Анкета: Браузър - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Google
46.43%
13
46.43%
Samsung
53.57%
15
53.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Браузъра на самсунг или хром използвате на вашите S8 / S8+
#1

Двуумя се постоянно кой от двата браузара да използвам.Защото и във единия и другия има предимства недостатъци.Бих желал да чуя и вашето мнение по въпроса.И най вече мога ли да използвам и двата едновремено?  И според вас кой е по безпроблемен,енерго ефективен и бърз при сърфиране.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ни един от двата...Използвам Free Adblocker, което си е хром със адблок.

Изпратено от моят SM-G950U с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз ползвам Хром Smile Може и двата едновременно. Ако ползваш Хром и не го избереш за браузер по подразбиране, препратките от други приложения - напр. от Скайп, ще се отварят в стоковия.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

А от къде се задава кой браузар искам да ми е по подразбиране?
Цитирай
#5

Настройки, приложения трите точки горе в дясно и цъкаш на приложения по подразбиране.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Като тръгнеш да отваряш линк и системата те пита с кой да отвори. И веднъж ли да отвори или с този браузър или и занапред. Може и да стане в Приложения > Приложения по подразбиране...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#7

А може и от самото приложение - настройки=> приложения=> Хром ... и ето

[Изображение: 22437290.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

Аз използвам Yandex ,за тези дървета стоковия и хром да не чуя Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#9

(2018-07-11, 08:38:17)felipe написа:  Аз използвам Yandex ,за тези дървета стоковия и хром да не чуя Smile

Какво ти дава по-вече Yandex от дърветата. Без заяждане, просто ми е любопитно и евентуално ще го пробвам няколко дни и аз.
Цитирай
#10

Това ми дава яндекс,направи хром или стоковия да изглеждат така
[Изображение: 287178f2cbb9.jpg]

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • lasthope7
Цитирай
#11
Wink 

Току що инсталирах Yandex Browser - Очарован съм ... супер удобен , работи супер плавно

Samsung Galaxy S21 
Цитирай
#12

(2018-07-11, 08:54:14)felipe написа:  Това ми дава яндекс,направи хром или стоковия да изглеждат така
[Изображение: 287178f2cbb9.jpg]

Този Яндекс браузър очевидно няма инкогнито режим, така че не знам какво ни го хвалиш. Big Grin

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivkos за това мнение:
  • tinky
Цитирай
#13

Браузъра на Самсунг заради:
1. Нощен режим
2. Инкогнито режим
3. Възможност за връщане към страница, от която си се върнал, чрез стрелките над лентата за навигация (т.е не просто връщане назад) - най-вече заради това ползвам браузъра.
4. Комбиниран с AdBlocker.
5. Както казва felipe под мен - биометрични данни.
Това всичко комбинирано за мен е достатъчно, удобно и улеснено.
Цитирай
#14

За какво пък би ми потрябвал режим инкогнито,никога не съм го ползвал.Иначе единственото предимство на стоковия е че работи със самсунг пасс и ако се разлогнеш от някъде влизаш с биометрични данни,не се мориш да въвеждаш име и паролаSmile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#15

Готина опция, в профилa в Гугъл също може да се влиза със Samsung Pass.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#16

(2018-07-11, 08:54:14)felipe написа:  Това ми дава яндекс,направи хром или стоковия да изглеждат така
[Изображение: 287178f2cbb9.jpg]
На Самсуняшкия нали и при него могат да се извадят така отметките,само че във ейдж панела.
Цитирай
#17

Това отметки ли са? Аз реших, че са отворени раздели с достъп през икони  Big Grin

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#18

Незнам и аз за това питам.Нека колегата да сподели защото и аз съм невеж в тази област.
Цитирай
#19

Всъщност са отметки да... при мен изглеждат така . Също има и инкогнито режим ( по-нагоре колегата беше питал) , от трите вертикални точки се отварят различните настройки :

Screenshot

Samsung Galaxy S21 
Цитирай
#20

Това са табове за бърз достъп,като отворя браузъра така излиза и всичко е на един клик.
Така излиза стоковия
[Изображение: 7a601be78270.jpg]
Дърво,по-голямо дърво-интернет на самсунг.
Отделно се изприщвам от бели фонове.
При хром пък въобще не може да се направи така.
Отделно яндекс е единствения браузър(от тези които съм пробвал,а съм пробвал много) ,който няма проблем с флаш съдържание,а един от форумите ,които посещавам(data.bg) е така,хром и интернет дават на мястото на клиповете "приставката не се поддържа".

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#21

(2018-07-11, 11:07:30)ivkos написа:  Този Яндекс браузър очевидно няма инкогнито режим, така че не знам какво ни го хвалиш. Big Grin

Не те разбра за два от сайтовете Smile

иначе по темата аз от години използвам Dolphin browser този фирменият едва ли някой ще го препоръча Smile

Sony Xperia SP С5303 -> LG G2 Black -> LG G4 Н815 Leather Edition -> SAMSUNG G950F Galaxy S8 ->iPhone X 64GB
Цитирай
#22

(2018-07-11, 15:19:00)felipe написа:  Това са табове за бърз достъп,като отворя браузъра така излиза и всичко е на един клик.
Така излиза стоковия
...
Дърво,по-голямо дърво-интернет на самсунг.
Отделно се изприщвам от бели фонове.
При хром пък въобще не може да се направи така.
Отделно яндекс е единствения браузър(от тези които съм пробвал,а съм пробвал много) ,който няма проблем с флаш съдържание,а един от форумите ,които посещавам(data.bg) е така,хром и интернет дават на мястото на клиповете "приставката не се поддържа".

На Хром отметките се отварят от точките.  Аз имам постоянно заредени няколко раздела (5-10), които не затварям, а само рефрешвам, когато ги ползвам.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#23

Цитат:Не те разбра за два от сайтовете

Тъкмо се чудех кога някой ще зачекне темата Wink  ,тихо сега...
Да,делфинчето е нещо подобно,като също има много красиви фонове,но както казах има проблем с флаш съдържанието,въпреки,че декларира,че няма.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#24

То и аз не разбрах, освен, ако не се има предвид флаш съдържанието за data.bg.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#25

Smile Tongue Няма в предвид флаш съдържанието на data.bg,трябва да го разгледам този инкогнито режим  Big Grin
П.П.Да, разгледах го и действително има възможност някои от табовете да са инкогнито,но в предвид това,че телефона се заключва ,се обезсмисля това.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)