Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kолко XIAOMI устройства имате в къщи?
#76

Имам само, че кактус версията и по мое мнение не става за нищо не е достатъчно тихо за стая в която се спи. И не видях да хване нещо досега...
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз се интересувам от такова устройство. Професионалните действат на принципа, лампата ги привлича, а други жички ги пържат.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#78

Значи тук жички няма!Заменени са от вентилатор който засмуква! Като шум вентилатора е тих. Днес отворих устройството и имаше няколко мушички. Главно го взех за комарите, но още нямам в нас. Имам комарници на всичките прозорци.
Цитирай
#79

1 гривна (МБ4), 3 смарта (RM Note5 4/64, RM Note7 4/64, MI9T Pro 6/128 ), въздушен пречиствател (2С), трипод селфи стик с БТ дист, Сет топ бокс/Андроид ТВ и комплект отвертки засега... Smile
Планирам един смарт уоч, но има още много четене, докато разбера кой е за мен...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 3 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, suffer
Цитирай
#80

Xiaomi Mijia IMILAB Xiaobai Cam
MIJIA 1080P HD Smart Video Doorbell
Mi 9T Pro
Roborock S55
няколко WiFi контакта
акумулаторни отвертки с накрайници

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 2 потребители изказват благодарност на Steve за това мнение:
  • Be6i4, milenvn
Цитирай
#81

Обмислям смяна на рутер за дома. Този модел ще може ли без проблеми да предава поточно 4К видео? Xiaomi Router AX1800 Wifi 6 Gigabit 2.4G 5GHz 5-Core Dual-Band Router OFDMA High Gain 2 Antennas Wider Mi Router AX1800

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#82

Някой използва ли и доволен ли е от Xiaomi Yeelight bulb color ? От къде я взехте и за колко? Гледам ги в Али ама са по 30лв. Ако взема 4 отивам на митница..
[Изображение: 007e8b40fc746762d2310dd424ea8462.jpg]

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#83

Добавям умно кантарче 2ро поколение, гривна 5чка за дъщеричката, гривна 4ка за майчето и гривна 4ка за тъстЯ... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#84

(2020-09-25, 22:00:08)i.stojanov написа:  Някой използва ли и доволен ли е от Xiaomi Yeelight bulb color ? От къде я взехте и за колко? Гледам ги в Али ама са по 30лв. Ако взема 4 отивам на митница..
[Изображение: 007e8b40fc746762d2310dd424ea8462.jpg]

Имам 1 такава и една на филипс дето свети само бяло и жълто. Yeelight определено ми харесва повече. И като настройки, и като функционалност. Цената е нормална.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#85

(2020-09-25, 22:00:08)i.stojanov написа:  Някой използва ли и доволен ли е от Xiaomi Yeelight bulb color ? От къде я взехте и за колко? Гледам ги в Али ама са по 30лв. Ако взема 4 отивам на митница..

Гледам ги на 13,70 Е, по една би трябвало да не ги закачат... Поръчваш една, чакаш да я пуснат, поръчваш следващата. Иначе ги мятат накуп и става точно за митничка... Wink

https://www.aliexpress.com/item/32746702...web201603_

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#86

Тези са стар модел. Не препоръчвам. Търсете 10w 800lum. А може да има и по нов модел. Не съм гледал скоро. Ползвам ги от близо две години. Прекрасни са.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jidachev за това мнение:
  • Severna
Цитирай
#87

Да драсна и азз настоящите >>>

1/ Стаен термометър с блутут Xiaomi Mijia 2
2/ Телефон Xiaomi Mi 8
3/ Телефон Xiaomi Mi 9 СЕ
4/ Слушалки на кабелче Xiaomi Mi Х21
5/ ... толкова се сещам сега.. срам, то нищо не ми е останало :0

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#88

Pocophone F1 - жената го ползва вече две години и предвид какво преживя все още телефона работи както се очаква
Pocophone F2 Pro - този е мой, ползвам го вече 2 месеца и половина, не мога да кажа нещо лошо за момента.
Слушалки Mi Earphones 2 basic - за слушалките писах кратко ревю в тема, която бях пуснал. Като цяло за парите си са екстра.
ROIDMI 3s - жена ми го ползва в колата ѝ, звука който се предава е много добър, а и приложението е приятно за работа.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#89

(2020-09-26, 13:08:13)jidachev написа:  Тези са стар модел. Не препоръчвам. Търсете 10w 800lum. А може да има и по нов модел. Не съм гледал скоро. Ползвам ги от близо две години. Прекрасни са.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

А стават ли за всекидневна? Че ме сърбят ръцете ама в хола съм с 3 тела всеки с по 1 крушка. А иначе гледам, че тук ги има (дано не прозвучи като реклама!) - https://www.citytel.bg/xiaomi-mi-led-sma...lor-2-pack и ми се струва, че разлиакта в цената от Алиексрес не е достатъчна за да ги чакам 2 месеца. Да не говорим за евентуален проблем.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
#90

По една крушка на тяло звучи скромно. Освен ако хола не е 9 м2. При мен са две тела с по три крушки 20м2. Смартове са на едното тяло на другото разни не по малко от 10 w. Смартовете определено са много по добри. Какъвто си искаш цвят или нюанс на бяло. И много ярки. Светват си сами при залез. Една от най добрите ми покупки.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай
#91

(2019-05-04, 12:08:16)ivan_vylka написа:  Аз преди няколко месеца си взех Bluetooth слушалка на Xiaomi, защото си бях забутал някъде моята си, а ми трябва често. Е, да ви кажа впечатленията ми са УЖАСНИ! Слаб звук, неудобни (след повече от 30 мин. носене на ухото, започват да убиват), често ми изпада от ухото, бутона за приемане на разговор е на супер неудобно място. Ако такива са и другите велики китайски творения на тази марка, няма що, да си ги ползват тези, които не са се докосвали до нещо по-качествено.
[Изображение: 26413527.jpg]
Еее, не така - за парите си е 6т. Гледам си фен на ръбаните ябълки, а на тях съм се отказал да опонирам..

Отскоро взех такава и ми е супер удобна за работа без ръце.. Но е на китайски и имам въпросчето: Може ли да се обърне на Английски и как?

handsfree earphone MiJia.. Модел: Mi Youth Bluetooth (LYEJ02LM)

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#92

Има доза истина за слушалките, но има 3 адаптера и ако улучиш точния няма проблем. Лесно се свиква и при мен в началото ми беше терсене,но сега дори не се сещам че са там докато не звънне телефона. За чуваемостта не съм много съгласен. Има какво да се желае , но съм много доволен, имайки предвид парите които съм дал. Китайския не ми пречи.
Цитирай
#93

(2020-10-01, 08:31:46)doxr написа:  Да драсна и азз настоящите >>>

1/ Стаен термометър с блутут Xiaomi Mijia 2
2/ Телефон Xiaomi Mi 8
3/ Телефон Xiaomi Mi 9 СЕ
4/ Слушалки на кабелче Xiaomi Mi Х21
5/ ... толкова се сещам сега.. срам, то нищо не ми е останало :0
добавям Xiaomi Mi Portable Flashlight + Power Bank 3350mAh (Фонарик) (LPB012M)

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#94

Пристигна ми една смарт бълб, радваме и се, като малки деца, как сменя цветовете... Smile Сега остава да и осмисля приложение, защото я поръчах от любопитство. Но е готино нещо, определено.
Чакам и един медицински термометър и засега съм до тук с поръчките от Шяоми.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#95

За приложение - най-добре си автоматизирай няколко автоматични включвания/изключвания.
Ефектът изгрев/залез е готин за събуждане и заспиване.
Поне сутрин с алармата може да светва и крушката, а за лека нощ се вади един шорткът за ръчно пускане на сцена.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#96

Mi Mix
Mi Mix 2S
Mi 5 (2бр)
Mi Band 5 (2бр)
Mi Box 4s
Roborock S5 Max
Mi Airdots 2 (2бр)
Mi Piston 3

Скоро и други джиджавки...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

Xiaomi Poco f2 pro 8/128
Xiaomi Mi TV Box S
Xiaomi Redmi router AC2100

Това..., ама за сега!  Stolt Smile Tongue

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай
#98

Вече 0
Махнах тая китайска гад !
Цитирай
#99

(2020-09-26, 13:08:13)jidachev написа:  Тези са стар модел. Не препоръчвам. Търсете 10w 800lum. А може да има и по нов модел. Не съм гледал скоро. Ползвам ги от близо две години. Прекрасни са.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Определено се заинтригувах, но не ми е ясно...затова ще попитам. Искам такова умно нещо за хола, но...с полюлей сме. Огромен и с общо 6 крушки. Как да процедирам? Да поръчам 6? Няма ли да са много за хол 28 м2? Или мога да ги поразредя  Big Grin
А и с тези митници...

"Не си капка в океана. Ти си целият океан в една капка..."
Цитирай

Yeelight брои ли се, че имам техни 3 (една ми я загубиха пощите, щяха да са 4) колор бълб, чакам 2 лампи за таван, 3 дистанционни за тези лампи и обмислям (агитирам половинката) за една смарт и за кухнята.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)