Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дилема между P20 и P20 Lite
#1

Здравейте! Доста четох във форума, доста клипове гледах... Не мога да избера... Утре отивам да си купувам телефона, който с моят план от 25лв е 850лв. (P20) и 500лв за (P20 Lite)
Въпросът ми е следният: Заслужава ли си да дам 350лв повече?

Телефонът ще се ползвам само и едниствено за ало-ало,браузване в социални мрежи и най-вече нощни снимки  Angel В момента ползвам Nokia 5 и съм доволна, но искам да го сменя, просто ми писна не забивиа ниикви проблеми нямам с него
Цитирай
Аксесоари
#2

P20 Със сигурност

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • Djaniko0o
Цитирай
#3

(2018-07-16, 21:40:28)BGDropche написа:  P20 Със сигурност

Значи си заслужава? Въпросът е дали ще успея да си го ползвам 2 години още този телефон да не забива след годиина ползване?  Big Grin Не съм ползвал никога Huawei, но съм останала с доста добри впечетления особенно пот P10 и P10 Lite. До сега съм ползвала Samsung S2, Който беше адски добрият телефон за времето си няколко Lumi-ии, Nokia 5 и мога да кажа, че за сега Nokia 5 не ми е правил никога проблеми Smile

"It's only a game if you win, but if you lose, it's a stinking waste of time."  Angel
Цитирай
#4

Твърдо P20, дори няма база за сравнени. Доволна ще останеш, особенно от камерата. За социалните мрежи няма да имаш проблем.

Huawei P30 Pro - Aurora
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • Djaniko0o
Цитирай
#5

Благодаря Ви, колеги! Живи и здрави! P20 ще бъде Smile

"It's only a game if you win, but if you lose, it's a stinking waste of time."  Angel
Цитирай
#6

И утре вечер да пуснеш някоя нощна снимка Tongue

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#7

С P20 съм, страшен телефон е!
Вече 2ри месец го ползвам и нямам никакви ядове с него, прави чудесни снимки както през деня, така и през вечерта. Наистина си е бърз, а и след още един ъпдейт следващия месец става още по-бърз с gpu turbo. Не се чуди, взимай го-няма да сгрешиш!!
Цитирай
#8

Huawei P20 е по-хубав от Huawei P20 Lite, защото е флагман, а другия е среден клас, макар, че не е толкова флагман, защото Huawei P20 Pro си е баш флагман, макар, че има и по-добри предложения от Huawei P20, като Samsung Galaxy S9, но той е и по-скъп. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Фенче на айшит/сеймшит се изходи отново.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • mureto
Цитирай
#10

Мога да се похваля вече Smile Супер е телефончето!
Камерата е върхат. Всеки лев сии заслужава ако искате да сниимате любителки кадри! Благоаря ви,
[Изображение: QTuvIHnh.jpg]  Smile Живи и здрави

"It's only a game if you win, but if you lose, it's a stinking waste of time."  Angel
[-] 1 потребител изказва благодарност на Djaniko0o за това мнение:
  • todor.j.kalchev
Цитирай
#11

Определено не си сгрешила с p20 вече го ползвам 3 седмици и съм страшно доволен, много бърз,уникални снимки и батерията държи страшно много

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)