Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Страшно ми харесва иновацията в камерата тук. Камерите работят едновременно при снимане на снимки (при видео само едната).
Не съм гледал снимки, но начинът, по който се заснема изображението, предполагам ще е доста добър.
Едната камера следи за hdr, монохромните заснемат детайли, другите за друго и т.н като образуват едно изображение.
Цитирай
Аксесоари
#52

Цитирай
#53

Нещо хумористично:


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • doktorra, martoo
Цитирай
#54

Master Yi ми беше един от любимите герои Smile .
Цитирай
#55

Виваком планира да пусне в продажба Nokia 9.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#56

Nokia 9 е вече наличен в сайта на Виваком на цена от 849.98 лв. или по 36.98 лв. месечно с план Smart U. Очаква се скоро да е наличен и в Теленор, а А1 не са и чували за модела  Big Grin

VIVACOM
Цитирай
#57

Те в А1 напоследък имат супер малък избор от телефони!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#58

Nokia 9 вече е наличен и в онлайн магазина на Теленор на цена от 989.99 лв или по 45.99 лв. месечно с план Тотал 26.99 лв. А1 също се размърдаха и скоро се очаква и те да го имат в наличност.
Цитирай
#59

Има го в Технополис
1199
Цитирай
#60

Ето че и А1 пуснаха телефона в сайта си за 849.98 лв. или 36.99 лв. месечно с план A1 ONE Unlimited 5XL.

А1
Цитирай
#61

При тях цената е най-добра, както винаги.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#62

(2019-04-05, 18:41:02)hazART написа:  При тях цената е най-добра, както винаги.

Защо да е най-добра?

(2019-04-05, 17:26:29)bobi_1217 написа:  Ето че и А1 пуснаха телефона в сайта си за 849.98 лв. или 36.99 лв. месечно с план A1 ONE Unlimited 5XL.

А1

(2019-04-01, 19:28:21)bobi_1217 написа:  Nokia 9 е вече наличен в сайта на Виваком на цена от 849.98 лв. или по 36.98 лв. месечно с план Smart U. Очаква се скоро да е наличен и в Теленор, а А1 не са и чували за модела  Big Grin

VIVACOM

Равни са на-най високите планове на Виваком и А1
Само че Smart U е по-добър план от A1 ONE Unlimited 5XL
Цитирай
#63

@solo5, не е нужно да се обясняваш на човек който освен Самсунг и А1 друго не признава.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#64

Прави ми впечатление, че това изречение "При тях цената е най-добра, както винаги" го срещам твърде често в последно време
Не знам дали само той го пише, но е факт. В същото време това не е вярно. Дори Технополис често са с близки цени до тези на операторите и надали си струва дори при 10-20лв разлика в полза на операторите да се купува от тях, тъй като се влиза в зависимости без особена изгода
Цитирай
#65

Кое му е по доброто като у Виваком е същата цената, но с план с неограничен бърз нет?!
Цитирай
#66

Нищо хубаво няма при Вивакомци, камо ли цена на апарат на лизинг..То някакви лимити и дрън дрън глупости.. Достатъчно дълго им сърбах попарата преди време..Да не говорим за другите им услуги като домашен телефон и нет, дето с месеци и хиляди разправии хората прекратяваха договорите си...Отплеснах се, темата не е за това.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)