Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18

Мне,при Самсунга извития дисплей не ми пречи и по-специално при S8+,даже ми е по-лесен за държане.До сега не съм имал никакви проблеми с извития дисплей или да го докосвам неволно.Такова нещо ми се е случвало при S7 edge но много рядко.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • nanobanano
Аксесоари

Почва всеки момент

Pixel 7 Pro Hazel 

Тоя на какъв език говори?!

Показват доста впечатляващи неща. Особено споделянето на батерия между два телефона. Но външния вид е не добре - С9 с КОЧ!

Добре де фенчетата сега как ще се обеснявате, нали уж всички мразите извитите дисплеи на Samsung Smile? Аз на тези слайдове повече пъти видях IPhone, от колкото тяхните телефони.
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • karas, OliQueenBG

Високото исо не е нещо хубаво с такъв малък сензор. Нека не се заблуждават някои, че на този етап телефонът може да замени фотоапарат с фул фрейм или aps-c сензор. По-скоро комромис би направил, за да не носи апарат, но само до там

Въпреки това, не мога да отрека, че цялостно в правилната посока вървят Huawei от видяното в представянето.

Само аз ли разбрах, че може да зареждате други телефони безжично? Представяте ли си? : D Много добре измислено.

Гърбът изглежда доста грозноват.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • karas, OliQueenBG

На хуавей опцията да зареждаш от твоя тел друг с кабел си е от няколко години. Вече има надграждане веднага със безжичното освен телефона да може и др телефони, слушалки и то да е бързото веднага.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black

За никакви кабели не съм писал.

Дам както бях писал 2 страници по назад S9 + ноч и отзад котлонест дизайн на камерата най-вероятно ще пропусна този телефон трябва да го видя на живо и да реша какво ще правя за сега съм впечатлен от всичко останало освен дизайна

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

Определено Mate 20 за мен изглежда по добре и като цяло е първия телефон на тия жълтурковци, който ми харесва. Главно заради капковидния ноч. Доста по добре от другото недоразумение.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey

Като се абстрахираме от качеството на презентацията за поредна година Хуауей показаха истински иновации, а не претоплена манджа.
- indisplay fingerprint
- 40W supercharge
- 15W Qi wireless
- REVERSE WIRELESS charge
Ето такива неща очаквам от компания която е оценена на трилион долара.
Дизайна е субективен фактор. И мен не ме кефят котлоните, ама нещата, които може с тия котлони са впечатляващи.
И не бих си го купил. Цената, котлоните, жак за слушалки.

Ето и малко ревю от Майкъл Фишър. Само не знам как да направя видеото да е показано, може да го едитнат модовете.

Супер са телефончетата, мен лично Pro-то много ме кефи, другият е по-голям и тази година са ги диференцирали повечко.

https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_...w-1839.php

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

А 8 gb рам няма ли да има или е само 6 гъби

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

(2018-10-16, 15:28:42)martoo написа:  Добре де фенчетата сега как ще се обеснявате, нали уж всички мразите извитите дисплеи на Samsung Smile? Аз на тези слайдове повече пъти видях IPhone, от колкото тяхните телефони.

По-скоро е дар за фенчетата на самсунг. Освен това има драстични подобрения спрямо самсунзите.Колкото прилича на самсунг, толкова и се различава.

Pixel 7 Pro Hazel 

Мисля , че е един от най добрите смартфони за 2018 (Mate 20 Pro) , ама и цената е добра , 1050 евро...

''A true master is an eternal student''

           
                

Уникални телефони са мате 20.Да вече разликата межди про и чистата версия е доста по-голяма спрямо предходните модели, но това трябва да се отрази и като по-голяма разлика в цвната. Определено мате 20 про ми хвана окото доста.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 

От който и модел и марка да идвате ще е ъпгрейд. Със сигурност отвява конкуренцията с разнообразие. Цената е височка
Подобрена камера-единия сензор е като на п20 про, но има широкоъгълен сензор и 3х оптично приближение. Има и макро снимки 2.5 см,По-голяма батерия, процесор, дисплей, скенер в дисплея, 3д предна камера с виртуална реалност и 3д сканиране на обекти, безжично зареждане, безжично зареждане на други устройства направо от телефона, по-бързо зареждане на батерията като цяло.

Pixel 7 Pro Hazel 

Страхотен телефон! Очаквах оптично х5 , вместо хибридното. За пореден път отвя ябълки, круши и разните там туршии. Lol

Защо извит дисплей....ще видим тая работа.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra

Определено е по-интересен от Note 9.

HTC 10 / iphone 12

Ще има бая продажби въпреки цената за съжаление

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-10-16, 19:35:20)zviara написа:  Определено е по-интересен от Note 9.

И кое по-интересното? Без въобще да се заяждам, защото ползвам и двете марки. Дизайна на предния панел е пълно копие на S9+ , поне до сега Mate серията беше с дизайн,  който не копираше други марки. Кирина е мощен да, но тепърва ще излизат новите дракони и ексиноси. Камерите почти същите като P20 pro, от който аз лично не съм впечатлен въобще, но това си е мое мнение. Но никой не отрича, че Mate 20 pro си остава един много балансиран телефон и един от топ флагман ите и за следващата година.
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • TNTKZ

И ноте не е мн ъпгрейд в камерите.по бързо зареждане, безжично зареждане, бързия процвсор, новият аи - сериозно надграждане - вие за дизайна ви остана да хулите. Ако е самсунг е бомба,а хуавей не. Приемете го, че се опитват да крадат на самсунг феновете затова е така.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black

(2018-10-16, 21:35:04)martoo написа:  И кое по-интересното? Без въобще да се заяждам, защото ползвам и двете марки. Дизайна на предния панел е пълно копие на S9+ , поне до сега Mate серията беше с дизайн,  който не копираше други марки. Кирина е мощен да, но тепърва ще излизат новите дракони и ексиноси. Камерите почти същите като P20 pro, от който аз лично не съм впечатлен въобще, но това си е мое мнение. Но никой не отрича, че Mate 20 pro си остава един много балансиран телефон и един от топ флагман ите и за следващата година.

Задната е с 3х оптично и широкоъгълна. Тепърва ще видим снимки. Предната камера е с 3д сканиране на обекти и можеш да ги добавиш във виртуална реалност. Отпечатъка е отпред без да заема от рамките. По-голяма батерия, по-бързо зареждане и функцията за обратно зареждане, която е не по-малко интересна. Стъкления гръб е с текстура и няма да си личат отпечатъците.Иначе за дизайна и на мен на мейт10 про с минимални рамки ми харесва повече от ноч и извит екран

Pixel 7 Pro Hazel 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)