Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при използването на GPS- навигация при Huawei Mate 10 lite
#1

Здравейте,

Преди седем месеца, закупих горепосоченият телефон. Към момента не съм имал сериозни проблеми с него, освен изгорели пиксели, за които гаранцията се погрижи. От една седмица обаче, при използване на Google maps, мисля, че GPS- а на телефона ми се е развалил. При стартиране на посочен маршрут от мен, стрелката не се движи, изобщо. Като шофирам стои на изходна позиция, от която съм тръгнал и не помръдва. Направих калибриране на Google maps, но проблема не се оправи. Намира ми точното местоположение, но при стартиране на маршрут стрелката не помръдва. Инсталирах си и две допълнителни приложения: GPS Fix/ Optimizer, GPS Fix, но проблемът си стои. Въпросът ми е, дали някой е имал сходен проблем и има ли решение или трябва отново да оставя телефона на ремонт? 

Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с друго приложение! Here или Waze.

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Пробвах с Waze, но отново не става. Изписва ми, "Липсва GPS сигнал".
Цитирай
#4

А от настройките дадено ли е на висока точност?

Изпратено от моят RNE-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

да не си сложил някой много як алуминиев калъф.....пробвай без калъф
Цитирай
#6

Преди два дена имах подобен проблем. Задавах маршрут и започваше да ме подмята из картата с надпис че търси сателит. Оставих го да търси поне 10 мин без никакъв резултат. Деисталирах актуализациите и пак нищо. После отново го актуализирах и нищо. В крайна сметка един обикновен рестарт оправи всичко. След рестарта за секунда си намираше сателитите. Така че пробвай и така при мен помогна
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)