Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MIUI 10 достъпна от днес?
#51

Току що ми излезна съобщение за актуализация на MIUI V10.1.1.0NAMMIFI - като памет беше около 350 MB, някой друг?
Цитирай
Аксесоари
#52

И при мен се появи - 316 МБ.
Цитирай
#53

Потвърждавам! 316 мб и при мен. После ще го пускам, че сега няма време.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

За кой модел?
Цитирай
#55

Redmi 4X, santoni. Извинявам се! Не се усетих, че тук са няколко

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#56

Аз ъпдейтнах, върви добре, за сега само визуалности, но ми допадат(въпрос на вкус). Явно китайците този път са се постарали, ще коментирам повече след няколко дни, като имам малко повече наблюдение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на valentyno за това мнение:
  • andreti013
Цитирай
#57

При мен също е Readmi 4X. На първо четене доста ми харесва новия интерфейс, пипнато е с желание и вкус. Моят тарифен план за сега е на 3G, но забелязах, че започна да показва "Н". Това какво означава.
Цитирай
#58

(2018-12-04, 14:32:12)Pinto_mm написа:   ….но забелязах, че започна да показва "Н". Това какво означава.
Н+ - 3G (3.5G) скорост на трансфер на данни до 42.2 MBits/s и скоростта от абоната до 5.76 MBits/s.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Pinto_mm
Цитирай
#59

Току що и при мен.
   

Но ще я оставя за по късно

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#60

При мен е 1.3 гигабайта ,но няма да я слагам щом не може да се руутне.мерси
Цитирай
#61

Няма никакви грижи с руута, както си руутвал миуи 9 по същия начин действаш и на 10. Андроида ти е непроменен, път него зависи най-вече
Цитирай
#62

Аз намирам разлики само в графичния интерфейс. Нови функции не са ми направили впечатление все още, ако има! Иначе ми допада промяната.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

(2018-12-05, 08:55:32)suffer написа:  Няма никакви грижи с руута, както си руутвал миуи 9 по същия начин действаш и на 10. Андроида ти е непроменен, път него зависи най-вече

Не съм съгласен тук с теб.При Редми 4Х по никаккъв начин не успях да изтрия системно приложение,с изключение на Браузера.Изгубих 3 часа да прейнсталирам.Върнах си стария кустомизиран ром на Arvanasoft.При Ноте 5 Про рута си става.За мен лично това си е пълен боклук и никога повече няма да го инсталирам.Поздрави.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#64

Що за човек си ти? Искаш да кажеш че десятката е боклук понеже не може да се руутва...

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#65

(2018-12-05, 21:01:35)gazara74 написа:  Не съм съгласен тук с теб.При Редми 4Х по никаккъв начин не успях да изтрия системно приложение,с изключение на Браузера.Изгубих 3 часа да прейнсталирам.Върнах си стария кустомизиран ром на Arvanasoft.При Ноте 5 Про рута си става.За мен лично това си е пълен боклук и никога повече няма да го инсталирам.Поздрави.

Трябва да кажеш точно каква процедура използваш
Цитирай
#66

(2018-12-05, 23:27:31)nehranimaiko написа:  Що за човек си ти? Искаш да кажеш че десятката е боклук понеже не може да се руутва...

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Точно,и не само аз съм на това мнение.Излишни приложения не търпя.

(2018-12-05, 23:44:50)suffer написа:  Трябва да кажеш точно каква процедура използваш

По 2 начина флаш-през TWRP или MiFlash,никак не става.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#67

През twrp super su или magisk?
И кое не става през Ми флаш?

Защо ме караш с ченгел да ти вадя думите и така създаваме обща тема. Пусни една за проблем с руут да видим дали изобщо има проблем
Цитирай
#68

И с 2те пробвах и не става да се рутне.Първо пробвах чиста инсталация през Ми флаш,флашвам след това TWRP, SU през TWRP и с програмата System app remover не може да изтриеш нито едно системно приложение.Пробвах и други подобни програми,резултата е същия.По същия начин опитах и с Magisk и не става.Свалих рекавъри ром за флаш през TWRP,флашването минава добре,флаш на SU или Magisk след това и опит да премахнеш системно приложение-греда.За ме това не е нормално.Това го прави единнствено на Редми 4Х,при Ноте 5 Про никакви ядове.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#69

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=69893313
Цитирай
#70

Пичове, дайте малко повече отзиви, защото май имаше разногласности при 10-ката и доста недоволни, относно батерията.

И при мен сега изскочи, та се чудя дали да качвам, че после нямам време да си играя, връщайки го отново до 9.
Цитирай
#71

Всичко е до настройки, начин на ползване и дали ресетваш при преминаване към новия МИУИ.
ЗА ВСЕКИ СА СУБЕКТИВНИ РЕЗУЛТАТИТЕ
Цитирай
#72

Не ми е направило впечатление някаква промяна откъм батерия! На мен ми харесва новия облик и графичните промени. Не руут-вам и не се занимавам вече с подобни упражнения. Не виждам причина да го правя (поне на този етап). На мен ми е екстра!
А... на именниците, честит празник Smile

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
[Изображение: 01d932d3eb192c8d2f2b3ad6fd531c1a.jpg][Изображение: 984c7fbdd0b4f37b3e9944126fd1daad.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай
#73

А има ли как, без руут, да си направя бекъп на приложенията, който ще използвам след ресет?
Цитирай
#74

Може би не на всички, но има.
-Настройки
-Допълнителни настройки
-Рез. копия и нулипане
Ако за това питаш де! Не би трябвало да губиш данни, ако всичко мине както трябва.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Не съм правил ресет на телефона след ъпдейта!
Цитирай
#75

Аз от както притежавам телефона (вече малко повече от година) никога не съм правил "Хард ресет". Инсталирам всички обновления и да си кажа проблем не съм имал осезаем, че да се налага да го ресетвам. Доволен съм от новия MIUI, както писах и по-горе, а относно батерията вече 3-ти ден не намирам никаква разлика. Както си беше и сега си е така.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)