Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18

Важното е да пуснат читав, завършен модел без грижи, без неудобно крив дисплей и с добра производителност и без да е 17-18см висок...

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Аксесоари

Да се надяваме, че дисплеят ще е по-здрав от на p20 pro, че там не беше..

Хайде стига вече! Има хора които явно не могат да изразяват мнението си без да засегнат други потребители. Пак ли трябва да чистя темата защото не може да приемете че марките ви не са перфектни? Има толкова неща за които да спорите, без да намесвате лични нападки.

Знае ли се от къде е дисплея, китайски на BOE или е корейски?

(2018-10-12, 19:34:56)stenlius написа:  Тези телефони според мен са най-изгодни поне 6-9 месеца след премиерата, тогава се взимат за много добри пари.
Точно така купих mate 10 pro в началото на юли за 860 кинта, че и без договор с две години гаранция към технополис. Така ще купя и mate 20 pro.

Нещо да не си объркал цените/моделите ?
Mate 10 pro и сега е по- скъп от посочената цена, по техно веригите.
п.с Ясно, Ти имаш предвид "втора ръка" с гаранция към ..

                                                                    

Не, не съм. Попадна ми оферта и се възползвах.

Ти си го взел без пари направо. Дори в момента в онлайн магазините е 960-1000 лв, а е технотата 1200 лв.

Някой да знае кога точно ще е представянето днес и линк за стрийма.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Прякото предаване от Лондон започва в 16.00 часа българско време:




(2018-10-13, 15:17:45)degman написа:  След като мога да имам флагман много по - добър поне в две отношения за под 1000 лева свободна продажба без обвързване с договори, как оправдаваш цената на самсунг, апле и хуавеите?

Sent from my LM-G710

Не виждам защо трябва да им оправдавам цената на тези марки и то пред кого, пред теб
ли или пред мен? След като можеш да имаш флагман под 1000 лв, си го имай! Но през 3 мнения
да ме убеждаваш, че Mate 20 Pro e пълен с недостатъци и видиш ли как не трябва да си го купуваме 
на тази цена (2к), защото имало по евтини и хубави според теб......???? Малко на спам ми прилича!
Не се притеснявай - дали са ти власт, трий мненията наред и не се коси!
На мен телефона ми харесва на 1100% от всякъде, и в първия възможен за мен случай ще си го
купя! Според опита ми с Mate 10 Pro скоро няма да има по-хубав апарат на пазара! Никого не съветвам 
да дава 2К за него, но ако някой има пари и вкус и търси топ смартфон - това е правилния избор!

Huawei P 40 Pro    Angel
[-] 3 потребители изказват благодарност на doktorra за това мнение:
  • gamerz7, MapTo_D, шерлок холмс

Това е твоето си мнение което изобщо не е вярно за мен. Мисли си че е най добрия и се радвай в заблудата си. Аман от фенство Big Grin

Sent from my LM-G710

Дегман, купи си най-накрая един флагмен на хуавей, че да се успокоиш. Да видиш какво е перфектна работа на телефон.И без това висиш повече в хуавей секцията.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 5 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • gamerz7, Gosho223, MapTo_D, nastykb, шерлок холмс

Много смешно. Да взема нещо което е пълно с недостатъци, струва много повече пари отколкото му е реалната цена? Ползвайте си посредствените телефони и си мислете че ползвате флагмани Wink Колкото и да се заяждате телефоните ви няма да се променят докато не вземете качествена и добра марка Wink Няма смисъл да ви казвам че това не е хуавей Big Grin

Sent from my LM-G710

Най-добре да станеш админ във форум бг-мама, че явно от устройства си нямаш и бегла представа, или фенщинта така ти е затворила очите, че няма повече накъде. Едно от двете ще да е

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-10-16, 12:40:50)degman написа:  Много смешно. Да взема нещо което е пълно с недостатъци, струва много повече пари отколкото му е реалната цена? Ползвайте си посредствените телефони и си мислете че ползвате флагмани Wink Колкото и да се заяждате телефоните ви няма да се променят докато не вземете качествена и добра марка Wink Няма смисъл да ви казвам че това не е хуавей Big Grin

Sent from my LM-G710

Значи ли това , че ако взема LG G7 ще имам един " Не " посредствен телефон , който може да се нарече флагман и не е " пълен с недостатъци" , защото е " марка"  ? : )
Докато ако взема Mate 20 Pro ще си бъде просто едно не-флагманско ,  пълно с недостатъци китайче ?

''A true master is an eternal student''

           
                

А коя е правилната марка самсунг ли или ейпъл? Защото и 2те марки са по-зле и от Хуавей или да си купил LG. Може и някой пиксел който не го предлагат тук, а чакай може би говориш за оппо или виво чакай то и тях ги няма официално. Кажи коя е правилната марка и кой производител прави всичко като хората и да няма никакъв недостатък. Искам телефон без никакъв недостатък да снима прекрасно през деня и вечерта обхвата да е идеален всеки месец ъпдейтите да идват без забавяне, големите ъпдейти да не се бавят да няма забивания и лагове и най-вече да е официално представен в България и да има 2 години пълна гаранция

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Колеги, всеки има право на мнение, което не значи, че трябва да се съобразявате с него, като го представят и видим какво е, защото аз до колкото знам още не е представен въпросния модел, всеки решава сам за себе си, да харесва ми и мога да си го позволя, и пет пари не давам за мнението на някой си. Не се самоизяждайте, защото някой дразни в тематаSmile

(2018-10-16, 12:53:00)gamerz7 написа:  Значи ли това , че ако взема LG G7 ще имам един " Не " посредствен телефон , който може да се нарече флагман и не е " пълен с недостатъци" , защото е " марка"  ? : )
Докато ако взема Mate 20 Pro ще си бъде просто едно не-флагманско ,  пълно с недостатъци китайче ?

Ти намери коя марка да дадеш за пример-LG!
Най-подценената марка,която НИКОЙ не прима сериозно, какъвто и флагман да изкарат.
Истината е ,че след сектата Apple и господството на Samsung, Huawei се намърдаха след тях и дори и да изкарат най-големия боклук с най-смешната камера, всички ревюта, всички медии ще гърмят,че това е най-добрия флагман с най-превъзходната камера. 
От тука вече и масата се заразява, продажбите удрят всички върхове и мисията на Huawei е изпълнена-те са вече сред най-големите 3!

Тоя дегман само вкарва интриги и предизвиква хората, които притежават хуавей. Аз смятам да докладвам всяко негово мнение, което насажда омраза без да му се връзвам. Колкото до Мейт20 про-4 часа днес ще го представят, но вече има достатъчно данни и е ясно, че ще е страхотен телефон. Може да не е най-добрият, но сте наясно, че най-добър телефон няма

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-10-16, 13:00:00)vovalinder написа:  Колеги, всеки има право на мнение, което не значи, че трябва да се съобразявате с него, като го представят и видим какво е, защото аз до колкото знам още не е представен въпросния модел, всеки решава сам за себе си, да харесва ми и мога да си го позволя, и пет пари не давам за мнението на някой си. Не се самоизяждайте, защото някой дразни в тематаSmile
Там е работата че изтъкването на недостатъци на определена марка явно дразни хората които я ползват. Никой не им е виновен че не могат да си сдържат нервите когато някой спомене нещо срещу любимците им. Ами да се сърдят на тях, какъв им е проблема? Сега се получава за хуавей или хубаво или да не се говори. Ами няма как да се случи. Особено с опитите за провокация на двама трима. Да ходят на психиатър щом имат проблем с агресията. И го казвам напълно сериозно, това не е нормално при, има хора които ще им помогнат да се справят с проблемите си.


@nanobanano още едно такова мнение и ще те пусна доста почивка. Прекаляваш с наглостта си.

Sent from my LM-G710

Всеки си има предпочитания,виждания и как да си похарчи парите за телефон.Факт е обаче,че Huawei настъпаха яко с реклама,ама ЯКО!Могат,плащат,пускат и продават.На мен ми допадат до някъде,но не мога да преглътна все още интерфейса,липсата на 3,5мм жак и ноча,но това е в моите очи.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

(2018-10-16, 13:02:14)greensmoke7777 написа:  Ти намери коя марка да дадеш за пример-LG!
Най-подценената марка,която НИКОЙ не прима сериозно, какъвто и флагман да изкарат.
Истината е ,че след сектата Apple и господството на Samsung, Huawei се намърдаха след тях и дори и да изкарат най-големия боклук с най-смешната камера, всички ревюта, всички медии ще гърмят,че това е най-добрия флагман с най-превъзходната камера. 
От тука вече и масата се заразява, продажбите удрят всички върхове и мисията на Huawei е изпълнена-те са вече сред най-големите 3!
Аз вече съм споменавал, а и е доказано, че рекламата продава, харесвам ЛГ, колкото и да не ти се вярва, защо и те не рекламират като виждат, че това помага, Г4 беше страхотен телефон, очаквах още по-добро след него, а те се омазаха с 5, а после и пазара свиха, от къде да купя и преди ви питах, никой не те спира да харесваш марката няма как всички да харесват едно и също, то затова пазара е препълнен с модели и варианти, ама ми се струва, че интрижката за някои е на първо място, видят някой че е фен на дадена марка и почва едно плюене.

(2018-10-16, 13:02:14)greensmoke7777 написа:  Ти намери коя марка да дадеш за пример-LG!
Най-подценената марка,която НИКОЙ не прима сериозно, какъвто и флагман да изкарат.
Истината е ,че след сектата Apple и господството на Samsung, Huawei се намърдаха след тях и дори и да изкарат най-големия боклук с най-смешната камера, всички ревюта, всички медии ще гърмят,че това е най-добрия флагман с най-превъзходната камера. 
От тука вече и масата се заразява, продажбите удрят всички върхове и мисията на Huawei е изпълнена-те са вече сред най-големите 3!

Най-подценена марка е защото те си го направиха сами!Да ти припомня ли зверската им реклама за G4?Много добре си спомням как всички покрай мен бяха избухнали да си купуват G4!Когато излезе всички викаха "Егати зверския телефон,камерата също е брутална"!Много хора си накупиха G4 тогава,ама много!Точно както в момента Huawei настъпват,така бяха и LG и не бяха подценена марка,но сами си вкараха автогол.Всички знаем защо!Извинявам се за офф-а,но понеже сравняваме марки и т.н.Няма да се повтаря!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

(2018-10-16, 13:16:51)vesoisthebest написа:  На мен ми допадат до някъде,но не мога да преглътна все още интерфейса,липсата на 3,5мм жак и ноча,но това е в моите очи.

И трите неща са преодолими. Интерфейса с повече играчка. Ноча се скрива и все едно го няма. Жака-има преходник и безжични слушалки. При самсунг не ти ли е проблем извития дисплей?Изкриявавне на обръза в края и неволно докосване по края на тъча. Това не можеш да промениш, а сега и в мейт 20 про ще е такъв, така че това ще е единствената причина, която може да ме откаже

Pixel 7 Pro Hazel 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)