Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 - коментари

Получих известие че са изпратили телефона и ще пристигне в Сряда, явно започват да ги изпращат преди 8ми   Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Аксесоари

Аз може би съм единственият на тази планета, който ще го каже, но "дупката" в S10 серията всъщност много ми харесва. И дори смея да кажа, че голяма част от хората се подвеждат от мнението на останалите. Ако ми се отвори възможност да сменя Note 9 с S10+ не бих се поколебал и за минута.

Никъде не съм срещал информация дали powershare функцията работи, ако телефонът е в case. Някой да знае нещо?

Samsung Galaxy S20 Plus

Аз също нямам претенции към “дупката” - не го прави да изглежда зле. Има ли някъде наличен малкия вече (10е)

Само мостри
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • hgeorgiev

(2019-03-05, 06:33:01)kiriku написа:  Аз може би съм единственият на тази планета, който ще го каже, но "дупката" в S10 серията всъщност много ми харесва. И дори смея да кажа, че голяма част от хората се подвеждат от мнението на останалите. Ако ми се отвори възможност да сменя Note 9 с S10+ не бих се поколебал и за минута.

Никъде не съм срещал информация дали powershare функцията работи, ако телефонът е в case. Някой да знае нещо?

Мен също ме кефят дупките.
Flossy Carter тества със спигените. С всеки един, било то тънък или дебел, powershare работеше. А те нямат специална функция за това, значи би трябвало с всякакви кейсове да работи..

Авторитетният ресурс DisplayMate публикува резултатите от тестването на смартфон Samsung Galaxy S10, представен през февруари. Устройството получи най-висок рейтинг на експерти - A+ както и званието „Смартфон с най-добрия дисплей“ (Best Smartphone Display Award), според който дисплеят на устройството е най-добрият за момента в историята на мобилната индустрия.

[Изображение: 2ef55f366082.jpg]
Източник: >>>>>>

 

Много е жалко за хубавият екран който го развалят с тази дупка , и самсунг са наясно че дупката е проблем .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Ако слухът е верен (2но повече продажби за първите 2 часа от продажбите на С9 през първите 24 часа) не смятам, че Самсунг мислят по някакъв начин вече, че това е проблем. Надявам се в петък да заваря и аз една бройка във Виваком.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Дисплеят е трепач...дано да има и за другите поизводители баберик.

За разлика от Китай, обаче, в Корея поръчките на S10 вървят по-бавно от тези на S9: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-35835.php

Така че явно не навсякъде са във възходящ темп.

Да извинявай, това е информация за Китай.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2019-03-05, 03:40:42)CuBG написа:  Получих известие че са изпратили телефона и ще пристигне в Сряда, явно започват да ги изпращат преди 8ми   Smile
При вас в Щатите започват да пращат, а при нас не са компетентни да ми отговорят дори. На конкретен въпрос с номер на направена отдавна поръчка, ми отговориха след като направя поръчка, съм щял да получа мейл с дата. 
Е, имам мейла, в който пише че доставките ще започнат от 8.03.19.
Аз това го разбирам, че има вероятност да получа на 08 03.19 при мен, но понеже често не всички хора разбират, реших да питам.
И така са подготвени от дежурните във фейса, че могат единствено да отговорят със заучени и стандартни отговори, но не и конкретно...

Мой приятел работещ в Технополис твърди, че всички които са поръчали от тях ще си получат телефоните на 08.03.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • divna, slim_shady

(2019-03-05, 06:33:01)kiriku написа:  Никъде не съм срещал информация дали powershare функцията работи, ако телефонът е в case. Някой да знае нещо?

Няма проблем  Tummenupp

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • kiriku

Гледах няколко ревюта на S10e, но по не ми стана ясно, могат ли да се скрият софтуерните бутони и да се управлява със "жестове"?
Също така в едно от менютата видях лицево разпознаване, а по спецификациите които четох не го срещнах...тя има ли? Smile
Благодаря.

И трите имат лицево разпознаване
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • hgeorgiev

Което с примитвния метод се прескача (снимка, клипче), но да имат.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • hgeorgiev

Батерията на S10+ държи колкото на S9+ и значително по-малко от Note 9 въпреки малко по-големия размер. Честно казано разочароващо и не мисля че бъдещи оптимизации ще помогнат много.

https://www.phonearena.com/news/Samsung-...e_id114275

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

(2019-03-05, 14:41:03)hgeorgiev написа:  Гледах няколко ревюта на S10e, но по не ми стана ясно, могат ли да се скрият софтуерните бутони и да се управлява със "жестове"?

Би следвало да може - при положение, че идва с Pie и One UI.

Над силата е само умението да я владеем!

Не съм имал Самсунг няколко години. Надявам се да са си оправили интерфейса. S7 edge лагваше още нов Smile

Поръчах един 10e....ще го видим Smile

(2019-03-05, 15:52:27)remixa92 написа:  Батерията на S10+ държи колкото на S9+ и значително по-малко от Note 9 въпреки малко по-големия размер. Честно казано разочароващо и не мисля че бъдещи оптимизации ще помогнат много.

https://www.phonearena.com/news/Samsung-...fe_id11427
Важно е че има невероятната иновация обратното безжично зареждане Bu , никакви оптимизации не помагат и по вероятно е положението да се влоши.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 2 потребители изказват благодарност на foxhd за това мнение:
  • doktorra, remixa92

Предварителните заявки за телефона не са много добри и в Китай и в Корея.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Само аз ли забелязах колко високо е бутона за заключване? Странно е. Малко си противоречи с цялата им идея за One UI, а именно ползването с една ръка. Имам чувството, че би било доста неудобно и си е предпоставка за изпускания.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • doktorra

За екрана на S10:

http://www.displaymate.com/Galaxy_S10_ShootOut_1S.htm

(2019-03-06, 06:01:28)Sev написа:  За екрана на S10:

http://www.displaymate.com/Galaxy_S10_ShootOut_1S.htm
Малко по-нагоре - пост #1856.

(2019-03-05, 11:04:51)foxhd написа:  ... и самсунг са наясно че дупката е проблем .
Къде точно е упоменато, че и от Самсунг са наясно с това?

 

(2019-03-06, 06:03:11)NoMaD написа:  Къде точно е упоменато, че и от Самсунг са наясно с това?

А ми да те не са наясно и съвсем случайно тапетите са тъмни покрай камерата

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)