Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S9/S9+
#26

Здравейте,някой знае ли как става това с жестовете?

https://youtu.be/6Q38DoGTX4M
Цитирай
Аксесоари
#27

Никак. До колкото знам Good Lock не е достъпен извън САЩ.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#28

(2019-02-15, 17:19:35)stvalchev написа:  Здравейте,някой знае ли как става това с жестовете?

https://youtu.be/6Q38DoGTX4M

Не съм го тествал, но мисля ,че може да го пробваш с BadLock от XDA link и One Handed Operation+ link .

(2019-02-15, 18:26:02)remixa92 написа:  Никак. До колкото знам Good Lock не е достъпен извън САЩ.
Достъпен е и за други държави, но Бъглагрия не е една от тях.
Цитирай
#29

Благодаря,но се оправихSmile
Изтеглих го от тук и дори е на български,много добре работи.

https://www.apkmirror.com/apk/samsung-el...-download/
Цитирай
#30

Има ли вече начин за промяна на цвета на лентата с трите бутона най отдолу?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#31

От доста време не ползвам бутоните, за това не знам дали работи, но пробвай с System UI tuner. Има такава опция. На други места съм срещал начини с adb.



Galaxy S10 Wallpapers - LINK
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • alexander_sirakov, Kosmom01, tsk
Цитирай
#32

Аз използвах едно. apk и се активираше с adb, но то беше за Oreo. А за Pie, освен този UI tuner, който не знам дали ще работи на S8, има ли метод с adb? Виждам, че си доста запознат с "туийковете". Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#33

Аз обичам да пипам и да променям  Tooth пък като ми кажат, че нещо не можело - като да се мести часовника, се надъхвам още повече  Tummenupp
Май за тази тема съм си мислел -  Change Navigation bar colors without root or extra apps/themes .
Можеш да смениш цвета с какъвто поискаш през ADB. Стара е,но явно все още върши работа понеже линка е включен към тема с модификации за S9. Хубаво е,че има и colour picker от който можеш да си избереш цвят и да ти покаже номера му. 
А това е от темата за S9 за black navbar:

Цитат:adb shell settings put global navigationbar_color -16777216
adb shell settings put global navigationbar_current_color -16777216
adb shell settings put global navigationbar_use_theme_default 0


Тук ма още една тема [Overlay][No root] Black navigation bar apk for Oreo . Само ,че тя се води overlay а до колкото знам от Samsung вече са ги блокирали за S9. Говори се ,че вероятно ще се случи същотот със S9. Мисля ,че първата тема ще ти свърши работа.


Galaxy S10 Over the Horizont 


[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай
#34

Galaxy S10 Wallpapers - тези са с различна резолюция и са с черно в горния десен ъгъл. Има от Lockscreen-а.

Ето тук може да се видят - https://twitter.com/UniverseIce/status/1...0318377984
Линк за изтегляне - https://****/2Sp2Ai8
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • stvalchev
Цитирай
#35

System UI tuner-а върши много работа. При мен, обаче, излизаше едно известие, че Safe Mode е включен. Този режим бил за Андроид 7 Самсунг телефони, така че спокойно може да се изключи от менюто на програмата и известието изчезва.
Аз първоначално само изключих известието, но пък после веднага ми излезе другото известие, коeто показва, че System UI tuner работи на заден план...
След като изключих Safe mode от приложението и двете известия се махнаха. Не знам при вас така ли е било?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#36

Има си тема за S8+, задай въпроса там.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#37

Само да ти кажа, че повечето модове при OneUI не зависят от модела на устройството, защото всичко е унифицирано.
А и в крайна сметка в този форум има модератори, ако нещо не е както трябва много бързо ще разбера. Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#38

Здравейте,
Имам следният въпрос-Защо не мога да разделя екрана?
Това го забелязвам ,че се получи след актуализацията...нещо може да се е променило,но не намирам откъде да активирам опцията
Цитирай
#39

(2019-02-27, 07:22:20)Mechev написа:  Здравейте,
Имам следният въпрос-Защо не мога да разделя екрана?
Това го забелязвам ,че се получи след актуализацията...нещо може да се е променило,но не намирам откъде да активирам опцията

Отваряш приложенията, които искаш за split screen и ги минимизираш. Отваряш Recents тапваш върху иконката на едно от приложенията, които искаш да се сплитне и ти се отварят опции - от тях избираш Open in split screen view

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#40

😐

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

След като вече Samsung  официално пуснаха опция за ремап на bixby бутонът има начин да го накараме да пуска Google assistant, Cortana или друг. Това по принцип е забранено по дефолт от Самсунг. Ако на някой му е интересно ето източникът а ето и стъпките.

  1. Свалете Bixby Button Assistant Remapper APK
  2. Инсталирайте приложението
  3. Отворете настройките на Bixby Voice
  4. Изберете Bixby key
  5. Маркирайте Double press to open Bixby
  6. Включете Use single press
  7. Кликнете върху него и изберете Open app след което изберте зъбното колело
  8. Намерете Bixby Button Assistant Remapper и го изберете
  9. Готово. Натиснете веднъж bixby бутонът и ще ви попита кой асистент (от наличните) да пусне. Изберете желания от вас и му дайте Always, за да не ви пита всеки път.
  10. Това е

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 1 потребител изказва благодарност на kiriku за това мнение:
  • harimari007
Цитирай
#42

Най-накрая добавиха и dark theme за fb messenger. Все още не е официална. Но за мен е доста добра. Ето източникът и стъпките за активиране: Източник
1. Изпратете на някой в чат емотикона на луна [Изображение: 1f319.svg]
2. Излезте от приложението и го спрете.
3. Влезте отново в този чат и задръжте върху емотиконата (луна) докато ви изкара допълнителните опции.
4. Върнете се назад без да правите нищо
5. Отворете настройките на приложението ( вашата снимка горе в ляво)
6. Първата опция трябва да е Dark mode

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 8 потребители изказват благодарност на kiriku за това мнение:
  • alexander_sirakov, bajchoni, Lam3r4e, NikolaiSS, remixa92, shadow9301, tsk, venko1407
Цитирай
#43

Бях скептично настроен към това, но работи хах
Благодаря за инструкциите. Wink

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#44

Бачка и при мен есктра е. Де да имаше такъв хак и за Фейсбук приложението.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#45

Бачка и при мен. Честно казано и аз като четох инструкциите не вярвах че ще стане. Екстра е

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#46

Благодаря, при мен също проработи.
Цитирай
#47

Хахаха стъпките наистина са абсурдни но факт - работи Big Grin

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#48

Нещо което може би ще сработи и при вас. Все още е бета версия, доста от опциите крашват, но като цяло идеята на аппа е добра. Особено като се има предвид, че работи без руут. Трябва да му се дадът права през ADB.



Samfix https://dox.abv.bg/download?id=9fcdd964de# - Линк за сваляне
[Изображение: S5fzzjt.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай
#49

(2019-02-09, 12:53:37)mefistoreyon написа:  
Dark Recent App Menu

[Изображение: https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FGrTT6do.jpg][Изображение: https%3A%2F%2Fi.imgur.com%2FzwPxsOZ.jpg]

Линк === >


Note:
Инсталира се като нормално приложение. Ако не работи след като се инсталира, рестартирайте телефона.
За да се деинсталира мода се ползва adb команда:

Като ми дойде Февруарския пач и сега менюто въобще не се показва. Седи черно и празно . Имате ли същият проблем с този мод и новият ълдейт ?

Пп: Не се оправи с инсталиране наново на мода и рестарт. Има ли нова версия или как се връща на стоковото?

Пп2: Нещо не намирам устройството чрез ADB... Не го намира...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#50

И аз потвърждавам че мода не работи
Деинсталирах го сега е бяло но работи.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)