Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защита от прегряване или друг проблем?
#1

Здравейте.Казуса е следния.Телефона е галакси s7edge.Купих оригинално зарядно за кола.При първото пускане зарежда и то доста бързо,бих казал1:1 към това с нормален ток.Понеже телефона ми стои на таблото на колата,заредило е примерно от 40 на 50% и от там нататък спира.Показва,че зарежда но просто не пълни батерията.Телефона беше доста загрял,екрана си пареше.Когато е в нормална температура си зарежда.Днес ходих да ми го сменят гаранционно,и с новото зарядно пак така.Зареди от начало от 41до45 и пак по същия начин.Телефона беше горещ явно от допълнителното слънце което го напиша.Отново индикира,че зарежда но не качва проценти.Запалката работи.Телефона няма никакви проблеми с батерия и т.н.Имат ли някаква защита от прегряване,че се случват тези аномалии?Служителката ми каза,че принципно са безпроблемни тези зарядни и не се връщат за рекламации други клиенти.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има защита от прегряване и спира зареждането!
Ти пък как може да го сложиш в тая жега на директна слънчева светлина да зарежда?!
Цитирай
#3

Просто използвам гриперче за доставка на телефона.Супер удобно е.
Цитирай
#4

Абе то ясно,че удобно ама да излагаш телефона на директното слънце и то в процес на зареждане си е живо убийство за машинката!
P.s.То и тебе да сложа на това слънце и ти ще спреш много работи да правиш Wink
Цитирай
#5

Спри в настройките бързото зареждане по кабел, може малко да живне. Но ако го пече, както казаха по-горе, няма начин.

Търговец да каже за проблеми - абсурд, всичко работи, всичко е 6, всички клиенти са доволни...

М/у др. така ще си прецакаш телефона, с това прегряване. И най-вече батерията му, ама айде, тя се сменя, да речем.
Цитирай
#6

Тея стойки, които се лепят на стъклото не са добра идея, особено по нашите ширини, където слънцето е силно.
Аз предпочитем, ако има възможност от другите, които се закачат на духалките. Лятото климатика ти охлажда и телефона.
Цитирай
#7

Чукнете поне и едно яйце отгоре,така и така сте решили да ползвате, като тигани Wink
П.с.Сега по- сериозно,вземете една хладилна чанта и там ги слагайте, когато сте напът Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)