Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възможнен проблем с версия 9.6.4.0
#1

Здравейте,
С Redmi 5 Plus съм. Има ли някой с повече опит с този модел да сподели за качеството на дисплея тъй като четох някъде, че бил много некачествен и пожълтявал, както и да споделя, че в някои моменти както работиш с фейсбук приложението в някои моменти на превъртане то забива и му трябва известно време докато тръгне отново не зная дали и при други е така, освен това съм със версия 9.6.4.0 и като си пусна WiFi почти винаги мисли много време докато ми покаже че съм свързан, като погледна мрежите ми излизат другите, но моята докато я покаже и се свърже почти винаги минава време. Притеснява ме да не е от телефона този проблем.
Благодаря на всеки отзовал се.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

Евентуално пожълтяване на дисплея, няма общо с версията на Андроид. А на естеството на Xiaomi и качеството на дисплеите, дето  се вграждат.
Фейсбук приложението винаги е било боклук и ще си остане боклук. За свързването ти към безжична, само с твоята мрежа ли трудно се свързва? Ако е така, значи имаш проблем с рутера.
Xioami правят евтини модели, но си имат трески за дялане. Софтуера им, доста бъгове дава. И за да не ме нападнат феновете, аз ползвам Redmi 5.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#3

Първо да започнем с жълтите дисплеи!Мога да ти покажа факти от големи брандове - Самсунг,Айфон,HTC,Lg,Sony...и още много на които също имат бройки с пожълтяване на дисплея.И не е само до некачествено лепене, може да отворите Гугъл и да четете суматоха фактори.
Второ за приложението фейсбук си е вярно ,че доста крашове,бъгове са си от него.
За рутъра и бързото намиране на мрежа си е зависимост от доста неща.Аз имам двубандов мощен рутер, но и при него някой път намирам мрежата си.
Не на последно място , софтуера също е от значение, ъпдейтите понякога замазват нещо но рушат друго.И при Шаоми и при други марки винаги си има грешки.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Пиша тук защото след като ъбдейтнах до тази версия,и задам управление със жестове.Последната функция /действие на приложението/не работи.Или аз немога да е подкарам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)