема, след представянето на POCO F1 вчера.. MI MAX 3 vs POCO F1 Bu Unknw_mini


като изключим, че нямат нищо общо .. сигурно е дилема Smile



производителност - Поко
Батерия - макс 3
Ноч - Поко
Влиза в джоб - Поко
7" - макс 3

макс 3 също ще влиза в джоб. Все пак ползвах 2-3 месеца макс 2.. просто не е за всеки джоб и малко сложно за работа с една ръка. особено след като на цял екран вече не работи режимът за работа с една ръка..
Въпрос на вкус..


И за да сме съвсем по темата: Вече има и Син макс 3. Прочетох го в gizchina:

https://www.gizchina.com/2018/08/24/xiao...1999-yuan/

Пълно ревю на телефона с доста снимки от камерата.
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3...w-1809.php

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • suffer

Gearbest пуснаха pre order за Глобалната версия. цена около 300 $ което си е 60 отгоре спрямо китайската. Но вероятно ще падне да Tongue
(редакция)
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...id=1349303
Което предполага , че от септември вече може да има и официален Глобален ром.

Вече има глобална версия, писах си с представител на магазина и твърди, че го имат и ще го шипнат 2-3 дни след плащането. https://www.aliexpress.com/store/product...29302.html
Цената е много добра и за подарък дават ми банд 3 и кейс, вчера поръчах да видим кога ще дойде Smile

Mi Max 3

С DHL го пусна нали? Пиши за колко време е дошъл, че и аз ще поръчвам глобана версия, но изчаквам на 6/128.

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro

С goldway идват бързо за около 5-7 дена. Аз обаче май гризнах дръвцето Sad с Xiaomi Mi Store пак с dhl ама вече една седмица нещо не го пращат. На 21.08 го поръчах писах им. Измармориха нещо че чакали с цел да подготвят пратката. Ако до 2 дена не пуснат тела спирам я и си искам парите. Някой знае ли каква е процедурата точно?

Имам един бърз въпрос.От goldway, с dhl сигурно ли е че няма да отиде на митница?

Honor Magic 5 pro Black

В описанието имаш:

[Изображение: HTB1OB6gc6fguuRjSspk5jXchpXax.gif]

Така че си плащаш DHL и не го мислиш. Митницата е само ако идва пратката директно от китай при теб. Тук минава през посредник, който ти я праща като частно лице от англия
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • MMJ

Аз преди година два телефона поръчах от тях Redmi Note 4x и Mi Max 2 с DHL нямах никакви проблеми.Ако банера го за EU го има в описанието. Той праща няколко телефона на негов човек в UK и от там с др. тракинг ти го пращат по DHL до Бг.

Благодарско.Значи читави са mi global store , и goldway

Honor Magic 5 pro Black
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)