Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 10 достъпна от днес?
#26

Redmi 5 plus, закупен от А1 преди месец още няма 10-ка. Засега е само с 9.6.4.
Цитирай
Аксесоари
#27

Защото няма стабилна десятка още. Ако бързаш има Бета версия, но внимавай с инсталациите, задължително проверявай за АнтиРолБек преди опит за Даунгрейд
Цитирай
#28

Бърза работа нямаме. И на моя редми 4х и на детето редми 5+ ще изчакаме официалната 10. Просто съобщавам, че 5+ от нац. оператор А1 още няма официален ъпдейт до 10, а ние с 4х сме малко след тях.
Цитирай
#29

На 5+ може да се забави, защото ще има и ъпгрейд до андроид 8
Цитирай
#30

И октомври мина, някой има ли информация по въпроса? Не че очаквам чудеса, но от любопитство...?
Цитирай
#31

За редми 4х е излязал 10 за китай ,няма орео и портретен режим.за къв чеп ми е 10-ката
Цитирай
#32

Ми не я ползвай.
Цитирай
#33

Ми няма имам си всичко на тела,само за портретния режим я чаках вече го давам на детето
Цитирай
#34

Някой чел ли е кога ще я пратят насам?

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

(2018-10-31, 21:22:39)go6071 написа:  За редми 4х е излязал 10 за китай ,няма орео и портретен режим.за къв чеп ми е 10-ката
Security update най-малкото

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
[-] 1 потребител изказва благодарност на nehranimaiko за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#36

Какво чак толкова ще се случи като дойде 10-ката. Телефончето и така си е добре.
Цитирай
#37

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...97503.html

Някой да е получил вече обновление ?
Цитирай
#38

Четох го и аз, но за сега не е пристигнал за моя телефон. А както чета, че има и недоволни, незнам кое е по-добре, да се чака ли /и какво/или да се актуализира. Ако имате мнения, споделете
Цитирай
#39

В момента го свалям от тук https://androidfilehost.com/?w=files&flid=284648

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#40

Ще дадеш ли мнение после? Мен конкретно за "Redmi 4 prime" ме интересува.
Благодаря!

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#41

На 6А има 10ка с андроид 8

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#42

(2018-11-09, 19:16:50)Bay Yvan написа:  Ще дадеш ли мнение после? Мен конкретно за "Redmi 4 prime" ме интересува.
Благодаря!

Аз съм с версията на шиаоми еу стабилната , за сега ми харесва много , нямам оплаквания , по - бързо работи телефончето , единствения проблем който забелязвам ( поне при мен ) , е че след като изгубя връзка с WIFI, а мобилните ми данни са включени винаги , не тръгва мобилния нет , трябва да мина в самолетен режим , и после всичко е ОК !
Цитирай
#43

(2018-11-10, 17:44:41)madjo79 написа:  Аз съм с версията на шиаоми еу стабилната , за сега ми харесва много , нямам оплаквания , по - бързо работи телефончето , единствения проблем който забелязвам ( поне при мен ) , е че след като изгубя връзка с WIFI, а мобилните ми данни са включени винаги , не тръгва мобилния нет , трябва да мина в самолетен режим , и после всичко е ОК !

Мерси!
Аз все още си чакам нещо по въздуха но - не Undecided

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#44

(2018-11-14, 09:54:20)Bay Yvan написа:  Мерси!
Аз все още си чакам нещо по въздуха но - не Undecided

Аз я махнах 10 ката , да работи по мазно телефона , мултитаскинга е по - добре , но за проблема който писах няма оправия . Случи ми се цял ден да ме търсят , и никаква индикация за позвъняване , чак като мо дойдоха хора на гости и ми казаха , че се опитват цял ден да се свържат с мен , разбрах за проблема . Даже ми демострираха , звънят ми , звъни веднъж и после автоматично дава заето , така и не разбрах къде е проблема , и реших да се върна на 9 ката !
Цитирай
#45

Аз също върнах 9ката.Не можах да го рутна нито със SU,нито с Magisk-v17.1,Camera2 API съшо не работи.Боклук от всякъде.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#46

А при нас не можем да сложим качен рингтон.В менюто дава,че е запаметен,но звъни стандартния тон

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#47

Хм, нещо почвам да се радвам, че не ми идва ъпдейт!

Xiaomi 11T pro
Цитирай
#48

[quote='bojoviki' pid='1517984' dateline='1542208946']
А при нас не можем да сложим качен рингтон.В менюто дава,че е запаметен,но звъни стандартния тон
[/

Постави файла в папка Ringtones или в MIUI,би трябвало да стане. Моите са в Ringtones.
Цитирай
#49

Не ще да е от папката. Моят е в Music.
Цитирай
#50

(2018-11-19, 22:57:36)andreihtv написа:  
(2018-11-14, 17:22:26)bojoviki написа:  А при нас не можем да сложим качен рингтон.В менюто дава,че е запаметен,но звъни стандартния тон
[/

Постави файла в папка Ringtones или в MIUI,би трябвало да стане. Моите са в Ringtones.
Ами гледах клипове из нета и там така правят.Аз нямах папка Ringtones,затова я създадох,не стана.Сложих мелодията и в MIUI,не стана.Пробвах и в главната директория,отново не стана.Даже и със Zedge-то пробвах и не става и не става.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)