Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18

Аз друго имам в предвид, омръзна ми в тема за Хуавей да чета повече за ЛГ, има тема за въпросния апарат, кой е виновен че не се чете, и това е без да се заяждам с някой, интересна ми е темата за Хуавей посещавам я и като отворя пише за ЛГ или Самсунг...защо така?
Аксесоари

(2018-10-25, 15:50:15)vovalinder написа:  Тая тема е за заключване от доста време, така се разми, че няма накъде вече.

Цялата тема е само за сравнения на Huawei със Самсунг!
Отгоре до долу!
Вкарах едно мнение за LG и хайде вече да заключваме.
Че и му омръзнало вече да чете в темата само за LG.
Ако искаш ,нямаш проблеми, ще си изтрия двете мнения и се наслади на останалите 1000 за Samsung  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • fifth_root

Споменал съм и Самсунг, дали е едно мнение твоето обаче, толкова постове и мнения нямаш в темата за ЛГ.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra

Бях си обещал да не обръщам внимание повече на излиянията на някои хора тук камерата на g4, ама хайде. Многократно съм писал, че от личен опит знам какво може камерта на въпроснто lg, както и камерите на huawei p10, 20, 20 pro. И няма нужда някой постоянно да натрапва мнението си къде бива и къде не и да очаква всички да се съгласят. Да не говорим, че лично аз не съм видял качен кадър, който да е толкова добър, че да защитава претенциите на автора.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-10-25, 17:41:48)vovalinder написа:  Споменал съм и Самсунг, дали е едно мнение твоето обаче, толкова постове и мнения нямаш в темата за ЛГ.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Кое от мненията ми в темата, които мои мнения са десетки милиарди, не ти хареса?
Че казах ,че Mate 20 Pro има хубава камера или че телефонът е много добър?

Има теми и за ЛГ и за Самсунг, за това ми е някак странно че убеждавате в тема за трети модел колко са добри другите два, кой има акции сега? Аз не пиша в темата за ЛГ и на Самсунг колко е велик трети модел, нали?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra

(2018-10-25, 18:32:29)zviara написа:  Уауей фанатиците  скочиха като ущипани - акции ли имате там?
За мен в дневните изостава и от lg g4 и от самсунг s6(raw).
https://drive.google.com/drive/folders/1...r1Zokqcksj
всеки може да свали и разгледа снимките в цял размер и да си направи сметка.
Разлика в качеството на дневните не е повече от 20 процента с 300 доларови телефони.

Не, за жалост нямаме акции.И определено нямаме нужда и да четем глупави постове с цел заяждане! Безмислените сравнения с камерата на G4 присъстват от темата на представяне на Huawei p9, 10, Mate10/pro, P20/pro та стигнем до Mate20/pro. Едно и също! Абсолютно безсмислено. Никой не ви кара да си купувате Huawei. И за "ущипани" фанатици да се имат хората, харесващи
Huawei e меко казано смешно, като се има впредвид колко забавни поста сте написали фенчетата на разни други марки в тази тема. Вземате си телефон за триста долара и си щракате на воля.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • skiman

Приемам този пост като не особено оригинален опит за шега. Хайде стига цапахте темата. Аман от глупости.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-10-25, 18:37:59)vovalinder написа:  Има теми и за ЛГ и за Самсунг, за това ми е някак странно че убеждавате в тема за трети модел колко са добри другите два, кой има акции сега? Аз не пиша в темата за ЛГ и на Самсунг колко е велик трети модел, нали?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Ти не пишеш, но я виж другите притежатели с хуавей как се изявяват в темите за другите марки, най вече @nanobanano. Иначе и на мен не ми е ясно как сравнявате хуавеи от тази година с LG от преди 4 години.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • fifth_root

Със сигурност хората с Huawei далеч по-малко творят "бисери" и дразнят в темите на други марки. Вижда се.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

В темата за Самсунг не знам дали се пише от други, в темата за ЛГ съм сигурен че не се пише защото там просто не се пише апарат който не се купува не е интересен, нормално да не мърда и темата, скучни апарати, скучна тема.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra

(2018-10-25, 19:25:03)milss написа:  Иначе и на мен не ми е ясно как сравнявате хуавеи от тази година с LG от преди 4 години.

Защо не?
Виж сам и се убеди, снимките са мои:

"Скучният" G4 (лява снимка) срещу мегаякият и велик P20 с най-великата камера (в дясно)
ISO 100, скорост на затвора 1/8 и при двата телефона.
Снимано е при лоша светлина в стая.
И с най-просто око се вижда значителната разлика в полза на "скучния" LG.
Вгледайте се само в детайлите и цветовете!

https://ibb.co/cCO4ic
[-] 2 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • fifth_root, zviara

Само да си взема пуканките. Да не сте посмяли да спрете.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Герчев

Айде айде, имал съм G4, и докато за времето си наистина беше топ камерафон, бързо други го изместиха. Р10-тката ми снима по-добре от G4.

То и като цяло, на времето славата и беше, защото беше от малкото телефони, които предлагаха ръчни настройки тогава. От тогава насам колко вода се изтече...
[-] 1 потребител изказва благодарност на johny за това мнение:
  • eksoldier

(2018-10-25, 20:34:04)johny написа:  То и като цяло, на времето славата и беше, защото беше ... От тогава...

Впечатлен съм!
Много добре.
Браво!

Темата ще остане заключена, има вече такава за лични впечатления и коментари: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95117
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)